Kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterių inžinerija

Kompiuterių inžinerijos programa MEF University sukurta siekiant suderinti tvirtą kompiuterių inžinerijos kursų branduolį su matematika, gamtos mokslais ir inžineriniais kursais. Kompiuterių inžinerijos branduolys skirtas pabrėžti tiek aparatūros, tiek programinės įrangos kursus. Privalomi kursai, pvz., Skaitmeninės sistemos projektavimas, mikroprocesoriai ir kompiuterių architektūra, yra derinami su laboratorijomis, kurios suteikia studentams praktines patirties kompiuterių sistemose. Programos tikslas - suteikti studentams išsamų programinės įrangos kursų sąrašą, pavyzdžiui, kompiuterių programavimą, į objektą orientuotą programavimą, duomenų struktūras ir algoritmus, duomenų bazių valdymo sistemas, programavimo kalbas ir programinės įrangos inžineriją. Šie kursai taip pat siejami su programinės įrangos laboratorijomis, suteikiančiomis studentams praktinę patirtį analizuojant, projektuojant, tobulinant ir bandant programinės įrangos sistemas.

Programa apima diskrečią matematiką, tikimybę, statistiką, algoritmų analizę, operacines sistemas, oficialiąsias kalbas ir automatikos teoriją kaip privalomus kursus, suteikiančius studentams tvirtą teorinį pagrindą. Be šių privalomų kursų, programoje teikiama daug pasirenkamųjų kursų, įskaitant kompiuterinius tinklus, kompiliatorių dizainą, dirbtinį intelektą, duomenų gavybą, kompiuterinę grafiką, įterptines sistemas, kompiuterinę viziją, jutiklių tinklus ir tt Programavimo studija padeda mokiniams toliau tobulinti jų programinės įrangos kūrimo gebėjimus panaudojant šiuolaikinius metodus ir priemones.

Programoje pabrėžiama asmeninės ir profesinės etikos, verslo ir vadybos vadovavimo svarba. Vasaros praktika ar stažuotės per antrąjį ir jaunesnius metus suteiks studentams galimybę susipažinti su kompiuterių inžinerijos taikomosiomis programomis ir darbo sąlygomis po baigimo.

Programa parengta siekiant patenkinti ABET (inžinerijos ir technologijų akreditavimo valdyba) ir ENAEE (Europos inžinerinio mokymo akreditavimo tinklas) kriterijus.

Darbo galimybės

Kompiuterių inžinieriai turi platų darbo galimybių spektrą, pradedant nuo programinės įrangos kūrimo iki kompiuterinės įrangos projektavimo; finansavimą telekomunikacijų sektoriuose. Kompiuterių inžinieriai gali dirbti savo pradinėse įmonėse, programinės įrangos ir techninės įrangos įmonėse, didelėse korporacinėse įmonėse, kur informacinės technologijos yra svarbiausios jų veiklai, pvz., Bankams ir konsultacinėms įmonėms, pažangiausiems mokslinių tyrimų centrams, inžinerijos įmonėms, kurios projektuoja ir gamina pažangiausias technologijas. technologijas ir telekomunikacijų įmonėse; tiek inžinieriaus, tiek vadovo lygiu. Daugiausiai kompiuterių inžinierių pritraukiančios įmonės yra kompiuterių programinės ir techninės įrangos įmonės („Microsoft“, „Apple“, „Intel“, „IBM“, „Oracle“ ir „KOC Systems“), įmonės, gaminančios interneto technologijas („Google“, „Facebook“ ir „Twitter“), telekomunikacijos, kompiuterių tinklas, ir mobiliojo ryšio bendrovės (Cisco, Alcatel-Lucent, NETAS, Argela, Vodafone, Turkcell, AirTies, Superonline) ir finansų įstaigos (Garanti, Is Bankasi ir Akbank). Be to, mokslinių tyrimų centrai ir akademinės institucijos, dirbančios su naujomis technologijomis, pvz., Universitetais, „Microsoft Research“ ir „Philips Research“, visada teikia darbo galimybes kompiuterių inžinieriams.

Programos edukaciniai tikslai

Kompiuterių inžinerijos katedra nustatė šį bakalauro studijų programos švietimo tikslų sąrašą, kuriame aprašoma mūsų vizija, ką mūsų studentai pasieks savo karjeroje praėjus penkeriems metams nuo jų baigimo:

 • Mūsų absolventai taikys kompiuterių inžinerijos principus technologinėms problemoms spręsti, atspindėdami gerą kompiuterinių inžinerijos pagrindų supratimą.
 • Jie panaudos šiuolaikines kompiuterių inžinerijos technologijas kartu su naujoviškais ir verslumo įgūdžiais, kad sukurtų naujas technologijas, sprendimus ir vertybes, kad atitiktų visuomenės poreikius.
 • Jie parodys vadovavimą savo profesinei atsakomybei, komunikacijos ir organizaciniams įgūdžiams.

Studentų rezultatai

1. Gebėjimas taikyti matematikos, mokslo ir inžinerijos žinias.

2. Gebėjimas projektuoti ir atlikti eksperimentus, be analizuoti ir interpretuoti duomenis.

3. Gebėjimas sukurti sistemą, komponentą ar procesą, kad atitiktų norimus poreikius.

4. Gebėjimas veikti daugiadisciplininėse komandose.

5. Gebėjimas apibūdinti, formuluoti ir spręsti inžinerines problemas.

6. Profesinės ir etinės pareigos supratimas.

7. Gebėjimas efektyviai bendrauti.

8. Platus švietimas, būtinas norint suprasti inžinerinių sprendimų poveikį pasauliniu ir visuomeniniu kontekstu.

9. Mokymosi visą gyvenimą poreikio ir gebėjimo jas pripažinti.

10. Žinios apie šiuolaikines problemas.

11. Gebėjimas panaudoti inžinerinei praktikai reikalingus metodus, įgūdžius ir šiuolaikines inžinerines priemones.

Kurso planas ir prielaidos

MEF University kompiuterių inžinerijos programa, užtikrinanti subalansuotą kompiuterinės technikos ir programinės įrangos apkrovą, siekia pateikti aukščiausios kokybės inžinerinį išsilavinimą ir mokymą kompiuterių inžinieriaus studentams. Pirmaisiais programos metais studentai susipažįsta su kompiuterių inžinerijos programa, vykdo pagrindines mokslo klases ir įveda į kompiuteriją bei programavimą. Antraisiais metais jiems siūlomi esminiai inžineriniai kursai, taip pat nedaugelis kompiuterių inžinerijos programos kursų. Antrųjų metų pabaigoje studentai turės galimybę taikyti mokyklas įgytas žinias praktikai per praktikos programą. Trečiasis metai yra tada, kai studentai bus labai užsiėmę dizaino kursais. Po to jie turės dar vieną stažuotės galimybę, kurioje tikimasi, kad jie panaudos savo dizaino gebėjimą parodyti įgūdžius, beveik lygiaverčius absolventų inžinieriui. Paskutiniai programos metai leis studentams specializuotis į pageidaujamą temą, pasitelkdami inžinerinius ir humanitarinius pasirenkamuosius kursus. Studentai taip pat turės baigti galutinį projektą, kad galėtų pereiti. MEF University kompiuterių inžinerijos programa sukurta remiantis pagrindiniais IEEE CS rekomenduojamais kursais. Be to, po mūsų absolventų, mūsų programa bus periodiškai stebima, tikrinama ir nuolat tobulinama pagal ABET akreditacijos reikalavimus.

Bakalauro studijų sąrašas

113168_Skjermbilde2019-04-02kl.21.00.25.png113170_Skjermbilde2019-04-02kl.21.00.35.png113166_Skjermbilde2019-04-02kl.21.00.47.png

113167_Skjermbilde2019-04-02kl.21.01.00.png

Pasirinktiniai kursai

113169_Skjermbilde2019-04-02kl.21.01.31.png

Praktika

Visi kompiuterių inžinerijos studentai turi dirbti kaip praktikas, kad suprastų profesinę darbo aplinką, mokykloje įgytų žinių taikymą praktikoje ir prieigą prie tokios aplinkos. Iš viso turi būti padalyta iš viso 8 savaičių trukmės vasaros praktika; tikimasi, kad pirmasis 4 savaičių laikotarpis bus baigtas antrosios (antrosios) metų pabaigoje, tikimasi, kad antrasis keturių savaičių laikotarpis bus baigtas jaunesniojo (trečiojo) metų pabaigoje.

Kaip taikyti?

Taikymo kriterijai:

 • Pareiškėjai turi būti aukštųjų mokyklų absolventai, atitinkantys Turkijos aukštesnes mokyklas, arba paskutinės tokios vidurinės mokyklos metais. Pareiškėjai, kurie dar negavo vidurinės mokyklos diplomo, gali gauti tik sąlyginį priėmimą.
 • Būsimieji studentai gali kreiptis su priimtinu vidurinės mokyklos diplomu (tais, kurie yra paskutiniais vidurinės mokyklos metais, su jų parašu), tarptautiniu diplomu (pvz., IB, Abitur ir kt.), Nacionaliniu vidurinės mokyklos išvykimo / universiteto priėmimo egzaminų balu arba su tarptautiniu universiteto priėmimo egzaminų balas (pvz., SAT, GCE, ACT). Visą priimtinų diplomų / egzaminų sąrašą ir jų minimalius balus rasite universiteto tinklalapyje.

Internetinė programa:

Pareiškėjai turėtų užpildyti internetinę paraiškos formą. Pareiškėjai turi pridėti šiuos dokumentus:

 • Savo paso tapatybės informacijos puslapio kopija
 • Paso stiliaus (portreto) nuotrauka
 • Vidurinės mokyklos diplomas (jei yra)
 • Vidurinės mokyklos stenograma
 • Bet koks pripažintas aukštųjų mokyklų išvykimo / universiteto priėmimo egzaminų rezultatas, jei toks yra
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas, jei toks yra
 • Motyvacijos pareiškimas

Anglų kalbos mokėjimas:

MEF University yra anglų kalbos universitetas. Visos programos, išskyrus įstatymą, yra 100% anglų kalba. Teisės programa yra 30% anglų kalba.

Studentai turi parodyti savo anglų kalbos mokėjimą prieš pradedant akademines programas. Reikalingas anglų kalbos mokėjimo lygis yra lygiavertis TOEFL iBT 80. Tik kvalifikacijos įrodymas priimamas tik tarptautiniu ar nacionaliniu mastu pripažintais egzaminais. Pripažinti egzaminai ir jų atitikmenys yra tokie:

 • TOEFL iBT: 80
 • PTE Akademinė: 67, CAE: C, CPE: C
 • UDS, KPDS, YDS (Turkijos vyriausybės egzaminai): 65

Pareiškėjai, neturintys tinkamo anglų kalbos mokėjimo įrodymo paraiškos pateikimo ar universiteto priėmimo metu, sėdi į MEF University anglų kalbos mokymo ir kvalifikacijos egzaminą. Studentai, kurie nepraeina kvalifikacijos egzaminų, turės mokytis MEF University anglų kalbos parengiamojoje programoje, kol jie atitinka reikiamą lygį.

Teisės programos kandidatai, kurie nėra gimtoji turkų kalba arba turkų vidurinės mokyklos absolventai, privalo pateikti turkų kalbos mokėjimo įrodymą (TÖMER C).

Priėmimo sprendimai:

 • Priėmimo sprendimai priimami pareiškėjams, atitinkantiems paraiškos kriterijus, atsižvelgiant į santykinį paraiškų pranašumą. Pareiškėjai yra informuojami apie jų priėmimo sprendimą ir stipendijos pasiūlymą ir paprašė patvirtinti savo ketinimą užsiregistruoti, sumokėjus 250 USD užstatą universiteto banko sąskaitoje. Užstatas skaičiuojamas į pirmojo semestro mokestį, tačiau negrąžinamas, jei nėra registracijos. Apmokėjus depozitą, išduodamas oficialus patvirtinimo laiškas. Priimti studentai yra atsakingi tik už prašymus išduoti vizą.

Universiteto registracija:

Priimti studentai universitetą įstos į universiteto paskelbtas datas savo interneto svetainėje. Universitetui registruoti reikalingi šie dokumentai:

 • Vidurinės mokyklos diplomo originalas ir notariškai patvirtintas vertimas į turką, jei jis nėra išduotas turkų ar anglų kalbomis
 • Turkijos švietimo ministerijos (arba Turkijos konsulato švietimo atašė) išduotas vidurinės mokyklos diplomo ekvivalentiškumo pažymėjimas
 • Vidurinės mokyklos originalo originalas
 • Bandymų rezultatų (vidurinės mokyklos išvykimo / universiteto įėjimo) originalas, naudojamas paraiškai paremti, jei toks yra
 • Pareiškėjo paso identifikavimo informacijos puslapio ir puslapio, kuriame yra studento vizos, kopijos. Studentų viza yra privaloma visiems tarptautiniams studentams. Jį galima gauti iš Turkijos konsulato pareiškėjo gimtojoje šalyje, pateikiant patvirtinimo laišką.
 • Pirmųjų septynių leidimo apsigyventi puslapių kopija (gauta iš Užsienio rezidencijos biuro)
 • 4 paso dydžio (4,5 x 6 cm) nuotraukos (per pastaruosius 6 mėnesius, aiškiai nurodant asmenį)
 • Mokestis už mokslą
 • Pripažintos kalbos mokėjimo egzaminų originalas (jei yra)

Pareiškėjai, kurie nepateikia priėmimo proceso per paskelbtas datas arba pateikia reikiamus dokumentus, netenka teisės studijuoti MEF University .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has ... Skaityti daugiau

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has the ability to create global and local value-added with its distinctive educational model. Skaityti mažiau