Dailės bakalauras animacijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įgyvendinkite savo karjeros svajones naudodamiesi garsiąja „Edinboro“ animacijos programa

Animacijos programa Edinboro University pagal animacijos karjeros apžvalgą nuolat priskiriama prie geriausių šalyje. Kaip studentas turėsite prieigą prie visko, ko jums reikia dirbant animacijos srityje, įskaitant profesionalias studijos / lauko filmų ir vaizdo kameras, apšvietimą ir garso įrašymo įrangą, netiesines vaizdo montažo sistemas, animacijos tribūnos stendus, didelį žalią ekraną. plotą, „Screendigital“ skaitytuvus, animacijos linijų testuotojus ir 2D bei 3D kompiuterinės animacijos darbo vietas.

Profesionalios gamybos patirtį turintis fakultetas supažindins jus su moderniausiomis technologijomis ir padės jums įgyti praktinės patirties klasėje ir iš jos. Baigsi dailės bakalauro laipsnį animacijoje ir būsi pasirengęs prisijungti prie kitų sėkmingai dirbančių absolventų, dirbančių šioje įdomioje, labai konkurencingoje srityje.

Iki priėmimo portfelio peržiūra nevykdoma. Tiesiog atneškite aistrą menams ir norą sunkiai dirbti daugiadalykėje, labai palaikančioje aplinkoje.

Ekspertų fakultetas

Įgiję fakulteto vadovai nurodo, vadovauja ir įkvepia Edinboro studentus siekti ir vadovauti. ES fakultetai yra pripažinti už jų įsipareigojimą siekti studentų sėkmės ir kurti asmenišką bei patrauklią akademinę aplinką.

Talentingi studentai

Studentų konkursai, galerijų parodos ir portfelio kūrimas padeda studentams pasiruošti profesionalių menininkų gyvenimui. Turėdami žinių ir įgūdžių, kuriuos įgijo ES, absolventai džiaugiasi sėkme JAV ir visame pasaulyje.

Kuriama vieta

„Edinboro“ studentai klesti jaudinančioje meninėje aplinkoje. Kviečiami menininkai teikia įkvėpimą, studentų organizacijos siūlo paramą, o išskirtinės studijos suteikia galimybę išsiugdyti savo asmeninę estetiką.

Kodėl verta rinktis „Edinboro“?

Būdami studentai, galėsite mėgautis nepakartojamomis galimybėmis, tokiomis kaip:

 • Šiuolaikiškos technologijos ir akademinės galimybės, įskaitant 3D programinę įrangą „Maya“ (pramonės standartinė programinė įranga) ir „2D Cintiq Lab“.
 • Stažuotės su vietinėmis, regioninėmis ir nacionalinėmis gamybos studijomis suteikia realaus pasaulio patirtį ir įsidarbinimo galimybes.
 • Absolventų ir profesionalių animatorių, režisierių ir siužetinių scenų dailininkų vizitai miesteliuose suteikia įžvalgos apie tai, ką reiškia dirbti lauke.
 • Animacijos klubas suteikia galimybę bendrauti su bendraminčiais.
 • Kelionė į „CTNX Animation“ parodą Burbanke, Kalifornijoje, kur vyksite į tokias aukšto lygio studijas kaip „Disney“, „DreamWorks“, „Sony“, „Warner Bros“, „Nickelodeon“, „Universal“ ir „Stoopid Buddy Stoodios“.

Suraskite kreditus ir pamatysite „Edinboro“ absolventus.

Mūsų absolventai dirba nedidelėse nepriklausomose firmose, tokiose kaip „Animal“, ir didelėse aukšto lygio studijose, tokiose kaip „Disney“, „Pixar“, „Blizzard“ ir „Nickelodeon“. Jie yra modeliuotojai ir personažų dizaineriai, animacijos generistai ir vaizdinių efektų specialistai, režisieriai ir redaktoriai. Trumpai tariant, jiems pasiseka visuose animacijos pramonės aspektuose. Absolventas Joshas Earlas laimėjo „Emmy“ apdovanojimą už „Mirtingiausią laimikį“. Štai tik keletas kitų sėkmės istorijų:

 • Becky Van Cleve (BFA '06) - „Stoopid Buddy Studios“ gaminių vadovė
 • Danas Beckeris (BFA '08) - scenografijos menininkas, „Nickelodeon“
 • Megan Prazenica (BFA '08) - animatorius, „South Park Studios“
 • Jordanas Kochas (BFA '12) - „Nickelodeon“ direktorius
 • Mattas Sandovalis (BFA '14) - kompiuterinis modeliavimas ir tekstūravimas, „Weta“
 • Aleksandras Rocco (BFA '15) - modelio gamintojas, „Stoopid Buddy Studios“
 • Charlotte Vevers (BFA '15) - siužetinių plokščių artistė, pučiamųjų šokėja
 • Milo Neuman (BFA '15) - siužetinių linijų menininkas, „Dreamworks“
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Skaityti daugiau

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Skaityti mažiau