Oficialus aprašymas

Džiazų spektaklio "Majoras" centre prisijungė prie mūsų tarptautiniu mastu gerbiamos džiazo programos, kurios datos prasidėjo 1960 m. Mūsų džiazo studentų kartai persikėlė į sėkmingą profesinę karjerą visame pasaulyje - spektaklio, švietimo, muzikos gamybos, inžinerijos, meno valdymo ir kt. įvairios sritys. Studentai iš bet kurios pagrindinės ar studijų programos kampusie yra pakviesti į klausymą ir atlikti su mūsų džiazo didžiųjų vaidina grupes, tokias kaip džiazo ansambliai 1-4, šeši unikalūs džiazo kombi, "Chamber Singeres" vocal džiazo ansamblis, vėjo simfonija, simfoninis orkestras , "Marching Band", "Symphony Orchestra", "Percussions Consort" ir "pit" orkestrai. Mūsų akcentas yra realiame pasaulyje patirtis, o "UCO Jazz Lab" įmonė nuolat teikia daugiau studentų spektaklio galimybių nei bet kuriai kitai džiazo programai visoje šalyje. Mūsų aukšti studentai taip pat dažnai bendrauja su Oklahoma miesto metro muzikos scenos, profesionaliai atliekantys kas savaitę. Taikomųjų studijų su talentingu ir patyrusiu dėstytoja iššūkis studentams ir padės jiems įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmei šioje konkurencinėje srityje. teorija, muzikos istorija, literatūra, pedagogika ir kt. Daugiau informacijos apie muzikos bakalauro džiazą, spauskite čia .

Mokymo planas

Norėdami pamatyti klases, kurios sudaro "Jazz Performance" mokymo programą, patikrinkite laipsnio lapą. Laipsnio lakštas

Stipendijos

UCO Dailės ir dizaino kolegija kiekvienais metais skiria stipendijas daugiau nei 100 000 USD, kuriai suteikiama daugiau nei 90 stipendijų galimybių. Mūsų talentingi ir plataus užmojo studentai užtikrina, kad CFAD išlieka geriausio ir šiuolaikinio meno kompetencijos centru. CFAD stipendijos pripažįsta pasišventimą klasėje, spektakliuose ir parodose, taip pat padeda mūsų studentams padaryti studijas pagrindiniu centru, o ne piniginiu stresu.

Karjeros galimybės

"Jazz Performance" karjeros galimybės apima:

  • Orkestras / juosta
  • Režisūra
  • Planavimas
  • Pirmaujantis
  • Muzikanto pasirinkimas
  • Mokymas

Peržiūrėkite "Jazz Performance" didžiųjų karjeros vadovą.

Bendrijos galimybės

Pasinaudokite šiomis "Metro" galimybėmis, kurios gali paskatinti jūsų susidomėjimą ir netgi padidinti savo CV.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 21 daugiau kursų University of Central Oklahoma »

Paskutinį kartą atnaujinta July 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
611 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Spring Terms application deadline. Fall Terms: July 15th.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Spring Terms application deadline. Fall Terms: July 15th.

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Spring Terms application deadline. Fall Terms: July 15th.
End Date