Menų bakalauras vizualinėse ir kritinėse studijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vizualiniai ir kritiniai tyrimai

Studijų meno istorija meno ir dizaino vietoje gaminama didžiausiame Kanados meno ir dizaino universitete. Mūsų programa yra unikali, nes jūs taip pat galėsite studijuoti studijas ir padaryti meną bei dizainą.

Programoje pabrėžiama išplėstinė šiuolaikinio ir šiuolaikinio meno istorijos sritis, apimanti dizainą, fotografiją, architektūrą, spektaklį ir naujas žiniasklaidos priemones, taip pat tapybą ir skulptūrą.

116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

Galite rinktis iš 90 vizualinės kultūros kursų ir 80 anglų, humanitarinių, socialinių mokslų ir mokslo / technologijų kursų. Jūs turėsite galimybę rinktis iš įvairių nepilnamečių, tokių kaip vietinės vizualinės kultūros ir skaitmeninės ateities, taip pat nepilnamečiai anglų kalba, kūrybinis rašymas ir socialiniai mokslai.

Jus mokys tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai meno, dizaino ir naujosios žiniasklaidos srityse, kurie verčiasi kuravimo ir leidybos srityse. Be to, turėsite galimybę dalyvauti ir publikuoti vizualios ir kritinės studijos leidinyje „Visual and Critical Studies“.

Šios ketverių metų programos pabaigoje gausite meno bakalauro laipsnį.

Priėmimo sąlygos

 • Ontarijo vidurinės mokyklos moksleiviams minimalus bendras vidurkis - 70%
 • Rašymo pavyzdys
 • Ketinimų pareiškimas
 • Oficialūs stenogramos
 • Kiti reikalavimai
Studijų programos studijų programos priėmimo reikalavimai
 • Visi pasiūlymai įtraukti į OCAD U studijas, dizaino bakalaurą ir dailės bakalaurą (BFA) yra grindžiami pareiškėjo portfelio stiprybėmis ir priklauso nuo minimalių akademinių reikalavimų tenkinimo ir aprūpinimo visais reikalingus dokumentus, kaip nurodyta toliau.
 • Po to, kai pateiksite prašymą, jums bus pranešta elektroniniu paštu apie išsamią informaciją apie savo portfelio pateikimą vertinimui. Informaciją apie portfelio parengimą ir pateikimo patarimus galima rasti „Portfelio parengimas“.
Ne studijos studijų programos priėmimo reikalavimai

Priėmimas į menų bakalaurą vizualinėse ir kritinėse studijose grindžiamas rašto užduoties ir jūsų akademinių įrašų peržiūros deriniu. Vizualinių ir kritinių studijų BA kandidatai privalo pateikti šiuos dalykus:

 • Ketinimų pareiškimas
 • Originalus rašymo pavyzdys, atitinkantis OCAD U suteiktą temą
 • Oficialūs stenogramos

Po to, kai pateiksite prašymą, jums bus pranešta elektroniniu paštu apie tikslią datą ir terminą, per kurį galėsite pateikti papildomą paraiškos medžiagą, rašymo pavyzdžio temą ir kada reikės atitikti akademinius įėjimo reikalavimus.

Akademiniai atvykimo reikalavimai

Oficialūs nuorašai (nebent surinkti ir pateikti per OUAC), anglų kalbos žinių patikrinimo testų rezultatai (jei reikalaujama) ir patvirtinamieji dokumentai turėtų būti siunčiami tiesiogiai iš lankomos įstaigos arba testavimo centro į Priėmimo ir įdarbinimo biurą, esantį pagrindiniame „OCAD U“ adresų puslapyje. Norint baigti priėmimo procesą, būtina įvykdyti šiuos akademinius reikalavimus.

Ontarijo vidurinės mokyklos pareiškėjams:

 • Sėkmingas Ontarijo vidurinės mokyklos diplomo (OSSD) baigimas
 • 12 laipsnio U anglų kalba (ENG4U arba EAE4U), kurių galutinis įvertinimas yra 70%
 • Iš viso ne mažiau kaip šeši 12 laipsnių U arba M lygio kursai (įskaitant ENG4U arba EAE4U), kurių bendras akademinis vidurkis yra ne mažesnis kaip 70%

Atkreipkite dėmesį: jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų kalba ir jūs neužbaigėte bent keturių metų iš eilės vidurinės mokyklos anglų kalbos vidurinėje mokykloje, taip pat privalote pateikti sėkmingus anglų kalbos mokėjimų testo (ELPT) rezultatus be ENG4U.

Kanados aukštųjų mokyklų kandidatams iš Ontarijo:

 • Baigė vidurinę mokyklą
 • 70% minimalus vidurkis universitetų parengiamuosiuose kursuose
 • Aukšto lygio akademinio anglų kalbos kursų minimalus galutinis įvertinimas - 70% ir (arba) lygiavertis testas

Atkreipkite dėmesį: jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų kalba ir jūs nesate baigę ne mažiau kaip ketverius metus iš eilės vidurinės mokyklos anglų kalbos vidurinėje mokykloje, privalote pateikti sėkmingus anglų kalbos mokėjimų testo (ELPT) rezultatus, papildomai prie 12 klasės anglų kalbos (arba lygiavertis).

Tarptautinių aukštųjų mokyklų kandidatams: vidurinės mokyklos baigimo laipsnis, lygiavertis 12 laipsniui Ontarijo mieste, kurio bendras vidurkis B arba 70% skaitinis ekvivalentas paskutiniais metais ir:

 • Jei kreipiatės į šalies ar mokyklos sistemą su anglų kalba kaip oficialią dėstymo kalbą, privaloma minimali B arba 70% lygiavertiška atitiktis anglų kalba 12 arba lygiavertis kursas.
 • Jei iš šalies ar mokyklos sistemos kreipiatės į kitą nei anglų kalba kalbą kaip oficialią dėstymo kalbą, ARBA, jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba ir jūs neužbaigėte bent ketverių metų iš eilės vidurinės mokyklos anglų kalbos vidurinėje mokykloje sistema, jums reikia pateikti sėkmingus anglų kalbos mokėjimo testo (ELPT) rezultatus.

Prieš registruodamiesi „OCAD U“, visi tarptautiniai studentai privalo turėti galiojantį Studijų leidimą / Studentų vizą. Mes primygtinai rekomenduojame kreiptis dėl studijų leidimo, kai tik bus gautas pasiūlymas dėl priėmimo.

 • Tarptautinis bakalaureato (IB): IB diplomo pareiškėjo vidurkis paprastai skaičiuojamas pagal 3 aukštesnio lygio ir 3 standartinio lygio dalykus. Reikalingas minimalus 24 balų balas. IB anglų kalba turi būti įtrauktas į vieną iš šių kursų, kurių galutinis įvertinimas yra 4 arba didesnis. Perkėlimo kreditas gali būti skiriamas studentams, kurie pasiekia ne mažiau kaip 5 aukštojo lygio IB kursus, kurie yra patvirtinti kaip lygiaverčiai OCAD U kursams.
  • Atkreipkite dėmesį: Pareiškėjai, neužpildę viso IB diplomo, privalo pateikti oficialius vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimus ir įrodymus, atitinkančius 12 laipsnį Ontarijo mieste, kurių bendras vidurkis B arba 70 proc.
 • Išplėstinė vieta (AP) Kursai: OCAD U pripažįsta AP kursų vertę ir sėkmingai atliks šiuos kursus, vertindamas akademinius reikalavimus. Perkėlimo kreditas gali būti suteiktas studentams, kurie pasiekia 4 ar aukštesnį lygį kursuose, kurie yra patvirtinti kaip lygiaverčiai OCAD U kursams.
 • Britų modelio mokymo programa: Pareiškėjai turi pateikti bendrojo vidurinio ugdymo pažymėjimo (GCSE / IGCSE) užbaigimo įrodymus su penkiais O lygmens dalykais, turinčiais minimalų ar aukštesnį laipsnį, taip pat bendrąjį pažengusių ar pažengusių papildomų lygių pažymėjimą (GCE- A arba GCE-AS) su mažiausiai dviem A lygiais arba keturiais AS lygiais. Būtinas minimalus C laipsnis kiekviename A / AS lygmenyje. Rekomenduojamas anglų kalbos lygis A arba AS lygiu, tačiau jis turi būti bent jau baigtas O lygiu.
 • Netradiciniai Pareiškėjai: Jei norite būti laikomi Brandžiais Pareiškėjais, jūs turite būti ne jaunesni kaip 20 metų amžiaus iki numatomo įstojimo metų ne mažiau kaip dvejus metus. Visiems pareiškėjams reikalingas pakankamas anglų kalbos mokėjimo įrodymas (kursas ar testas).
 • NAUJIENA: OCAD University užmezgė partnerystę su Akademinio tiltų programa Toronto universiteto Woodsworth koledže. Dabar OCAD U pripažins sėkmingą Akademinio tiltų programos baigimą, kuris prilygsta stojimo reikalavimų tenkinimui, ir suteiks laisvųjų menų ir mokslo perkėlimo kreditus studentams, atvykstantiems per tą Pathway .
 • Perkėlimo paraiškų teikėjams (studentams, atvykstantiems iš kito universiteto ar kolegijos): apsilankykite skyriuje „Perdavimo Pathways .
 • Pareiškimas apie priėmimą: Priėmimas į bakalauro studijų programą OCAD University pirmiausia yra grindžiamas pareiškėjo portfelio / papildomos taikomosios medžiagos peržiūra, kuri rodo, kad pareiškėjas yra tinkamas ir gali būti sėkmingas pagal programą. Įėjimas į OCAD University yra konkurencingas; minimalių akademinių priėmimo reikalavimų užtikrinimas negarantuoja priėmimo. Galutiniai sprendimai dėl priėmimo klausimų priklauso bakalauro priėmimo įstaigai. Visi priėmimo sprendimai yra galutiniai ir neskundžiami.
 • Pareiškimo dėl sukčiavimo pareiškimas: pareiškėjo pareiga yra užtikrinti, kad paraiškos informacija ir visi patvirtinamieji dokumentai būtų teisingi, išsamūs ir teisingi. OCAD University pasilieka teisę patikrinti visą pateiktą informaciją. Tai yra rimto akademinio nusižengimo aktas, kuriame prašyme pateikiama neteisinga ar klaidinanti informacija (arba neveikimo, arba komisinių). Jei įrodyta, ar universitetas turi pagrįstų priežasčių daryti išvadą, kad bet kokia paraiškoje arba bet kokioje paraiškoje pateiktoje medžiagoje pateikta informacija yra neteisinga ar klaidinanti ar parašyta trečiosios šalies, paraiška gali būti pripažinta negaliojančia absoliučia ir vien tik OCAD University nuožiūra. Dėl to gali būti nedelsiant atmesta paraiška arba, atšaukus priėmimo pasiūlymą, arba nutraukus registraciją OCAD University . Bet kokią tokią informaciją gali dalytis OCAD University su kitais universitetais ir kolegijomis visoje Kanadoje.

OCAD University pasilieka teisę būti vieninteliu sprendėju, ką ji priims akademiniu ir lygiavertiškumo pagrindu. Priėmimo ir akademinio įėjimo reikalavimai gali keistis.

Darbai, kuriuos galite gauti

Programos absolventai dirba:

 • Meno kūrimas ir valdymas
 • Meno žurnalistika ir kritika
 • Leidyba
 • Dailės istorijos, švietimo, kultūros ir muziejų studijos

Bendradarbiavimas / stažuotės

„OCAD U“ siūlo tiek daug daugiau, nei kooperatyvų, nes kūrybinės karjeros formos yra įvairios. Mūsų požiūris yra specializuotas ir individualus kiekvieno studento poreikiams ir tikslams. Galėsite pasinaudoti:

 • Trumpa patirtinė mokymosi vieta iš šimtų organizacijų
 • Kūrybos klasės projektai su realaus pasaulio partneriais
 • Išskirtinės vasaros stažuotės
 • Jūsų darbo galerijos parodos
 • Laisvai samdomos kūrybinės galimybės
 • Darbas po baigimo

OCAD University specialios paramos paslaugos padės jums sukurti profesionalią bendruomenę, vertingą patirtį ir įgūdžius, reikalingus prasmingai karjerai.

Ką darysite programoje

Pirmi metai

Per pirmuosius metus, be studijos meno ir dizaino klasių, įvedsite intro klases tokiomis temomis kaip:

 • Pasaulinė vizualinė ir materialinė kultūra
 • Pirmųjų metų studija
 • Kritinės sistemos meno istorija

Antri metai

Antraisiais metais galėsite rinktis iš įvairių pasirenkamųjų ir išnagrinės tokias temas kaip:

 • Menas ir globalizacija 1250-1800
 • Šiuolaikinio meno istorija
 • Meno istorija ir vizualinė kultūra
Treti metai
 • Trečiaisiais metais bus rengiami meno kritinių studijų kursai, taip pat pasirenkami pasirenkamieji dalykai, įskaitant meno istoriją, studijas ar laisvuosius menus ir mokslus.
Ketvirtieji metai
 • Ketvirtus metus turėsite galimybę tyrinėti ir parengti svarbų mokslinių tyrimų dokumentą.
 • Parodysite savo darbą „GradEx OCAD U“ absolventų parodoje, kuri yra didžiausia laisvosios dailės ir dizaino paroda Toronte.

Priėmimo vadovas

 1. Pasirinkite savo studijų sritį: OCAD University siūlo tris bakalauro laipsnius - dailės bakalaurą (BFA), dizaino bakalaurą (BDes) arba menų bakalaurą (BA) įvairiose programose. Visos bakalauro programos gali būti baigtos per ketverius metus visą darbo dieną. Jei jums reikia pagalbos sprendžiant, kuri iš mūsų programų Jums labiausiai tinka, eikite į vieną iš daugelio mūsų renginių ištisus metus, susipažinkite su mūsų žiūrėjimo knygele ir kursų kalendoriumi arba atlikite kai kuriuos namų darbus, kalbėdami su žmonėmis, kurie aktyviai dirba šiose srityse.
 2. Sužinokite apie mūsų priėmimo ir akademinio įėjimo reikalavimus: Priėmimas į menų bakalaurą vizualinėse ir kritinėse studijose grindžiamas rašytinės užduoties peržiūros, ketinimų pareiškimo ir jūsų akademinių įrašų deriniu. Priėmimas į dailės bakalauro laipsnį kūrybinio rašymo programoje pirmiausia grindžiamas rašymo portfeliu. Priėmimas į visas kitas studijų programas (bakalauro dizainas, dailės bakalauras) visų pirma grindžiamas jūsų darbo portfelio vertinimu. Visi pareiškėjai turi pateikti ketinimų pareiškimą kaip portfelio pateikimo dalį ir turi atitikti minimalius akademinius reikalavimus. Tarptautiniai pareiškėjai kviečiami susipažinti su specialiais reikalavimais. OCAD U siūlo perdavimo Pathways studentams su ankstesniu povidurinio patirtį.
 3. Pateikite savo paraišką internetu: Visi kandidatai teikia paraiškas per Ontarijo universitetų taikymo centrą (OUAC). Paraiška bus teikiama 2019 m. Spalio mėn. Rekomenduojamas paraiškų teikimo terminas 2020/2021 mokslo metams yra 2020 m. Vasario 4 d. Paraiškos, gautos po 2020 m. Vasario 4 d., Bus laikomos leidimais erdvei, o kai kurios programos gali nepriimti paraiškų po 2020 m. vasario 4 d.
 4. Pateikite savo portfelį (įtraukiant į BFA, BDes programas): visi pareiškėjai privalo pateikti skaitmeninį portfelį per „SlideRoom“. Dauguma pateiktų portfelių peržiūrimi kiekvienų metų vasarį. Jums bus pranešta apie visas datas ir terminus ir jums bus pateikti nurodymai, kaip pateikti savo portfelį el.
  • ARBA
  • Pateikite savo rašymo pavyzdį (norint įeiti į bakalauro studijas vizualinėse ir kritinėse studijose): po paraiškos apdorojimo jums bus išsiųstas rašymo pavyzdys.
 5. Palaukite savo sąlyginį priėmimo pasiūlymą: Visi pasiūlymai priklauso nuo priėmimo proceso pabaigos (atitinka akademinius reikalavimus ir pateikiant reikiamus dokumentus).
 6. Atsakykite į savo pasiūlymą dėl priėmimo: Atsakydami į pasiūlymą dėl priėmimo per OUAC, OCAD U bus pranešta elektroniniu būdu, kad sutikote su priėmimo pasiūlymu. „OCAD U“ atsiųs jums korespondenciją (elektroniniu paštu), kuriame bus nurodytos svarbios datos, terminai ir informacija apie registraciją internetu. Jums reikės sumokėti 500 JAV dolerių negrąžintiną užstatą, kad būtų užtikrintas jūsų vietos OCAD U.
 7. Planuokite savo metus: Užtikrinkite, kad turite reikiamų finansinių išteklių moksliniams tyrimams, mokesčiams, tiekimui ir gyvenimo išlaidoms. Jei reikia, surinkite korpusą. Dalyvaukite mūsų vasaros orientavimo programose ir užsiregistruokite savo klasėms internete.
 8. Pamatysite jus rugsėjo mėnesį!
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1876, OCAD U is dedicated to art and design education, practice and research and to knowledge and invention across a wide range of disciplines. OCAD U continuously builds on its traditional ... Skaityti daugiau

Founded in 1876, OCAD U is dedicated to art and design education, practice and research and to knowledge and invention across a wide range of disciplines. OCAD U continuously builds on its traditional, studio-based strengths, adding new approaches to learning that champion cross-disciplinary practice, collaboration and the integration of emerging technologies. In the Age of Imagination, members of the OCAD U community are uniquely qualified to act as catalysts for the next advances in culture, technology, and quality of life for all Canadians. Skaityti mažiau