Read the Official Description

Už tikslai Departamento Švietimo studijų apima teikiant kokybiškas, orientuotas vertės anksto profesinį ir profesinį išsilavinimą krikščioniškoje aplinkoje ir skatinti studentus vadovauti gyvenimą paslaugų bendruomenei, profesijos, ir į mūsų pasaulį.

Graduate Management Admission Test arba Departamento Švietimo studijų siūlo šias bakalauro sertifikavimo programas:

  • EB-6 (rūšių Ankstyvasis-6-osios klasės)
  • 4-8 (specializuota turinio sritys: Anglų / Kalba Menai / skaitymas, anglų / Kalbų Menai / Skaitymas / Socialinis ugdymas, matematikos ir mokslas)
  • 7-12 (specializuota turinio sritys)
  • EB-12 (dailės, muzikos, teatro, kūno kultūros, ispanų)

Į HSU fakulteto nariai įdėti galimybes per lauko patirtimi ir vasaros stovyklose per mokytojų rengimo kursus mokymo didžiųjų bendradarbiauti ir bendradarbiauja su valstybinių mokyklų administratoriams ir fakulteto nariai vietinis, regioninis. Studentai plėtoti pasitikėjimą rengti svarbią ir prasmingą nurodymus dėl įvairių besimokančiųjų, profesionalus požiūris mokant įvairių nustatymų, ir subalansuoto siekiant geriausių mokymo praktiką.

Mes taip pat siūlome sertifikavimo pereiti lygį tikriesiems Reading Mokytojo, Skaitymas specialistas, ir Gabių ir talentingų Papildomas sertifikavimo, taip pat antrosios pakopos laipsnių skaitykloje specialistė Švietimo ir Gabių Švietimas. Edukologijos katedra taip pat suteikia po bakalaureato sertifikavimo programą, Express "Mokytojų sertifikavimo (ETC) tiems absolventams, siekiantiems mokytojų atestacija.

Priėmimas

Priėmimas į mokytojų rengimo programos Universiteto reikia pateikti prašymą, į Irvin mokyklos Švietimo dekanas pageidautina baigus 36 semestro valandų. Kandidatas priėmimo turi užpildyti paraiškos įtraukti į mokytojų rengimo programa. Jis / ji turi atitikti visus universiteto patvirtintus standartus būtų leista, įskaitant, bet neapsiribojant, iki minimumo pasiekta 2,8 VPS, turėti laipsnį planą failą, parodė kad moka skaityti, žodžiu ir raštu bendravimo ir matematika. Priėmimo politika ir standartai priėmimo yra paprašius į dekanato, Irvin mokyklos išsilavinimą. Visi standartai turi būti įvykdytos prieš priimant prašymą mokytojų rengimo programą ir įtraukiant į bet kokią profesinę vystymosi eigoje. Studentai, kurie planuoja pateikti prašymą į mokytojų rengimo programos yra skatinami gauti priėmimo politiką ir standartų priėmimo kuo anksčiau, kad būtų išvengta vėlavimų priėmimo procese. Visi studentai, besidomintys mokytojų rengimo programos ne HSU turėtų susitikti su HSU sertifikavimo pareigūno Abilene salėje aptarti mokytojų rengimo programą ir priėmimo reikalavimai.

HSU mokytojas ugdymo programa yra patvirtinta Valstybinės švietimo tarybos, kaip profesinio tobulėjimo ir technologijų centras. Vienas reikalavimas už tai, kad centras yra tai, kad būtų lauko grįsdama per mokytojų rengimo programą. Šie kursai, kurie turi laukelį pagrindu komponentas reikalauja studentams bendrauti su valstybinių mokyklų studentų ir dėstytojų per viešą mokyklos svetainėje.

pažymėjimas

Nepaisydama, kad studentas buvo saugomi mokytojų rengimo prie atlikti visus akademinius reikalavimus taško universiteto rekomendacija dėl sertifikavimo kandidato priklauso nuo įrodymų, kad jis įvykdė visus reikalavimus ir standartus mokytojų rengimo programą unviersity. Tai lemia galutinį peržiūros kandidato visiškai įrašo susijusios su: (1) akademinių įrašas (2) studentas mokymo (3) profesinė etika, ir (4), einančios reikalingus valstybės įgaliota TExES egzaminus. HSU Sertifikavimo pareigūnas rekomenduoja absolventus į valstybės taryba Pedagogo sertifikavimo / arbatos sertifikavimo, kai buvo įvykdyti visi sertifikavimo reikalavimai.

Ne studentas turi teisę būti rekomenduojama sertifikavimo, jei jis / ji turi D laipsnio arba nepatenkinama jo / jos teritorijoje (-ių) ruošinio / mokymo srityje (-ių), Psyc 3333 arba bet kuriuo pedagogikos ir profesinio tobulėjimo kursą. Sertifikavimas ir / arba tinkamumo sertifikavimui yra ne reikalavimai baigimo.

Akreditavimas

Hardin-Simmons universitetas mokytojų rengimo programa yra akredituota kasmet Teksaso švietimo agentūra. Akreditacija grindžiama susitikimas ir / arba viršija minimalius praeiti kursus apie TExES egzaminus. Valstybinė taryba Pedagogo sertifikavimo, Biuro atskaitomybės skyrė Hardin-Simmons universitetas Irvin mokykla švietimo mokytojų rengimo programos iš "akredituota" reitingą pagal atskaitomybės sistemos, skirtos Pedagogo rengimo kasmet įgalioto Texas Švietimo kodekso 21.045 nuo reitingas mokytojų rengimo subjektų buvo paskirtas. Detali informacija, susijusi su atskaitomybe ir II antraštinė ataskaitos gali būti atvertas tuo www.sbec.state.tx.us.

Detalės, susijusios su specifinėmis kursų, reikalingų kiekvienam iš mokytojų rengimo programų ir kursų aprašymus galima rasti dabartinės Hardin-Simmons Bakalauro katalogas.

Program taught in:
Anglų

See 8 more programs offered by Hardin-Simmons University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Price
12,615 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019