Bachelor of Science in Biology

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų elementas

Išgirsk savo smalsumą mokydami gyvenimą visomis jo formomis - nuo atskirų organizmų ir jų bendruomenių iki sistemų, ląstelių ir procesų, kurie sudaro gyvas būtybes.

Išsiaiškinti visas biologijos sritis ir išmokti naudotis moksliniais procesais. Ištirkite molekulinės, ląstelės, organizmo ir ekologinės biologijos sąvokas ir pritaikykite teoriją praktikai.

Atlikite pažangiausius tyrimus su savo profesoriais regiono daugelyje ežerų ir upių, miškų ir kalnų, arba susipažinkite su universiteto tvenkiniu, laukais, 86 akrų sertifikuotu medžių ūkiu, klevo cukraus namais, permakultūros sodu ir medelyne.

Sužinokite, kaip užvirinti alų ar kepti klevo sirupą į praktinius kursus. Suderinkite savo klases ir laboratorinius mokymus lauko studijų kursuose Kolorado upės baseine, dykumoje Pietvakariuose, Martos vynuogynų salos bendruomenėje arba Naujojo Hampšyro Baltojo kalnuose.

Sužinokite kiekybinių įgūdžių, tokių kaip duomenų analizė, kad būtų galima interpretuoti universiteto mieste vykdomus tyrimus vandens kokybės ir ekologijos laboratorijose. Pateikite savo pačių išvadas vaizdiniais vaizdais ir sustiprinkite savo mokslinį rašymą.

Parodykite ketverius metus mokytis savo "Capstone" projekte ir pristatykite jį Rytų Naujosios Anglijos biologinei konferencijai.

Suporuokite pagrindines Colby-Sawyer su " Colby-Sawyer " ikimokykliniu arba veterinariniu vaistu, kad pasiruoštumėte medicinos koledžo priėmimo testui arba įeitumėte į įvairias su sveikata susijusias profesines mokyklas.

Colby-Sawyer taip pat siūlo nepilnamečią biologijoje, kuri papildo bet kokią studijų programą ir išplės jūsų karjeros galimybes.

Daktaro pavedimai

Praleiskite dieną " Geisel" medicinos mokykloje Dartmuto koledže, kur susitiksite su fakultetu, pietūs su dabartiniais medicinos studentais, apsilankykite patalpose ir lankykite paskaitas, įskaitant ligoninių Grand Rounds. "Medicinos studentų dienai" programa suteikia Colby-Sawyer geriausius rezultatus ikimokyklinio amžiaus studentams žvilgsnis į tai, ko reikia medicinos mokyklos sėkmei.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Skaityti daugiau

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Skaityti mažiau