Pedagogų rengimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

100% įdarbinimo procentas.

Kiekvienas studentas, planuojantis dėstyti, susiranda darbą netrukus po baigimo.

Mokykis iš Biblijos pasaulėžiūros.

Pasiruoškite mokymo ir vadovavimo iššūkiams klasėje, bažnyčioje ar misijos lauke iš Biblijos pasaulėžiūros.

200 valandų lauko patirties.

Lauko patirtis suteikia studentui galimybę įgyvendinti tai, ko jis mokosi, ir pritaikyti tai pradinėje klasėje arba APŠ.

Mokytojas kaip tarnas-vadovas

Pagrindinė „Boyce“ mokytojų rengimo programos misija yra užtikrinti į Kristaus kokybę orientuotą mokytojų rengimą, paruošiant naują pedagogų kartą būti tarnautojų vadovais privačiose ir valstybinėse mokyklose bei misijos lauke. TEP tikslas yra suteikti tarnui-vadovui žinių, reikalingų mokymo profesijai, spektrą, mokymo įgūdžius, pripažintus švietimo profesijoje, ir tarnautojo-vadovo pasirinkimą įvairovės pasaulyje.

Mokymas „Boyce“ suteikia galimybę Melissa Tucker sujungti savo aistrą mokymui, misijoms ir mokytojų rengimui į vieną mėgstamą darbą: „Tai darbas, kurį kasdien sėdžiu ramiai ir galvoju:„ Negaliu patikėti, kad būsiu šioje vietoje. šiuo metu atliekant šį darbą “.
Melissa Tucker, mokytojų rengimo docentė

Studijų programa

Mokytojų rengimo studentai gali pasirinkti vieną iš trijų pabrėžimų. Klasikinis išsilavinimas, anglų kalba kaip nauja kalba / antra kalba (ESL / ENL) ir valstybinis pažymėjimas.

Klasikinis ugdymas (nesertifikuotas) suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų mokyti naudojant klasikinį ugdymo metodą. Šis požiūris moko studentus, kaip mokytis ir mąstyti atsižvelgiant į jų raidos etapą. Sužinokite daugiau

ESL / ENL paryškinimas (nesertifikuotas) suteiks jums specifinių įgūdžių, kurie paruoš jums mokyti anglų kalbos iš įvairių sluoksnių ir kultūrų, suteikdami unikalią galimybę skelbti Evangeliją. Sužinokite daugiau

Dėmesys valstybiniam pažymėjimui suteikia galimybę kandidatams į mokytojus gauti laikiną valstybinį pažymėjimą, suteikiant jiems galimybę tiesiogiai patekti į valstybinių mokyklų sistemą baigus bakalauro laipsnį. Sužinokite daugiau


„Boyce“ mokytojų rengimo programa SACS akredituota ir gauta laikino Kentukio švietimo profesinių standartų tarybos (EPSB) pažymėjimo 2018 m. Rugpjūčio 20 d. Nors laikinasis statusas atspindi trejų metų bandomąjį laikotarpį, nes „Boyce“ mokytojų rengimo programa tęsiama iki galo. atestacija, šis statusas suteikia galimybę kandidatams į mokytojus tiesiogiai kreiptis dėl valstybinės mokymo licencijos, įgyjant laipsnį.

Tiems, kurie nori tęsti mokytojų rengimo laipsnį per vieną iš mūsų nesertifikuotų akcentų, mes bendradarbiaujame su panašiai mąstančiu evangelikų universitetu, kad pasiūlytume mūsų Mokytojų rengimo programos absolventams supaprastintą procesą, kaip gauti menų magistro laipsnį mokymo srityje su licencija. programa, kuri suteiks valstybinį pažymėjimą pradinio ar specialiojo ugdymo srityse. Ši internetinė programa suteikia galimybę „Boyce“ absolventams likti mūsų miestelyje Luisvilyje, Kenijoje, baigiant studijas. Visa programa skirta studentams baigti bakalauro ir magistro laipsnius per ketverius metus.

Nesvarbu, ar studentas nori nesertifikuoto akcentuoti APŠ / ENL, klasikinio išsilavinimo, ar jis nori tęsti atestaciją ir įsitraukti į valstybinių mokyklų sistemą, „Boyce TEP“ programa derina tvirtą Biblijos pagrindą su edukacine pedagogika, ruošdama studentus tarnauti įvairiais pajėgumais visame pasaulyje.

Priėmimo reikalavimai

 1. Klebono / bažnyčios rekomendacijų forma
  Užpildžius internetinę paraišką, rekomendacijų formos siunčiamos el. Paštu tiems, kuriuos, kaip jūs nurodėte, turėtų gauti.
  Šeimos nariai gali neužpildyti rekomendacijos formos. Patarėjai turi būti pažinę pareiškėją mažiausiai vienerius metus. Jei dėl kokių nors priežasčių rekomendacijos neatspindi tinkamos įvairovės, Priėmimo tarnyba gali paprašyti papildomų rekomendacijų.
 2. Dvasinė autobiografija
  Užpildydami internetinę paraišką rasite vietos savo dvasinei autobiografijai įvesti. Dvasinė autobiografija yra spausdinta esė - ne ilgesnė kaip 500 žodžių -, kurioje užfiksuotas jūsų atsivertimas, glaustai išdėstyta Evangelija ir paaiškintos priežastys, kodėl pasirinkote Boyce College .
 3. Oficialūs nuorašai
  Būtina perrašyti iš visų švietimo įstaigų. Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai ar Bendrojo lygiavertiškumo diplomo (GED) testų balai yra būtini, nebent pareiškėjas turi daugiau kaip 24 kolegijų valandas po aukštojo mokslo baigimo kolegijoje (dvigubo priėmimo kursai neįskaičiuojami į šias 24 valandas). Pareiškėjai geriausia prašyti, kad nuorašai būtų tiesiogiai siunčiami iš jų mokyklos į pietų seminarijos priėmimo skyrių. Seminarija jokiu būdu nelaikys oficialiu nuorašo, pažymėto „Išduotas studentui“. Norėdami perkelti studentus, mes taip pat reikalaujame kitų kolegijų ir (arba) universitetų nuorašų.
 4. Paraiškos mokestis
  40 USD negrąžinamas paraiškos mokestis turi būti sumokėtas priėmimo biure prieš mokinio prašymo paketo apdorojimą.
 5. ACT / SAT / CLT balai
  Visi kandidatai (įskaitant studentus, kurie mokosi namuose) turi pateikti balus iš Scholastic Aptitude Test (SAT), American College Test (ACT) arba klasikinio mokymosi testo (CLT). Boyce College SAT kodas yra 3858, o ACT kodas - 5522. Pareiškėjai, kurie yra 24 ar vyresni arba praėjo 15 valandų (po vidurinės mokyklos) iš (a) regionų akredituotos kolegijos arba b) kolegijos, turinčios AABC akreditaciją ir išlaikę bent C vidurkį, neprivalo pateikti šių standartizuotų testų balų. (SAT, ACT ir CLT balai nėra naudojami kaip priėmimo į Boyce College bet naudojami siekiant padėti įvertinti studentų galimybes atlikti kolegijos lygio darbą.) Testų balai gali būti netaikomi 24 metų ir vyresniems kandidatams.
 6. Būsto paraiška
  Visi pareiškėjai (įskaitant interneto ir papildymo centrų kandidatus) privalo patvirtinti arba paneigti savo poreikį apgyvendinti miesteliu. Gyvenamosios vietos mieste apribojimai reikalauja, kad kuo anksčiau žinotume apie būsto poreikius. Ši nuoroda nuves jus į mūsų prašymą suteikti būstą.
 7. Pilietybės dokumentai
  Studentų, kurie nėra JAV piliečiai, imigracijos klasifikavimo dokumentai.

Mokymas ir mokesčiai

* Dėl pietų baptistų konvencijos dosnumo studentai, kurie yra pietų baptistų bažnyčių nariai, gauna didelę nuolaidą mokslui. „Boyce“ mokslas yra daugiau nei 20 000 USD mažesnis per metus nei vidutinis krikščionių kolegija. Studentams, priklausantiems SBC bažnyčioms, kiekviena klasė kainuoja 1 257 USD.

 • $ 419.00 už kredito valandą pietų baptistų studentams
 • 838,00 USD už kredito valandą ne pietų baptistų studentams
 • 447,00 USD studentų priėmimo ir studentų gyvenimo mokesčiai

Vidutinės semestro išlaidos: 10 357 USD

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture an ... Skaityti daugiau

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture and academic programs, will equip students for faithfulness in all of life. Skaityti mažiau