Bakalauras (AD) PR

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Komunikacijos įgūdžius verslo ir žiniasklaidos centre

Sąsajos tarp valdymo ir vidaus ir išorės visuomenei, viešųjų ryšių karininkas yra atsakinga už savo organizacijos įvaizdį, sukuriant ir projektavimas:

 • Komunikacijos planas ir naudojant atitinkamas way communication įrankiai pritaikytos tikslinėms auditorijoms.
 • Žiniasklaidos planas suderinamas su įmonės strategija ir valdyti ryšius su žiniasklaida, socialinės žiniasklaidos, interneto ir audiovizualinės informacijos.
 • pritaikyti prie organizacijos poreikių renginiai, tvarkaraštis užduotys, valdyti komandas, biudžeto kontrolę.

Žinios iš profesinės aplinkos ir jos socialinės ir ekonominės aplinkos suvokimas yra būtina atlikti savo misiją.

Ryšiai su visuomene, universalus funkcijos

Siekiant patenkinti suinteresuotųjų šalių daugiskaitos ir atvirą prieigą prie visų veiklos, mokymo plėtoja sričių lūkesčius:

 • Žinios: bendrosios žinios ir konkretūs būdai bendravimo ir užsienio kalbų mokėsi;
 • know-how: praktika vis dar pedagogikos širdis;
 • žinau būti: kokybės santykiai priklauso nuo asmenybės ir tvirtinti, klauso jo pašnekovų ir sugebėti reaguoti į nenumatytus.

Komunikacijos taikyti konkrečiais patirtimi

Be Savarankiškas studento darbas (literatūros, dokumentų rengimas, pateiktis, ...) ir dirbti komandoje, iš HELB formavimas išsiskiria:

Rankos viešųjų ryšių tuo HELB

Profesinės organizacijos tikslų, bet ir dvasinė būsena įsigyti ... ..

Rankų ar TP viešieji ryšiai (PR) į ekonominės kategorijos HELB pasiūlyti, pirmaisiais metais, pragmatiško požiūrio į studijas pagal konfrontaciją su praktikos srityje, išsami ir Nuance teorinio mokymo.

Jų pagrindinis tikslas suteikti studentams galimybę organizuoti ir įgyvendinti konkrečias strategijas komunikacijos ir viešųjų santykių atviro kodo projektų pirmaisiais metais kontekste ir privatiems klientams antraisiais metais. Studentai turės galimybę, šiame kontekste, dirbti skirtingų tipų individualių ir kolektyvinių įgūdžių įvairių užduočių, kurias jie dalyvauja.

Operacija TP yra modeliuojama, kad PR agentūra. Todėl agentūra PrilyaCom "atitinka išorės klientams ir programos tikslas Helb Ilja Prigožinas poreikius: jie gali svyruoti nuo bendro konceptualaus darbo (plėtros COM planuoti, projektuoti com. , skaitmeninis, įvykiai ar scenarijus), į platesnę komunikacijos veiksmų, įvykiai (reklaminės medžiagos ar lt., svetainės ..), o ne be išskirtinių įvykių ir skalė.

Šiame kontekste, įrankiai pateikiami kaip projekto dalis valdymo kursus pirmaisiais metais, ir sustiprino ad hoc pagrindu, atsižvelgiant į antrus metus, įvairiose srityse, tačiau svarbi TP įsisąmoninimas: Event scenarijų, biudžeto , kontrolinis sąrašas saugumas / saugos ... ..l'accent visada savanoriškai nustatyti daugiau reikiamą profesinį žodyną į agentūros kontekste. Pvz darbuotojai, klientai, trumpas, švino ...

Labiau nei bet kada, TP koordinatoriai remtis bendradarbiavimo ir dalyvavimo visiems. Misija priskirtas TP niekada be netikėtumų, nenumatytų, galbūt gedimus. Dialogas, vykstantis dialogas, reguliariai darbas paprastai padeda įveikti visus sunkumus!

Tuo TP pabaigoje, studentai paprastai yra keletas jų studijų pasirinkimas ... .. !!!

Le Pradėti COM Trophy

Le Pradėti COM Trophy yra integruota komunikacijos pratimas išorinio klientui.

Strat'Com Trophy 10 punktais:

 • konkursas
 • Vienas klientas
 • Tas pats instruktažas visiems
 • Iš visų panaudotų medžiagų įgyvendinimas
 • Visi sprendimai ir pasirinkimai yra tavo ...
 • Grupė darbo savaitė, kaip agentūros
 • Coaching profesionalai
 • Nepamirštama
 • Stresas, prakaito ir noras tobulėti.
 • Ir atlygis ...

Pernai mūsų klientas / reklamuotojas buvo kraujo paslaugą Raudonojo Kryžiaus Belgijos į Prancūzijos kalbėjimo dalis

2 stažuotės patirtis darbo vietoje

PR stažuotės yra pagrindiniai momentai studentų kursą.

Dėžutės asmeniškai, studentai juda link organizacijos pagal jų pasirinkimas, jų profilis ir patarimai vieta koordinatorius. Stažuotės listing paskelbtas e-campus, kad tiek daug pasiūlymų išsiųstas į skyrių. Kursai vyksta Belgijoje sistemą "Erasmus + arba užsienyje, priklausomai nuo studento pasirinkimo.

Po metų ir mokymo pusėje, pirmieji 6 savaites įterpimą patirtį leidžia studentams patirti profesinę aplinką, ir investuoti jis baigiasi su stažuotės ataskaitoje.

Galų gale, 9 savaičių kursas suteikia integracijos gilinimą profesinę praktiką. Studentas projektuoja stažuotės projektą ryšium su jo darbo baigimo. Jis tinka vidutinės ir iki yra veiksminga prisideda komanda.

Ryšiai su visuomene praturtėti užsienio kalbomis

Kaip dalis viešųjų ryšių mokymus, mokiniai trimis kalbomis: anglų (privaloma kalba) ir dvi kalbas rinktis iš vokiečių, ispanų ir olandų kalbomis. Pagrindinių žinių reikalingas anglų kalbos kursus ir Olandijos, o vokiečių ir ispanų nereikia jokių išankstinių žinių. Iš tiesų, per pastaruosius dvejus mokomi iš žemiausiu lygiu.

Kursai teikti praktinis požiūris studijavo kalbas ir vystytis per semestrus, prie konkrečių profesinės žodyno viešųjų ryšių studijas. Be kalbos kursai vertus, kai kurie bendri kursai yra dėstomi anglų kalba ir / ar olandų, siūlanti studentams galimybę praktikuoti kalbas studijavo ne konkretaus konteksto kalbos kursus.

Asmeninės parama

Mokymosi metodika kursai kviečiame, nes nuo rugsėjo, kad jūsų potencialių ir asmeninių išteklių plėtrai. Šie veiksmai atliekami:

 • Projektas gyvenimas ruošiasi atnaujinti ir nukreipti tinkama mašinų, Q2, Praktika Q4, atitinkančią Jūsų lūkesčius ir taip giliai jus motyvuoti. Gyvenimas projektas leidžia jums rasti savo asmeninių ambicijų ir nebūtinai, kaip švietimo ir visuomenė pasakys, kad sekti, suvokti savo vertybes, gyvenimo tikslus
 • Mokymasis mokytis> pagal sužinojęs apie savo mokymosi profilio (kai yra daugiau regos ir klausos Pavyzdžiui, tačiau šis pavyzdys yra karikatūra, nes yra ir kitų profilius, kad bus atrasta)> stengiasi pagerinti savo valdymo kartą, jūsų savigarba ir savo pasitikėjimą, savo atminties, jūsų koncentracija, jūsų motyvacija

Šis mokymosi metodikos kursas yra glaudžiai susijusi su paslaugų Sėkmė (SAR) Ekonomikos skyrius klausimą, nes tai yra tas pats asmuo, kuris yra atsakingas už abiejų metodų, tikslas yra tas pats: įsigyti metodus mokymosi ir sėkmės.

Į "SAR" siūlo Jums asmeninę paramą mokyklos instruktavimas su Tarnybos vadovui, tuo studento iki Q1 ir Q2 prašymu.

Kadangi atrodo, kad nėra arba nepareiškė darbas, iš SAR galva su jumis susisiekti lapkričio apsvarstyti kvalifikacijos kėlimo priemones.

SAR koordinuoti siūlomų kai kursus ir tarpusavio globojimo valymo (taisomųjų pateiktas studentų, kurie praėjo mokymosi veiklos per praėjusius metus vertinimas)

Viešieji ryšiai yra internationnalisent "Erasmus +"

Tarptautinės prekybos plėtra yra nuolatinis rūpestis HELB - Ilja Prigožinas. Mūsų Erasmus stiliaus mainų programas ar kitokio leidimo studijuoti arba atlikti stažuotes užsienyje antraisiais metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

L’asbl, dont le siège social est établi à Forest (1190), avenue Besme n°97, a pour but d’organiser de l’enseignement. Elle peut poser des actes se rapportant directement ou indirectement à son but ou ... Skaityti daugiau

L’asbl, dont le siège social est établi à Forest (1190), avenue Besme n°97, a pour but d’organiser de l’enseignement. Elle peut poser des actes se rapportant directement ou indirectement à son but ou de nature à faciliter la réalisation de celui-ci. Skaityti mažiau