Oficialus aprašymas

Rinkodara yra esminis kiekviename gyvenimo aspekte - mus supa prekės ženklai, kurie įtakoja mūsų sprendimus, o tam tikrose situacijose mes galime pasisekti, tik jei išmoksime parduoti savo asmeninį prekės ženklą.
Komercija ir rinkodara suteikia pagrindines verslo ir ekonomines žinias, kurios suteikia nepakartojamą potencialių karjeros ir tolesnio mokymosi kryptį. Studentai gali tobulinti savo įgūdžius praktinių mokymų metu grupėms vadovaujant pripažintiems pramonės ekspertams vadovaujančių užduočių dėka. Rinkodaros, PR, reklamos ir komunikacijos sritys yra atviros magistralės mūsų absolventams

PROGRAMA PASIRINKA INDIVIDUOTI, KUR:

Turi stiprių žodinių ir rašytinių bendravimo įgūdžių, esate budriai stebimi ir naujausi apie tai, kas vyksta verslo pasaulyje, ir domisi komercijos ir rinkodaros idėja bei veikla.

PAGRINDINIAI SUBJEKTAI:

Rinkodaros principai, Verslo ekonomika, Prekyba ir prekyba, Vadyba ir organizavimas, Tarptautinė ekonomika, Integruota rinkodaros komunikacija, Rinkos tyrimai, Reklama ir žiniasklaidos planavimas, Viešųjų ryšių teorija ir praktika, Skaitmeninė prekyba, Tarptautiniai verslo sandoriai, Projektų valdymas, Operacijų valdymas

SPECIALIZACIJOS:

• Europos rinkodara
• Visuotinis komercinis valdymas

Specializacijos pradedamos tik tuo atveju, jei bent 15 studentų nori prisijungti prie specializacijos.

Ar jus domina 2 laipsnių pasiekimas? Tik 3,5 metus galite gauti prekybos ir rinkodaros bakalauro laipsnį metropolitene, taip pat tarptautinio verslo bakalauro laipsnį Koventrio universitete.

KARJEROS GALIMYBĖS:

• ekspertas, dirbantis tarptautinių ir nacionalinių komercijos ir rinkodaros skyriuose
• ekspertas, dirbantis reklamos ir PR agentūrose
• pradedančiųjų įmonių vadybininkas
• mažų ir vidutinių įmonių vadovai arba rinkodaros specialistai
• ne pelno sektoriaus ekspertas

Kvalifikacija, nurodyta laipsnio sertifikate:

Prekybos ir rinkodaros ekonomistas

Programos vadovas:

Árpád Papp-Váry, Ph.D., habil., Prorektorius, Hellerio Farko turizmo ir ekonomikos fakulteto dekanas, rinkodaros instituto vadovas, prekybos ir rinkodaros programos vadovas, Vengrijos rinkodaros viceprezidento pavaduotoja Asociacija

"Darbdaviai tikisi, kad mes mokysime absolventus, kurie sugebės labai greitai prisitaikyti ir turės reikiamų įgūdžių ir žinių, kad atitiktų jų atitinkamų darbo vietų iššūkius. Įdarbintojai taip pat pabrėžia, kaip svarbu gerai mokėti antrosios kalbos žinias ir veiksmingus bendravimo įgūdžius tiems, kurie siekia verslo karjeros. Taigi, mūsų programoje, kuri skatina komerciją ir žiniasklaidos studentus, studijuoti dalį profesinių klasių užsienio kalba, mes nuolatos orientuojamės į abu įgūdžius. Be to, jie gali patobulinti savo žinias daugelyje užsienio universitetų dėl didelio metropolitinio partnerių institucijų tinklo. Savo studijų metu taip pat turėjau didelę įtaką tarptautinei mokymosi patirčiai užsienio aukštojo mokslo institucijose, ir manau, kad metropolitenas turi viską, ko turi individualūs mokiniai, be to, kad įgyti turtingų verslo žinių ir įgūdžių, be to, tapti tikrai nuostabios bendruomenės dalimi ".

Gábor Rekettye, vyresnysis lektorius

"Jei jūsų interesai neapsiriboja griežtu skaičiumi ar ekonomika, bet jūs taip pat jaučiate poreikį ieškoti fasado, kad galėtumėte nustatyti ir suprasti gilesnius pagrindinius procesus, galiu nuoširdžiai rekomenduoti prekybos ir rinkodaros programą. Metropolitete, be žiniatinklio planavimo gudrybių, taip pat išmokysite kuo veiksmingiau pristatyti ir pranešti apie tai ".

Árpád Papp-Váry, Ph.D., habil., Prorektorius, Hellerio Farko dekanas turizmo ir ekonomikos fakultete

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Budapest Metropolitan University »

Paskutinį kartą atnaujinta May 15, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Vas 2020
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
2,375 EUR
per semestrą ne ES studentams; 1 700 € / semestras ES studentams
Deadline
Birželis 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
Susisiekti su mokykla
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
End Date

Vas 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University