Oficialus aprašymas

Bakalauro Švietimo

Jums bus leista kaip pradinio ir žemesniojo vidurinio lygių trijų dalykų mokytojas. Gausite aukštos kokybės teorinį, ir jūs turėsite 24 savaičių prižiūrimos mokyklos patirtį per savo studijas.

Pirmaisiais metais Dėstomoji kalba yra anglų arba vokiečių, pagal jūsų pasirinkimą. Jums bus integruoti į Danijos studentams, norintiems tapti mokytojais anglų arba vokiečių kalbos kaip užsienio kalbos klasę. Kartu gausite intensyvaus mokymo danų kalba. Jei gyvenate ar perkelti į Daniją, šis kursas yra nemokama.

Nuo antrųjų metų ir m jums sekti įprastas mokymo programą danų. Jei jūsų pirmasis objektas yra vokiečių galite pasirinkti vieną matematikos ar mokslo ar anglų savo antrąjį tema.

Per pastaruosius metus esate laisvai pasirinkti savo trečiąjį temą tarp įvairių galimybių, pvz meno, muzikos, biologijos, specialiųjų poreikių, namų ekonomikos ar sporto. Akademiniai metai prasideda rugpjūčio viduryje ir baigiasi gruodžio (rudens semestras), o nuo sausio vidurio iki gegužės vidurio (pavasario semestras). Egzaminai vyksta birželio mėnesį.

Studijų aplinka

Kolegija miesteliu yra įsikūręs Haderslev centre. Seniausi pastatai datuojami vidurio 19-ojo amžiaus ir mūsų miesteliu yra žavinga mišinys sena ir nauja. Jūs turėsite apie 600 kolegoms.

Mokytojas švietimas Haderslev turi lyderio poziciją naudojant naujas technologijas mokymui ir mokymuisi. Iš Interaktyvios lentos panaudojimas yra neatskiriama mokymo auditorijoje. Vienas iš Danijos būdu mokymo ir mokymosi ypatumus yra draugiški ir neformali atmosfera, kuri yra labai vertinama mūsų tarptautiniams studentams. Mokymo programa yra paskaitos, darbas grupėse, studentų pristatymai, o projektas orientuotas mokymosi mišinys.

Haderslev yra viduramžių miestas su maždaug 30.000 gyventojų, gražiai įsikūręs rytinėje pakrantėje Pietų Jutlandijos apie 12 kilometrų ilgio fiordą ir apsuptas plataus ežero sistema, 50 kilometrų į šiaurę nuo Danijos ir Vokietijos pasienyje. Yra daug laisvalaikio galimybių, pavyzdžiui, sporto, koncertų, kino, barams, kavinėms ir tt

Ekonomika

Kaip ES pilietis jums nereikia mokėti jokio mokesčio. Tačiau reikėtų žinoti, kad gyvenimo išlaidos yra palyginti didelės Danijoje: apie 650 800 eurų per mėnesį, iš viso.

Mes galime padėti jums rasti nakvynę - paprastai butus, kuri galite pasidalinti su kitais studentais. Jūs galite turėti visą darbą greta savo studijų, tačiau mes nerekomenduojame jums dirbti per pirmuosius metus, nes jums bus labai užimtas mokymosi Danish.

Ko mes tikimės iš jūsų?

  • Viršutinė vidurinio baigimo pažymėjimą / aukštosios mokyklos diplomą
  • Privalumas anglų arba vokiečių kalba
  • Ir ypač - kad jūs esate atviri, lankstūs ir pasirengę išmokti naują kalbą

Galutinis paraiškų Liepa 2013 1

Ne Europos piliečiai priimami tik kaip dvišalis susitarimas su universitetu arba jei jie turi leidimą nuolat gyventi Danijoje rezultatas!

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
8 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date