Apžvalga

ABU Verslo administravimo katedra skirta aukštos kvalifikacijos vadybininkų mokymui verslo pasaulyje. Pagrindinis tikslas yra aprūpinti studentus teorijos ir praktikos galimybėmis, leidžiančiomis jiems reaguoti į nuolat kintančius verslo pasaulio poreikius. Studentai taip pat gaus geriausias įmanomas žinias apie informacines technologijas, taip pat galės ne tik valdyti asmeninius prekės ženklus, bet ir veikti įmonės kultūroje.

Verslo kolegijos fakulteto nariai įgijo magistro laipsnius iš pirmaujančių universitetų visame pasaulyje. Jie turi didelę patirtį tiek tarptautiniame privačiame sektoriuje, tiek akademinėje bendruomenėje. Dėstomoji medžiaga yra anglų kalba, todėl mūsų absolventai gali neatsilikti nuo dabartinių tendencijų ir sekti leidinius globalioje verslo aplinkoje. Studentai taip pat geba atlikti administracines užduotis skirtingose kultūrose ir tautose.

Socialiniame kontekste fakultetas apima studentų organizacijas, kurias sukūrė patys studentai. Šios organizacijos atstovauja įvairiems interesams ir studentai gali atlikti individualius administracinius vaidmenis. Fakultetas teikia nuolatinę paramą studentams tiek akademine, tiek socialine prasme.

Programos profilis

Mūsų bakalauro laipsnis yra ketveri metai (aštuoni semestrai), dėstymo kalba yra 100% anglų, o mūsų studentai gali lankyti pradedančiųjų kursus antrame užsienio kalbos kursuose iš pasirenkamųjų kursų kategorijos. Be to, studentai į mūsų skyrių priimami vertikaliojo perkėlimo, lygiavertiškumo, horizontaliojo perkėlimo būdu. Pasitelkę „Erasmus“ mainų programas ir studentų mainų programas, orientuotas į užsienio šalis, mūsų studentai gali studijuoti kaip kviestiniai studentai kitose švietimo programose kitose šalyse. Verslo administravimo mokymo programą sudaro bendrieji kursai, tokie kaip matematika, ekonomika, bendrieji socialiniai ir humanitariniai mokslai bei informacinės technologijos mokymo programos pradžioje. Vėlesniais laikotarpiais mūsų studentai tęsia pasirenkamuosius strateginio valdymo kursus ir pasirinktus sub-specializacijos kursus, gavę bendrus kursus tokiose srityse kaip apskaita, finansai, žmogiškieji ištekliai, rinkodara, tiekimo grandinė ir operacijų valdymas.

Programos rezultatai

 1. Žinios apie šiuolaikinius verslo įgūdžius ir pagrindines funkcijas, verslo tyrimus ir informacines technologijas
 2. Gebėjimas dirbti komandose ir prisiimti atsakomybę
 3. Gebėjimas mąstyti analitiškai ir kritiškai
 4. Verslo praktikos etiško elgesio ir socialinės atsakomybės supratimas
 5. Gebėjimas efektyviai bendrauti raštu ir žodžiu verslo anglų kalba
 6. Gebėjimas atlikti metodinius, antrinius verslo klausimų tyrimus.
 7. Suprasti ekonomikos poveikį individams, visuomenei ir globaliam verslo vystymuisi
 8. Tvarumo sąvokų taikymas kuriant naują siekį
 9. Suprasti socialinio elgesio, susijusio su organizacijos rezultatais, pobūdį ir dinamiką
 10. . Suprasti matematines priemones, kurių reikia verslo problemoms spręsti, ir naudoti susijusią programinę įrangą šioms problemoms išspręsti
 11. Informacinių technologijų taikymas palaikant verslo procesus ir priimant sprendimus.
 12. Parodyti žinias apie tai, kaip organizacijas veikia globalizacija.

Prašymo ir registracijos sąlygos

Studentai priimami su TM-1 balais, nustatytais verslo administracijai, atsižvelgiant į stojamąjį universiteto egzaminą, kurį kiekvienais metais organizuoja OSYM. Pagal Universiteto bakalauro ir magistrantūros studijų ir mokymo 5 straipsnį, norint atlikti galutinę registraciją, būtina įvykdyti vieną iš šių sąlygų: dėl OSYM organizuotų centrinių praktikos egzaminų studentas privalo būti įtrauktam į universiteto diplomo programą; studentas turi būti sėkmingai išlaikęs specialųjį gabumų egzaminą arba turi būti priimtas horizontalus studentų prašymas. Priimant ir registruojant tarptautinius studentus, vadovaujantis atitinkamų teisės aktų nuostatomis, taikomi Aukštojo mokslo tarybos ir Senato nustatyti principai.

Specifiniai fakulteto rezultatai

 1. Turėti žinių apie socialinių mokslų tyrimų planavimą ir vykdymą
 2. Suprasti žinias, kurios buvo tobulinamos ir gilinamos absolventų kompetencijos lygiu, kiek jos susijusios su kiekviena disciplina; ir derinti, komentuoti ir kurti naujas žinias pasitelkiant kitų disciplinų žinias.
 3. Žinoti apie tarpdalykinį požiūrį į socialinius mokslus
 4. Gebėti susieti įvairius socialinių mokslų klausimus su šiuolaikiniais įvykiais
 5. Gebėti analizuoti klausimus, susijusius su socialiniais mokslais raštu ir žodžiu
 6. Ugdykite kritinio mąstymo įgūdžius
 7. Žinoti apie etinę atsakomybę profesijoje
 8. Geba pasiekti informaciją, efektyviai naudoti biblioteką ir elektroninius išteklius
 9. Efektyviai bendraujama su suinteresuotosiomis šalimis profesijos srityje.
 10. Geba dirbti individualiai ir grupėse
 11. Nurodo institucijos, prie kurios prisideda, misiją ir viziją
 12. Panaudoja su lauku susijusias žinias ir interpretuoja vaizdinius, kiekybinius ir kokybinius duomenis; atlikti analizę ir paskirti institucijos, prie kurios prisideda, strategiją

Mažoji programa

Kursų kodas
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Antalya Bilim University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
8 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date