Kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Kompiuterių inžinerijos bakalauras - tai profesinio mokymo programa, rengianti studentus karjerai kompiuterių inžinerijos srityje. Laipsnis parengia asmenis taikyti matematinius ir mokslinius principus projektuojant, plėtojant ir vertinant kompiuterinę aparatinę įrangą, įterptąsias sistemas, programinės įrangos sistemas ir susijusią įrangą bei įrenginius; ir analizuoti konkrečias kompiuterio programų problemas atliekant įvairias užduotis. Kompiuterių inžinerijos absolventas geba suprojektuoti ir įdiegti kompiuterinę sistemą, skirtą bendrosios paskirties ar integruotai kompiuterinei įrangai. Studentai išmoksta geriausios praktikos pavyzdžius ir šiuolaikiškiausius sprendimus integruoti į įvairias skaičiavimo problemas etiškai ir socialiai atsakingai. Tai apima sistemas, turinčias ir aparatinę, ir programinę įrangą, kurių projektavimui reikalinga aiškiai apibrėžta sąsaja tarp jų ir susijusių kompromisų įvertinimas. Absolventai turės stiprius bendravimo įgūdžius ir gebės bendrauti su įvairiomis auditorijomis, taip pat sugebės dirbti produktyviai tarpdalykinės komandos nariu.119771_18165846101_d5448aab3b_z.jpg

Programos uždaviniai

Paruoškite absolventus profesionalaus kompiuterių inžinieriaus karjerai.

Absolventai galės:

 1. Sėkmingai praktikuokite kompiuterių inžineriją tarnaudami valstybinėms ir regioninėms pramonės įmonėms, vyriausybinėms agentūroms ar nacionalinėms bei tarptautinėms pramonės šakoms.
 2. Pateikite sudėtingas problemas savo profesijoje, taikydami kompiuterių inžinerijos teoriją ir principus.
 3. Efektyviai bendraukite, dirbkite bendradarbiaudami ir parodykite aukštą profesionalumo ir etinės atsakomybės lygį.
 4. Pasiekite asmeninę ir profesinę sėkmę supratę ir atsidavę savo etinėms ir socialinėms atsakomybėms tiek asmeniškai, tiek komandos aplinkoje.

Kodėl turėčiau dirbti kompiuterių inžinerijos srityje HPU?

Technologijų amžiuje kompiuterių programuotojų poreikis toliau plečiasi. JAV darbo statistikos biuro duomenimis, studentų, turinčių kompiuterių inžinerijos laipsnį, paklausa auga greičiau nei daugumos laipsnių.

Mes esame įsipareigoję į savo mokymo programą įtraukti naujausias technologijų tendencijas.

Turėsite prieigą prie geriausios turimos programinės įrangos. Mūsų studentai sugalvoja ir kuria naujus skaičiavimo technologijos metodus ir randa novatorišką esamų technologijų panaudojimą.

Kompiuterių inžinieriai turi puikias darbo perspektyvas, nes daugelis kompanijų praneša apie sunkumus ieškant šių aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

Ką galėčiau daryti su šiuo svarbiu?

Kompiuterių inžinerijos laipsnį turintys studentai profesionaliai dirba šiose srityse: kompiuterių aparatinės ir programinės įrangos projektavimas, įterptosios sistemos, kompiuterių tinklai, kibernetinės-fizinės sistemos, robotika, sistemų integracija ir elektroninio projektavimo automatizavimas.

Unikalūs kursų pasiūlymai

 • Išplėstinis programavimas naudojant duomenų struktūras
 • CAD / CAM pagrindai
 • Grandinės
 • Kompiuterių architektūra
 • Skaitmeninė logika ir kompiuterinės sistemos
 • Diskrečios konstrukcijos
 • Elektronika
 • Mikroprocesorių programos
 • Operacinės sistemos
 • Programavimas MATLAB
 • Realiojo laiko ir įterptosios sistemos
 • Signalai ir sistemos119752_18165814591_6a0306e77a_z.jpg

Programos studentų rezultatai

Įgūdžiai, kuriuos studentai turės baigę studijas, yra šie:

 1. Gebėjimas nustatyti, suformuluoti ir išspręsti sudėtingas inžinerijos problemas taikant inžinerijos, gamtos mokslų ir matematikos principus.
 2. Gebėjimas pritaikyti inžinerinį projektą, kad būtų galima priimti sprendimus, tenkinančius nurodytus poreikius atsižvelgiant į visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, taip pat į globalius, kultūrinius, socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius.
 3. Gebėjimas veiksmingai bendrauti su daugybe auditorijų.
 4. Gebėjimas pripažinti etines ir profesines pareigas inžinerinėse situacijose ir priimti pagrįstus sprendimus, kuriuose turi būti atsižvelgiama į inžinerinių sprendimų poveikį globaliame, ekonominiame, aplinkos ir socialiniame kontekste.
 5. Gebėjimas efektyviai funkcionuoti komandoje, kurios nariai kartu teikia lyderystę, sukuria bendradarbiaujančią ir įtraukiančią aplinką, nustato tikslus, planuoja užduotis ir siekia tikslų.
 6. Gebėjimas kurti ir atlikti tinkamus eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis bei naudoti inžinerinius sprendimus išvadoms daryti.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around ... Skaityti daugiau

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around you-you'll be expected to become an active citizen. Skaityti mažiau