Read the Official Description

Programos santrauka

Eksperimentavimas yra pagrindinis Carletono mokslo dalykas. Per pirmuosius metus jūsų klasėse paprastai bus paskaita ir laboratorijos arba pamoka. Kiekviena laboratorija trunka tris valandas per savaitę, todėl, jei pasirinksite tris iš šių laboratorinių kursų, kiekvieną savaitę galėtumėte atlikti devynias valandas praktinių eksperimentų.

Mūsų laboratorijos, konsultacijos, lauko kursai ir seminarai vyksta nedidelėse klasėse, todėl daug asmeninių sąveikų su profesoriais, laboratorijų vadovais ir kolegomis studentais.

Pirmojo kurso moksleiviai kviečiami dalyvauti mūsų unikaliame seminare „ Seminaras moksle“, skirtas specialiai pristatyti naujausius mokslinius klausimus ir padėti plėtoti komunikacijos, analitinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžius, kurių jums reikės moksliniams tyrimams studijas ir karjerą.

Daugelis mūsų profesorių aktyviai dalyvauja naujoviškuose tyrimuose savo kompetencijos srityse, ir jūs galite rasti sau darbą su kai kuriais iš šių projektų. Carleton fakultetas taip pat užmezgė glaudžius ryšius su Otavoje įsikūrusiomis pramonės šakomis, vyriausybės laboratorijomis ir departamentais, taip pat mokymo ir mokslinių tyrimų ligoninėmis, teikiančiomis Carleton studentams įvairias mokslinių tyrimų ir užimtumo galimybes.

Naršyti Mokslo Carleton universitete

Program taught in:
Anglų

See 18 more programs offered by Carleton University Undergraduate »

Last updated February 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date