Mokslo bakalauras kibernetinio saugumo srityje

Skaitmeninis amžius reikalingas įgūdžių rinkinys.

Aukšto lygio vidaus ir pasaulinės kibernetinės atakos privataus sektoriaus ir vyriausybės sprendimus priimančius asmenis skausmingai suvokė, kad reikia gerai apmokytų kibernetinio saugumo specialistų. Reaguodama į šį didėjantį poreikį, inžinerijos ir technologijų akreditavimo valdyba (ABET) sukūrė pirmas aukštojo mokslo programų gaires kibernetiniam saugumui, o Nacionalinė saugumo agentūra ir Vidaus saugumo departamentas sukūrė kibernetinio saugumo sertifikatą.

Mercyhurst University „Kibernetinio saugumo“ bakalauro programa yra viena iš pirmųjų savarankiškų programų šalyje, kuri atitinka abi šias gaires. „Mercyhurst“ jau gyvena vienoje iš labiausiai gerbiamų „Intelligence Studies“ programų, todėl dabar gali pasinaudoti mūsų patirtimi, fakulteto patirtimi, pažangiausiais ištekliais ir pramonės ryšiais, kad suteiktų neprilygstamą kibernetinį išsilavinimą bakalauro lygiu.

Greiti faktai

 • „Mercyhurst“ „Cyber Security“ programos yra vienintelės tautos, leidžiančios studentams siekti dvigubo pagrindo su žvalgybos studijomis, siūlomomis pagal didžiausią šalies akademinės žvalgybos programą.
 • Pagrindiniai „Cyber Security“ porų techniniai kompiuterių tinklai ir įsilaužimo įgūdžiai su duomenų analitiniais įgūdžiais ir elektroniniais teisės aktais bei politika.
 • Kibernetinės profesijos yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros tautų, kuriose numatomas 36 proc. Darbo vietų augimas iki 2024 m. (JAV darbo statistikos biuras) ir daugiau nei 3 milijonai darbo vietų per ateinančius kelerius metus (kibernetinio saugumo įmonės).
 • „Mercyhurst“ universiteto tinklų operacijų centras, valdomas MCPc, siūlo didžiųjų stažuotojų praktikos galimybes įgyti realios kibernetinio saugumo patirties.

Kibernetinis švietimas

MCPc kibernetinio švietimo centras, skirtas 2018 m. Rugpjūčio mėn., Yra 8000 kvadratinių pėdų modernus kibernetinio mokymo ir švelninimo įrenginys Mercyhurst University miestelyje.

Specializuotas švietimas

„Cyber Security“ pagrindinis yra viena iš nedaugelio tautinės pakopos studijų programų, kurios gali pasiūlyti profesinį mokymą ir specializuotus įgūdžius, reikalingus kibernetinei karjerai.

Tęsti mokslus

Didžiosioms bendrovėms, norinčioms tobulinti savo išsilavinimą už bakalauro lygio, „4„ Masterhurst “programos yra puikios galimybės.

Aukštos technologijos

MCPc kibernetinio švietimo centre yra keturios atskiros vietos:

 • Kibernetinio saugumo laboratorija
 • Saugumo operacijų kambarys
 • Dvi kompiuterinės laboratorijos

„Cyber Security Lab“ turi 20 atskirų terminalų, kurių kiekvienas įrengtas aukščiausios klasės kompiuterine galia ir dideliais monitoriais. Laboratorija veikia nepriklausomame tinkle su savo serveriais ir ugniasienėmis, visiškai atskirta nuo universiteto tinklo. Be to, laboratorijoje įrengtos virtualios kriminalistinės darbo vietos, mobilieji prietaisai, skirti naudoti bandymams atlikti, grėsmės analizės programinės įrangos paketai ir kitos atitinkamos platformos.

Saugumo operacijų kambaryje dirba ir valdo „Cleveland“ įsikūrusi technologinė įmonė „MCPc“. Du nuolatiniai MCPc darbuotojai dirba su „Mercyhurst“ studentais ir samdo juos realaus laiko kibernetinio saugumo grėsmėms spręsti.

„Computer Labs“ teikia praktinį išsilavinimą „Mercyhurst“ kibernetinių, duomenų mokslo ir žvalgybos programų studentams.

Karjeros galimybės

„Amerikos kasdienis gyvenimas, ekonominis gyvybingumas ir nacionalinis saugumas priklauso nuo saugios kibernetinės erdvės. Daugybė tarpusavyje susijusių IT tinklų, sistemų, paslaugų ir išteklių yra labai svarbūs ryšiams, kelionėms, namų maitinimui, ekonomikos valdymui ir vyriausybės paslaugų gavimui. “- JAV Tėvynės saugumo departamentas

Mūsų didžiosioms įmonėms ši patirtis gali atverti pasaulį galimybių, kurios siūlo darbo vietų stabilumą, karjeros mobilumą ir puikų uždarbio potencialą.

Atsižvelgdami į būsimas karjeros galimybes, turėkite omenyje šiuos aspektus apie kibernetinę pramonę:

 • Kibernetinio saugumo rinka iki 2022 m. Bus vertinga iki 230 mlrd. JAV dolerių (rinkų ir rinkų tyrimas).
 • JAV darbo statistikos biuras iki 2024 m. IT saugumo sektoriuje 36 proc
 • Pasauliniu mastu prognozuojama, kad nuo 2021 m. Elektroninių nusikaltimų nuostoliai kasmet viršys 6 trilijonus dolerių.
 • „Cybersecurity Ventures“ apskaičiavo, kad iki 2021 m. 3,5 mln.

4 1 Programos

4 1 programoje dalyvaujantys studentai gali sutaupyti laiko ir pinigų, per penkerius metus uždirbdami tiek bakalauro, tiek magistro laipsnį. Kaip 4 1 studentas, jūs baigsite laipsnio lygio kursinių darbų savo jaunesniojo ir (arba) vyresniųjų metų, uždirbdami magistro laipsnį kaip „undergrad“ (įtrauktas į jūsų bakalauro studijas). Jūs vis dar pereisite laiku su savo klasė, prieš sklandžiai pereinant prie studijų programos baigti savo magistro per vienerius metus ar mažiau.

Šiose „Mercyhurst“ magistro programose yra 4 1 parinktys:

 • Kibernetinė sauga
 • Duomenų mokslas
 • Cyber ​​Risk Management

Bakalauro priėmimo reikalavimai

Atsižvelgdama į mūsų misiją ir vertybes, Mercyhurst University , vertindamas pareiškėjus ir priimdamas sprendimus dėl priėmimo, laikosi holistinio požiūrio. Mes vertiname pareiškėjus pagal jų akademinius gebėjimus ir potencialą, vadovavimą ir tarpkultūrinį dalyvavimą bei galimus įnašus, kuriuos jie gali padaryti kaip mūsų universiteto bendruomenės narius. Mes primygtinai rekomenduojame, kad pareiškėjai susitiktų su savo priėmimo patarėju, apsilankę universiteto vizito, vidurinės mokyklos vizito ar pokalbio telefonu metu.

Mercyhurst University netaiko paraiškos mokesčio.

Taikymo medžiaga

Tarptautiniai studentai iš ne angliškai kalbančių šalių privalo užpildyti TOEFL arba IELTS ir pateikti savo oficialių balų kopijas.

SAT arba ACT balai yra neprivalomi, nors pareiškėjai kviečiami juos pateikti, jei mano, kad jie būtų teigiamas paraiškų portfelio komponentas.

Rekomendaciniai laiškai ne visada reikalingi, nors jie yra reikalingi studentams, besikreipiantiems be testo rezultatų. Mes teikiame pirmenybę rekomendacijoms iš asmens, kuris gerai žino pareiškėją ir nuolat bendrauja su studentu, įskaitant artimą mokytoją, trenerį ar darbo vadovą.

Neprivalomi testai

Mes nereikalaujame SAT ar ACT priėmimo, nors studentai, manantys, kad jų SAT arba ACT balai yra teigiamas jų priėmimo portfelio komponentas, kviečiami pateikti savo oficialius testų rezultatus. Norėdami siųsti savo balus tiesiogiai „ Mercyhurst University , naudokite SAT kodą 2410 arba ACT kodą 3629.

Studentai, turintys pateikti SAT arba ACT balus, apima studentus ir sportininkus. Be to, studentams, pageidaujantiems įstoti į kolegijas ar universitetus, su kuriais Mercyhurst University yra sudaręs sutartis, taip pat gali būti reikalaujama pateikti savo balus susijusioms institucijoms.

Jei pasirinksite „ Mercyhurst University nesvarstyti „SAT“ ar „ACT“ balų, užpildykite prašymą atlikti testą pasirinktinai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie bandomąją neprivalomą priėmimo politiką, prašome ieškoti atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus.

Holistinė apžvalga

Mercyhurst University vertina pareiškėjus pagal jų akademinius gebėjimus, lyderystę ir užklasinį dalyvavimą bei galimus įnašus, kuriuos jie gali padaryti kaip mūsų universiteto bendruomenės narius. Apskritai, studentai, kurie savo vidurinėje mokykloje atlieka geresnes nei vidutines, yra priimami. Medium SAT balas praėjusių metų studentams buvo 1050.

Be jūsų akademinių ir asmeninių įgaliojimų, mes taip pat atsižvelgiame į jūsų prašymą atsižvelgiant į jūsų gyvenimo aplinkybes, atsižvelgiant į išteklių prieinamumą jūsų vidurinėje mokykloje ir jos mokymo programos stiprumą, jūsų unikalias šeimos ir ekonomines aplinkybes. Tai darome, siekiant užtikrinti, kad pareiškėjai nebūtų neteisėtai nubausti, jei jie neturėtų pakankamai prieigos prie kolegijos taikomų išteklių ir paslaugų.

Apskritai, mes ieškome studentų, kurie vidurinės mokyklos parengė mokymo programą:

 • 4 vnt
 • 5 vienetai socialinių studijų
 • 3 matematikos vienetai
 • 2 mokslo vienetai (su atitinkamomis laboratorijomis)
 • 2 užsienio kalbos vienetai
Papildoma apžvalga

Kai kurie pareiškėjai pasirenkami papildomai peržiūrai. Kai kuriais atvejais jūsų priėmimo patarėjas mano, kad jo priėmimo ir finansinės pagalbos sprendimai būtų geriau informuoti su papildoma informacija. Kitais atvejais atsitiktinai atrenkame studentus papildomai peržiūrai, kaip dalį mūsų vertinimo ir nuolatinio tobulinimo praktikos. Jei pasirinkote papildomą peržiūrą, nereikia nerimauti; tai nėra jūsų priimtinumo atspindys. Papildomi pareiškėjai paprastai priimami tokiu pačiu greičiu kaip ir tradiciniai.

Jei pasirinkote papildomą peržiūrą, jūsų priėmimo patarėjas gali paprašyti: 1) pokalbio, kuriame dalyvauja universitetas, arba telefonu, kad sužinotumėte daugiau apie jus, 2) užpildykite papildomą klausimyną arba 3) atliktą rašymo užduotį, kurią atlikote kaip dalį jūsų vidurinės mokyklos mokymo programa (dokumentas turi būti analitinis / kritinis pobūdžio ir įrodyti, kad sugeba integruoti ir bendrauti sudėtingomis idėjomis; jūsų argumentai turi būti gerai remiami).

Išplėstinės paskirties vietos kreditų politika

Uždirbtas iš vidurinės mokyklos, prieš įvedant „Mercyhurst“, už kurso lygiavertiškumą, studentai turi uždirbti 4 ar daugiau balų AP egzaminui. Oficialūs Kolegijos valdybos balai gali būti siunčiami į Registrų biurą prieš registraciją arba registratoriaus biure, jei studentas jau yra užsiregistravęs.

Bakalauro studijų ir finansinė pagalba

Mokymas ir mokesčiai

Kolegijos švietimas yra didelė investicija į jūsų ateitį ir išlaidos yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Mercyhurst University didžiuojasi tuo, kad jis yra vienas iš prieinamiausių ir prieinamų privačių universitetų trijų valstybių regione, ir praktiškai kiekvienas atvykęs žmogus gauna finansinę paramą stipendijų, dotacijų, darbo studijų ir kitų programų forma.

Mokymai, mokesčiai ir išlaidos (2019–20 akademiniai metai)

* vidaus studentams - visi pagalbos šaltiniai, įskaitant „PLUS“ ir „alt“. paskolos, stipendijos, stipendijos ir savitarpio pagalbos šaltiniai, pvz., darbo tyrimas

Mercyhurst University studentams atsiskaito už „vienodą“ pagrindą kiekvienam įtrauktam semestrui; mokiniai, mokantys visą darbo dieną nuo 12 iki 18 valandų, skaičiuojami pagal vienodo semestro kursą, leidžiantį dvigubą arba nepilnametis. Už daugiau kaip 18 kreditų užregistruotas mokestis yra 1 150 JAV dolerių už perkrovos valandą. Papildomos išlaidos gali atsirasti dėl specialių programų, kursų, laboratorijų, kelionės patirties ir kt. Daugiau informacijos rasite mūsų pilno mokesčio grafike.

Kambario ir lentos išlaidos skiriasi, priklausomai nuo pasirinktų gyvenimo ir maitinimo vietų. Gyventojai turi turėti pilną maitinimo planą. Daliniai maitinimo planai aukštesniųjų klasių gyventojams prasideda nuo $ 2,560.

Galbūt norėsite apsvarstyti netiesiogines išlaidas, susijusias su kolegijos finansiniu planavimu, pavyzdžiui, knygų ir prekių, transporto ir asmeninių išlaidų.

Vertė ir prieinamumas

Mercyhurst University siūlo lankstų išsilavinimą, skirtą įvairioms disciplinoms, vedančioms į karjerą pažangiausiose srityse. „Mercyhurst“ siūlo:

 • Tinkamai pritaikoma pagrindinė mokymo programa su įvairiais kursais padeda užtikrinti, kad mokiniai būtų laiku baigti.
 • Didžiausias ketverių metų baigimo kursas Erie County. Pabaigę laiką reiškia, kad nemoka penktųjų metų mokestis!
 • Galimybės įsidarbinti ar toliau mokytis tiesiogiai po kolegijos. Devyniasdešimt penki procentai mūsų absolventų per metus po baigimo įsidarbino arba įstojo į aukštąją mokyklą.
 • Praktinė patirtis dirbant jūsų numatytoje srityje padeda jums pasiruošti karjerai iškart po baigimo.
 • „Best Value“ mokymas Šiaurės regione, pasak „US News“
Finansinė pagalba ir stipendijos

Svarstant finansinę pagalbą, svarbu nepamiršti kiekvienos institucijos „lipdukų kainos“ ir „faktinių išlaidų“. „Mercyhurst“ esame pasiryžę padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus, nekeliant didelės finansinės naštos.

Praėjusiais metais 99 proc. Besimokančiųjų, turinčių teisę gauti finansinę paramą iš „Mercyhurst“, vidutinė ketverių metų stipendija siekė daugiau nei 70 000 JAV dolerių, o tai papildo bet kokias stipendijas ar dotacijas iš valstybinių federalinių ar išorinių šaltinių. Daugiau informacijos rasite mūsų federalinių ir valstybinių dotacijų puslapyje. Perkėlimo studentai taip pat gali gauti keletą apdovanojimų ar stipendijų. Jei nenurodyta kitaip, visa Mercyhurst University finansinė parama automatiškai atnaujinama ketverius metus. Norėdami gauti išsamų turimų stipendijų sąrašą, apsilankykite mūsų Apdovanojimų ir stipendijų puslapyje.

Kad galėtumėte gauti finansinę paramą, turite įtraukti „ Mercyhurst University į savo nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA®). Naudokite mokyklos kodą 003297, jei norite siųsti FAFSA® ataskaitą Mercyhurst. Norėdami kreiptis dėl finansinės pagalbos, užpildykite nemokamą paraišką dėl Federalinės studentų pagalbos.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Mercyhurst University »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 30, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
40,100 USD
Pagrindinės studijos
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date