Bakalaurai informacinių sistemų

Southeastern Oklahoma State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalaurai informacinių sistemų

Southeastern Oklahoma State University

Kompiuterių informacinės sistemos (MIS) programa Chemijos, kompiuteris, fiziniai mokslai departamento siekiama parengti savo studentams gauti ir mėgautis sėkmingą karjerą dinamiškoje IT (informacinės technologijos) pramonė. NVS programa siekia suprasti vietinių, regioninių ir nacionalinių darbdavių poreikius ir pristatyti absolventus, kurie gali tinkamai užpildyti dabartines IT pozicijas.

Programos mokymosi tikslus ir Rezultatai

  1. Mastery Microsoft Office - Beveik kiekvienas aukštosios mokyklos absolventas ir daugelis kitų poveikio ir primityvus žinių "Microsoft Office", ypač, Word, Excel ir PowerPoint. Ši programa trunka studentą daug toliau į našumo programinės įrangos diegimo, pateikdami gilus, tvirtą žinių apie didžiulius pajėgumus tokios programinės įrangos. Studentas yra pasirengę išspręsti sudėtingas problemas, su kuriomis susiduriama nuolat realių verslo situacijų.
  2. Pagrindiniai Kompiuterių programavimo įgūdžių - Studentas supranta gaminti pagal užsakymą kompiuterių programų, parašytų į Objektinis kalbos, tokios kaip Visual Basic pagrindai. Klausimus, kurie nėra įmanoma išspręsti su standartine našumo programinės įrangos yra pateikti sprendimus, kurie yra atliekami programoms, sukurtoms konkrečioms problemoms spręsti. Internetinių puslapių kūrimas yra vienas iš daugelio pavyzdžių, dėl kompiuterių programavimo poreikį. Studentai taip pat sužinoti, kada reikia įjungti Pasirinktiniai Programavimas vietoj esamos programinės įrangos užpildyti įvairių IT poreikius.
  3. Žinios duomenų bazių valdymo - Studentas supranta duomenų bazės statyba, projektavimas, ryšius tarp duomenų lenteles, duomenų valdymo, užklausų ir duomenų gavimo metodus populiariausių šiuolaikinės duomenų bazės programinę įrangą. Studentai žino, kaip sukurti duomenų bazę, o ne raštu pasirinktinį programą, kai situacija yra tinkama. Duomenų bazės saugumo metodai ir saugojimo procedūros būtų įgyvendinamos tipiškas taikymo.
  4. Žinios darbo Verslo aplinkos - Programa turi daugiau galimybių laimėti, kai ji reikalauja įvairus kursus ir fakulteto jos makiažas. Ši programa realizuoja tą feat paskambinę kitų padalinių baigia savo absolventus. Studentai turi gerą supratimą apie pagrindinių apskaitos principų žengiant pirmuosius du pradinio lygio klases iš mūsų apskaitos departamentas. Tą patį galima pasakyti ir apie ekonomikos supratimo iš abiejų mikro ir makroekonomikos klases. Studentai taip pat suprasti pagrindinius statistinius duomenis, naudojamus versle iš kito lauko žinoma siūlo verslo departamentas. Papildyta kad, pagrindinių ingredientų verslo pasaulio supratimą yra papildomi kursai valdymo ir rinkodaros.
  5. Patobulintos asmeninio bendravimo įgūdžiai - Pagrindiniai bendravimo įgūdžiai, raštu ir žodžiu, Laikoma, kad egzistuoja dėl tinkamų aplinkos veiksnių ir bendrojo lavinimo reikalavimus. Ši programa yra techninio pobūdžio ir studentai pasiekti gebėjimą suvokti ir gaminti techniniai dokumentai, įskaitant profesionalios klasės veiklos vadovus dėl programinės įrangos sistemų ir problemos sprendimas dokumentais. Be žodžiu ir raštu bendravimo, dabartis visuomenė dabar reikalauja elektronines bendravimo įgūdžius, kurie yra aktyvuota per studento sąveikos su komercinio ir muitinės programinės įrangos.
  6. Spręsti Verslo informacija technologinės problemos - visų dydžių įmonėms sukūrė stiprią priklausomybę nuo programinės įrangos darbo našumą ir sprendimus visoms problemų rūšių. Studentai turi IT įgūdžių įvairovę, kuri leidžia efektyviai išpuolį bet problema, kad pasinaudoja prie elektroninių tirpalu. Studentai supažindinami su problemomis finansų ir apskaitos srityse, taip pat mokslo, saugumo, etikos ir technikos srityse.
  7. Žinios tinklų ir komunikacijų - Studentai žinos, kaip duomenys perduodami ir priimami iš tinklų ir komunikacijų protokolų, įskaitant ankstyvą pastangas labiausiai dabartinių sistemų įvairovė. Pagrindinio trikčių šalinimo įgūdžiai pagalba projektavimo, statybos ir įgyvendinant tinklus, įskaitant vietos ir plataus zonos įrenginių. Ryšiai klausimai ir pralaidumas greitis yra gerai suprantama. Tinklo saugumo klausimai yra suprantami pagrindinių operacijų.
  8. Sveikatos Informacinės technologijos - Jei studentas siekia nepilnametį su šiuo dėmesio arba baigia kursus, šiuo metu siūloma šioje srityje, tada pagrindines žinias iš elektroninių sveikatos įrašų įgyvendinimo pagrindus, privalomų pagal federalinės vyriausybės, bus patiko studento. Medicinos biuro valdymo įgūdžiai pristatė įskaitant mokėjimo naudojimosi elektroninių medicininių įrašų programinę įrangą, kuri imituoja realaus pasaulio veiklą pacientų ir gydytojų.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Oklahoma City, Oklahoma
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Oklahoma City, Oklahoma
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla