Programos santrauka

Eksperimentavimas yra pagrindinis Carletono mokslo dalykas. Per pirmuosius metus jūsų klasėse paprastai bus paskaita ir laboratorijos arba pamoka. Kiekviena laboratorija trunka tris valandas per savaitę, todėl, jei pasirinksite tris iš šių laboratorinių kursų, kiekvieną savaitę galėtumėte atlikti devynias valandas praktinių eksperimentų.

Mūsų laboratorijos, konsultacijos, lauko kursai ir seminarai vyksta nedidelėse klasėse, todėl daug asmeninių sąveikų su profesoriais, laboratorijų vadovais ir kolegomis studentais.

Pirmojo kurso moksleiviai kviečiami dalyvauti mūsų unikaliame seminare „ Seminaras moksle“, skirtas specialiai pristatyti naujausius mokslinius klausimus ir padėti plėtoti komunikacijos, analitinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžius, kurių jums reikės moksliniams tyrimams studijas ir karjerą.

Daugelis mūsų profesorių aktyviai dalyvauja naujoviškuose tyrimuose savo kompetencijos srityse, ir jūs galite rasti sau darbą su kai kuriais iš šių projektų. Carleton fakultetas taip pat užmezgė glaudžius ryšius su Otavoje įsikūrusiomis pramonės šakomis, vyriausybės laboratorijomis ir departamentais, taip pat mokymo ir mokslinių tyrimų ligoninėmis, teikiančiomis Carleton studentams įvairias mokslinių tyrimų ir užimtumo galimybes.

Naršyti Mokslo Carleton universitete

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Carleton University Undergraduate »

Paskutinį kartą atnaujinta February 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Bal. 30, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 30, 2023