Daugiausia dėmesio skiriant tiek teorinių ir praktinių žinių, mūsų mokymo programos centrų praktinio pritaikymo ir tarpdisciplininio integracijos. Mūsų departamentas bendradarbiauja su CTBC Holding, Chinatrust Financial Group, ir su juo susijusių korporacijų turėti finansinių praktikų perduoti savo profesinių žinių ir įgūdžių, mūsų studentai į diversifikuotą mokymosi aplinkoje.

Be to, mūsų departamentas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą studentams, kad jie neturi finansinių rūpesčių per savo laiką čia. Su mūsų sistemingo mokymosi metodą, tarpdisciplininio integracijos, bendradarbiavimas su verslo elito išteklių, pramonės, ir stipendijas ir finansinę pagalbą, mes siekiame skatinti tarptautinius specialistus finansų.

Kolegija pasižymi mokslinių tyrimų ir mokymo finansų srityje su dabartine įsteigimo Graduate School programos finansų valdymą, taip pat bakalauro programų Bankininkystė ir finansai, verslo ir ekonominės teisės, verslo administravimas.

Departamentas Bankininkystė ir finansai

Graduate Management Admission Test arba Departamentas Bankininkystė ir finansai pabrėžia praktinio pritaikymo ir tarpdisciplininį integraciją su tikslu ugdyti mokinius į ateities ramsčių praktikų finansavimo.

Atvira ekonomika paskatino pasaulinės ekonominės integracijos ir tarptautinės finansų sistemos formavimas, kad primeta naujoves ir taikyti finansų technologija priėmimo kiekvienam iš pasaulinės finansų rinkos dalyvis neapsiribojant institucinių investuotojų. Šis kreditas programa padeda studentams taikyti ekonomines galimybes, bei kelti langų galimybė pirmumo veiksmų.

Gyvenimo

Programa numato teorija, profesinius pagrindus, etikos ir inovacijas, kurios yra labai svarbūs jūsų karjeros sėkmę, ir žinias tarptautinių finansų.

CTBC
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų CTBC Financial Management College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date