Kompiuterių mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterija

 • Pagrindinis: kompiuterių mokslas
 • Laipsnis / apdovanojimo pavadinimas: Kompiuterių mokslų bakalauras
 • Siūlo akademinį skyrių: Kompiuterių katedra
 • Studijų forma: dieninės

Majoro tikslai

Šiuo svarbiausiu siekiama suteikti geriausią įmanomą bakalauro išsilavinimą, tinkamai subalansuotai pabrėžiant kompiuterių mokslo teorijas, praktinius įgūdžius tobulinant įgūdžius, taip pat programinės įrangos inžinerijos vadybos žinias, kurių reikia norint valdyti programinės įrangos kūrimo komandos narį ar dirbti juo.

Per išsamias paskaitas ir griežtas konsultacijas, laboratorinius darbus, projektus ir atvejų analizę studentai įgis platų ir išsamų supratimą apie teorijas ir praktinius įgūdžius, susijusius su programinės įrangos kūrimu ir plėtra, programinės įrangos inžinerija, duomenų bazių sistemomis, kompiuterių tinklais ir informacijos saugumu. Be to, mūsų studijų srautai leidžia studentams toliau specializuotis įvairiose kompetencijos srityse.

B.Sc. Kompiuterių mokslas apima visus metus trunkančią dienos išleidimo pramoninės paskirties komponentą, kuris leidžia studentams įgyti vertingos praktinio darbo patirties. Absolventai gali panaudoti šį tvirtą pagrindą savo karjeroje užimti ir technines, ir vadovaujančias pareigas.

Numatomi pagrindinių (MILO) mokymosi rezultatai

 • Taikyti tinkamus matematikos ir inžinerinius metodus skaičiavimui.
 • Problemų sprendimui naudokite kompiuterinį programavimą.
 • Identifikuokite problemas, analizuokite reikalavimus, suformuluokite projektą ir įgyvendinkite sprendimus, kurie atitiktų realius suvaržymus, tokius kaip išlaidos, eksploatavimo, socialiniai, kultūriniai, etiniai, aplinkos, sveikatos ir saugos aspektai.
 • Naudokite programinės įrangos inžinerijos metodus ir įrankius kurdami kokybiškus programinės įrangos sprendimus.
 • Bendraukite ir efektyviai vartokite kalbą.
 • Efektyviai ir savarankiškai kurkite projektus.
 • Taikyti specializuotas žinias pasirinktoje (-ose) informatikos mokslo srityje.
 • Apmąstykite etines, teisines, saugumo ir socialines pareigas, kurių reikalauja profesionalūs piliečiai globalioje visuomenėje.
 • Neatsilikite nuo šiuolaikinių kompiuterinių problemų ir pripažinkite mokymosi visą gyvenimą poreikį bei sugebėjimą.
 • Bendradarbiaukite ir efektyviai dirbkite komandinio darbo situacijose, įskaitant daugiadalykę komandą.
 • Efektyviai dirbkite pramoninėje aplinkoje ir pritaikykite išmoktus įgūdžius realaus pasaulio problemoms spręsti.
 • Įgykite smalsų požiūrį ir įgūdžius, leidžiančius sukurti originalų atradimą ar dizainą, susijusį su skaičiavimu.

Reikalavimai laipsniui

119724_Skjermbilde2019-08-15kl.14.59.38.png

Pastabos:

 1. Studentams, turintiems pripažintus aukštesniojo lygio egzaminus ar lygiavertę kvalifikaciją.
 2. Asocijuotojo laipsnio / aukštojo diplomo absolventai priimami kaip vyresnių kursų studentai.

119690_119654_campus.jpg

Bachelor of Computer Science

 • Įėjimo metai: 2020 metai
 • Finansavimo būdas: Vyriausybės finansuojamas
 • Priėmimo kodas: 1204 bakalauras Kompiuterių mokslas
 • Studijų forma: dieninės
 • Orientacinis įsiurbimo tikslas (gali keistis) : tiesioginės taikymo vietos
  • Vietiniai studentai: Tiesioginių paraiškų teikimo vietos (Vietiniai studentai): 21 (kombinuotas skaičius programoms 1204 ir 1561A).
  • Ne vietiniai studentai: Tiesioginis paraiškos teikimo būdas tarptautiniams ir žemyniniams ne Gaokao studentams: apie 250. NUEE maršrutas [全国 普通 高等学校 高等学校 招生 计划 (统招 for] žemyniniam Gaokao studentams: apie 225
 • Įprasta programos trukmė: 4 metai
 • Tiesioginis / ne JUPAS paraiškų pateikimo terminas: 2020 m. Sausio 2 d. (Vietinis ir ne vietinis)

Programos vaizdo įrašas

Informatikos katedra

Ši programa yra viena iš pirmaujančių kompiuterių mokslo programų Honkonge, suteikianti studentams gerai subalansuotą mokymo programą ir tvirtą išsilavinimą tiek teoriniais, tiek praktiniais skaičiavimo aspektais. Šis fondas suteikia studentams galimybę sėkmingai vykdyti karjerą kaip profesionaliems programinės įrangos kūrėjams, sistemų architektams, sistemų analitikams, technologijų pareigūnams ir kt. Be to, kad įgyja plačių informatikos žinių, studentai gali pasirinkti ir specializuotis įvairiuose technologijų srautuose, tokiuose kaip informacijos saugumas, daugialypės terpės, programinės įrangos inžinerija / projektų valdymas arba duomenų mokslas. Be to, mūsų vienų metų informacinių technologijų profesinė praktika suteikia studentams galimybę pritaikyti tai, ko jie išmoko mokykloje, ir įgyti vertingos praktinio darbo patirties, suteikdami jiems galimybę pradėti karjerą.

Mūsų tikslas

Mes suteikiame studentams išsamų pagrindą apie teorinius ir praktinius informatikos disciplinos aspektus. Tai paruošia juos sėkmingai karjerai, kaip sistemos architektams ir technologijų pareigūnams, nuolat tobulėjančioje informacinių technologijų aplinkoje. Mūsų lanksti mokymo programa leidžia studentams sukurti tvirtą pagrindą bendros disciplinos ir specializacijos tam tikroje srityje. Įvairių pasirenkamųjų dalykų dėka mūsų studentai gali neatsilikti nuo technologijos tendencijų.

Priėmimo tvarka tiesioginiams / ne JUPAS kandidatams

Kandidatai į šią programą (priėmimo kodas: 1204) bus svarstomi dėl priėmimo į pirmakursius pagal Kompiuterių mokslų bakalauro programą.

Kandidatai, norintys patobulinti nuolatinį stojimą, gali pateikti paraišką šiai programai:

 • Bakalauras informatika (priėmimo kodas: 1561A)

Priėmimo reikalavimai tiesioginiams / ne JUPAS kandidatams

Jei norite būti priimtas, turite atitikti bendruosius įėjimo reikalavimus.

Pirmųjų metų mokymo programa

119725_Skjermbilde2019-08-15kl.15.06.31.png

Pramoninis mokymas ir tarptautiniai mainai

Baigę pirmuosius dvejus dieninių studijų dieninius kursus, CS studentai trečiaisiais metais imsis vienerių metų trukmės IT profesinės praktikos (ITPP) kurso. Ši struktūrizuota praktikos / stažuotės programa leidžia mūsų studentams integruoti ir pritaikyti tai, ko jie išmoko klasėje, realaus pasaulio aplinkoje. Studentai vykdo su IT susijusius projektus / plėtojimus ir išmoksta dirbti komandos nariu verslo ar vyriausybinėse organizacijose. Anksčiau turėjome studentų, dirbančių pas tarptautinius kompiuterių pardavėjus, tokius kaip IBM; tokiuose bankuose kaip HSBC ir Rytų Azijos banke; Honkongo SAR vyriausybėje ir susijusiose organizacijose, tokiose kaip Vyriausybės vyriausiasis informacijos pareigūnas, Ligoninių administracija, Būsto administracija, Švietimo biuras ir kitos įmonės, tokios kaip „Hongkong Electric“, „Jardine“, „Matheson & Co., Limited“, „Siemens Ltd“. ir Honkongo biržos ir kliringas. Praktikos metais studentai kiekvieną savaitę imsis vienos poilsio dienos iš darbo, norėdami studijuoti keletą kursų.

Jei laikas leidžia, studentai gali pasirinkti papildomą trumpalaikę stažuotę užsienyje tarp ITPP ir semestro pradžios.

Be to, katedra, koledžas ir universitetas, siekdami išplėsti savo švietimo akiratį, įgyti kalbinės patirties ir geriau suvokti skirtingas kultūras, siūlo daugiau nei 110 kreditų apimančių mainų programų su įvairiomis partnerių institucijomis visame pasaulyje, įskaitant Australijos, Kanados ir Europos universitetus. , JAV ir Azijos-Ramiojo vandenyno regione.

Profesinis atpažinimas

Ši programa yra pirmoji kompiuterių mokslo programa Honkonge, akredituota Honkongo inžinierių instituto (HKIE).

Ar tu žinai?

Tai viena populiariausių kompiuterių mokslo programų Honkonge. Mes palaikome studentų mainų partnerystes su žinomais universitetais, įskaitant Londono universiteto koledžą (JK), Batos universitetą (JK), Šefildo universitetą (JK), Alikantės universitetą (Ispanija), McGill universitetą (Kanada), Toronto universitetą (Kanada). ), Ilinojaus universiteto Urbana-Champaign (JAV) ir Vanderbilto universiteto (JAV), Naujojo Pietų Velso universiteto (Australija), Pekino universiteto (Kinija) ir Tsinghua universiteto (Kinija).

Karjeros prospektas

Šio pagrindinio kurso absolventai turės geras įsidarbinimo galimybes informacinių technologijų srityje. Jie bus įrengti atlikti darbus, susijusius su moderniausiomis technologijomis ir didelių programinės įrangos sistemų projektavimu bei konstravimu. Studijų srautų teikimas leidžia studentams siekti specializuotų moderniausių technologijų, tokių kaip duomenų mokslas, debesų kompiuterija ir mobiliosios programos, specializacijos, dar labiau padidindamos savo karjeros galimybes šiose srityse.

Magistrantūros studijos

Studentams, norintiems tęsti antrosios pakopos studijas ar siekti karjeros mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, yra daugybė galimybių tęsti bakalauro tyrimus per įvairius kanalus, pradedant tyrimų mentorystės schema, vadovaujančiomis studijomis ir baigiamųjų metų projektu ir baigiant užsienio tyrimų praktika. Parodytas studentų gebėjimas diegti naujoves yra pagrindinis mūsų studentų sėkmės laipsnis priimant į aukščiausio lygio magistrantūros programas.

119691_119653_campus2.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to City University of Hong Kong (CityU). We are a dynamic university established in 1994 and uniquely located in the heart of Hong Kong, Asia's world city. Our goals are to pursue high levels ... Skaityti daugiau

Welcome to City University of Hong Kong (CityU). We are a dynamic university established in 1994 and uniquely located in the heart of Hong Kong, Asia's world city. Our goals are to pursue high levels of excellence, promote innovation and nurture creativity with the aim to improve people's lives. In a city where East meets West, our vision is to become globally recognised for professional education, one that emphasises the mutual enrichment of different cultures and intellectual traditions, and for research that makes a real difference. Skaityti mažiau