Bakalauro psichologija

Hope College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro psichologija

Hope College

"Hope" psichologijos katedra, kurioje bus apdovanojimų pelnęs fakultetas, turi state-of-the-art įrangą ir įvairias mokslinių tyrimų galimybes, paruošia jus įvairiems kvietimams ir karjerai.

Tikimės, kad psichologijos studentai pasisotins į žmogaus proto ir elgesio tyrimą. Išskyrus informaciją, mes užsiimame formavimu per integruotą mokslinį tyrimą, patirtį srityje srityje, perspektyvos ir įsitikinimų.

Mes kultivuojame:

 • Žinios pagrindinėse psichologijos srityse
 • Mokslinio tyrimo įgūdžiai
 • Kritiškas mąstymas ir bendravimo įgūdžiai
 • Paslaugos mokymasis ir darbo patirtis
 • Etiškas ir moralinis įsitraukimas į socialinę atsakomybę įvairiame pasaulyje
 • Profesinis tobulėjimas
 • Įsitraukimas į tikėjimą ir mokymasis

Mokysitės ir bendradarbiausite protingose ​​klasėse A. Paul Schaap mokslo centre, aštuonių kambarių stebėjimo erdvėje, kurioje yra vienpusio veidrodėlių, pažangiosios mokslinių tyrimų laboratorijos ir 30 mokslinių tyrimų laboratorijų patalpų.

Moksliniai tyrimai yra neatskiriama mūsų praktikos ir mūsų studijų programų dalis, o mūsų studentai yra gyvybiškai svarbūs procesui. Jūs dirbate kartu su mūsų išskirtiniu fakultetu psichologijos tyrimų projektuose ir mūsų laboratorijose. Daugelis mūsų studentų, kurie vykdo prižiūrimus mokslinius tyrimus, patys dalyvauja konferencijose, o kai kurie netgi yra paskelbti!

Mūsų fakultetas yra pripažintas regioniniu ir nacionaliniu lygiu; jie kasmet uždirba apdovanojimus ir apdovanojimus. Nuo vadovėlių autorių iki mokslinių publikacijų jūsų profesoriai aktyviai dirba savo srityje.

Su "Hope" psichologijos laipsniu jūs įsitraukiate į svarbų mokymąsi, kuris formuoja jūsų žinias apie šią sritį, kaip atlikti mokslinius tyrimus ir kaip dirbti su kitais - visą gyvenimą trunkančią vertę turinčius įgūdžius, nesvarbu, ar siekiate aukštesnės mokyklos, ar pasinerkite į savo karjerą pabaigus studijas.

Laipsnių programos

Pasinerkite į žmogaus minties ir elgesio tyrimą su psichologijos pagrindiniu ar nepilnamečiu. Mes siūlome abu variantus specialybių antrinio mokymo, slaugos ir neurologijos.

Nesvarbu, ar planuojate daktaro laipsnį psichologijos srityje arba pritaikyti savo supratimą apie žmogaus dinamiką darbe, mūsų programa suteikia jums prasmingą skirtumą pasaulyje.

 • Pagrindinė psichologija
 • Mažoji psichologija
 • Antrinio mokymo psichologija
 • Slaugos specialistų psichologija

Studentai, kurių psichologija nepilnametis slaugos srityje, privalo turėti ne mažiau kaip 20 kreditų psichologijoje. Slaugos tyrimai (NURS 380) atitiks mokslinių tyrimų metodologijos kompetenciją, tačiau neįskaitoma į psichologijos kreditus.

Kursai

Mūsų departamentas siūlo psichologijos kursus, kuriuos dėsto nacionaliniu mastu pripažinta fakulteto naujausi moksliniai tyrimai.

Kaip "Hope" psichologijos studentas, jūs įsitraukiate į mokymo programą, apimančią specializuotus kursus, bendrus tyrimus ir praktinę patirtį mūsų fakultete.

Pabaigus studijas

Mūsų absolventai užsiima užsidirbti aukštųjų laipsnių ir siekti karjeros psichologijos, medicinos, socialinio darbo ir teisės.

Kaip psichologijos absolventas, turintis "Hope" laipsnį, turėsite gerai suprasti žmogaus mintis ir elgesį, pažangius kritinio mąstymo įgūdžius ir vertingą gebėjimą suprasti tuos aplink jus.

Jei planuojate baigti daktaro laipsnį, turime daugybę aukštojo mokslo mokyklos išteklių. Ar ketinate prisijungti prie darbo jėgos? Psichologijos laipsnis yra vertingas pagrindas daugeliui karjeros.

Mūsų neseniai baigę doktorantai, magistrantūros studijų programos, teisės mokyklos ir medicinos mokyklos. Septyniasdešimt procentų mūsų studentų atrado darbą per šešis mėnesius nuo baigimo, o 38 proc. Mokėsi grad mokykloje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Holland, Michigan
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Holland, Michigan
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla