Oficialus aprašymas

Prisijunkite prie mūsų klausdami ir ieškodami atsakymų į seną klausimą "Kodėl tai veikia?"

Kaip fizikas pagrindinis ar nepilnametis, jūs pamatysite, kad jūs galite prisidėti prie mūsų mokslinių tyrimų programas nuo pat pradžių. Net dar prieš pradėdami mokytis kaip fizikas, yra galimybės pradėti dalyvauti mūsų mokslinių tyrimų programose. Kai esate studentas mūsų kursuose, klausydamiesi, ko norėtumėte mokytis, suprojektuodami pasirinktines galimybes, pagrįstas jūsų interesais.

Laipsnių programos

Su "Hope" fizikos laipsniu sukursite tvirtą įgūdžių ir mokslinių tyrimų pagrindu pagrįstą tyrimo pagrindą, kuris atveria jūsų galimybes įvairioms karjeros ir aukštojo išsilavinimo klasėms.

Nesvarbu, kokia studijų programa pasirenkate, fizikos katedra suteikia galimybę mokytis iš mažos, glaudžiai bendradarbiaujančios fakulteto, kuri kartu kartu dažnai atlieka mokslinius tyrimus. Su mumis, jūs sukursite naujas fizikos žinias kiekvieną kartą, kai pradėsite dirbti laboratorijoje su savo fakulteto vadovu. Jūs turite galimybę pasirinkti savo pasirenkamuosius dalykus ir išskaidyti laipsnį, kuris tinka tiems, ko norite mokytis.

Majorai

 • Fizikos mokslų bakalauro laipsnis
 • Fizikos bakalauro laipsnis
 • Fizikos ugdymas (vidurinė mokykla)

Nepilnamečiai

 • Fizika
 • Fizikos ugdymas (vidurinė mokykla)
 • Integruotas mokslas su fizikos nepilnamečiu (vidurine mokykla)

Populiariausi dvigubi pagrindai

Fizikos studija kerta su daugeliu disciplinų, nuo inžinerijos iki filosofijos ir šokio. Daugelis studentų pasirenka siekti laipsnio, jungiančio fiziką su kitais interesais. Populiariausi kombinacija apima fiziką su:

 • Matematika
 • Kompiuterija
 • Geologija
 • Chemija
 • Filosofija
 • Inžinerija

Kursai

Mūsų kursai apima galimybes studijuoti mūsų fakultete, eksperimentus vienoje iš mūsų naujausių laboratorijų ir mokymosi klasėje.

Kaip Hope fizikos studentas, jums siūloma galimybė glaudžiai bendradarbiauti su mūsų maža profesorių komanda tiek mūsų tyrimų laboratorijose, tiek klasėje. Mes renkamės signalus iš jūsų, mūsų pasirenkamuosius nustato klausdami mūsų studentų, ko jie nori mokytis. Šie pasirenkamieji dalykai gali apimti katedros dalykus nuo optikos iki kosmologijos iki tvarios energijos fizikos, be kitų dalykų.

Pabaigus studijas

Mūsų absolventai eina dirbti įvairiose srityse ir karjerą ir siekia magistro studijų programų daugelyje aukščiausių mokyklų visoje šalyje ir pasaulyje.

Fizika yra laisvoji gamtos ir taikomųjų mokslų dailė. Mokydamiesi fizikos, mokykitės būti smalsu ir smalsu, pagalvokite algoritmus ir sufokusuojate su filosofiniais klausimais. Šie įgūdžiai yra reti ir yra didelės paklausos, todėl jūs galite tęsti bet kokį fizinį laipsnį. Mes baigę daugybę studentų, kurie eina į medicinos ir teisės mokyklą, inžinerijos srityje ir tampa mokytojais.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Hope College »

Paskutinį kartą atnaujinta July 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
34,990 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date