Bakalauras švietime

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras švietime

Jums bus suteiktas trijų dalykų pradinių ir pagrindinių mokyklų mokytojo statusas. Jūs gausite aukštos kokybės teorinį mokymą, o studijų metu turėsite 18–22 savaičių prižiūrimos mokyklos patirtį.

Pirmaisiais metais mokymo kalba yra anglų arba vokiečių. Būsite integruotas į Danijos studentų, norinčių tapti anglų arba vokiečių, kaip užsienio kalbos, mokytojais. Kartu gausite intensyvius mokymus danų kalba. Jei norite gauti šį kursą, turite gyventi Danijoje arba persikelti į jį.

Nuo antrųjų metų ir vėliau mokysitės įprastos danų kalbos programos . Nuo antro kurso pasirenkate antrąjį ir trečiąjį mokymo dalykus.

Galite laisvai pasirinkti dalykus iš daugybės galimybių, pvz., Meno, muzikos, biologijos, namų ekonomikos ar sporto. Mokslo metai trunka nuo rugpjūčio vidurio iki gruodžio (rudens semestras) ir nuo sausio iki birželio (pavasario semestras). Egzaminai vyksta sausio ir birželio mėnesiais.

Studijų aplinka

Koledžo miestelis yra Haderslevo centre. Seniausi pastatai yra XIX a. Viduryje, o mūsų miestelis yra žavus seno ir naujo mišinys. Turėsite apie 600 kolegų studentų.

Mokytojų rengimas Hadersleve užima lyderio pozicijas naudojant naujas technologijas mokyme ir mokymesi.

Viena iš danų mokymo ir mokymosi būdo ypatybių yra draugiška ir neoficiali atmosfera, kurią labai vertina mūsų tarptautiniai studentai. Programa yra paskaitų, grupinio darbo, studentų pristatymų ir į projektą orientuoto mokymosi mišinys.

Haderslevas yra maždaug 30 000 gyventojų turintis viduramžių miestelis, nuostabiai įsikūręs rytinėje Pietų Jutlandijos pakrantėje ant 12 km ilgio fiordo ir apsuptas plačios ežerų sistemos, 50 km į šiaurę nuo Danijos ir Vokietijos sienos. Yra daugybė laisvalaikio praleidimo galimybių, pavyzdžiui, sportas, koncertai, kinas, kavinės ir kt.

Ekonomika

Kaip ES pilietis nemokate jokio mokesčio. Tačiau atminkite, kad pragyvenimo išlaidos Danijoje yra palyginti aukštos: iš viso apie 650–800 eurų per mėnesį.

Mes galime padėti rasti nakvynę - paprastai butus, kuriais dalijatės su kitais studentais. Greta studijų galite dirbti ne visą darbo dieną, tačiau nerekomenduojame dirbti pirmaisiais metais, nes būsite labai užimtas mokytis danų kalbos.

Ką mes tikimės iš tavęs?

  • Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas / vidurinės mokyklos diplomas
  • Laisvai kalba angliškai (ir vokiškai, jei pasirenki vokiečių kalbą kaip dalyką)
  • O ypač - kad esate atviras, lankstus ir pasirengęs išmokti naują kalbą

Paraiškų teikimo galutinis terminas kiekvienų metų kovo 14 d.

Ne Europos piliečiai prieš pradėdami studijas įsitikinkite, kad turite leidimą gyventi Danijoje!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

University College South Denmark offers a wide range of higher education study programmes and courses at all levels, with an emphasis on first-cycle bachelor degrees in the field of Educational Scienc ... Skaityti daugiau

University College South Denmark offers a wide range of higher education study programmes and courses at all levels, with an emphasis on first-cycle bachelor degrees in the field of Educational Sciences, Health Sciences, Social Sciences andCommunication Sciences. Skaityti mažiau
Esbjergas , Haderslevas , Sønderborgas + 2 Daugiau Mažiau