Bakalauras (Hons) Aplinkos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Jei norite, kad karjeros sprendžiant pasaulio aktualias aplinkosaugos problemas, tai jums tinka.

Šiandienos aplinkosaugos mokslininkai susiduria su sunkumais ieškodami sprendimų, susijusių su kai kuriomis pasaulio aktualiausiomis problemomis, tokiomis kaip klimato kaita, tarša, biologinės įvairovės nykimas ir tvarus energijos, maisto ir švaraus vandens tiekimas.

"Stirlingas" yra aplinkos apsaugos ir aplinkosaugos organizacijų centras. Tai puiki vieta studijuoti aplinkos mokslus. Mes buvome vienu iš pirmųjų JK universitetų, norėdami pristatyti Aplinkos mokslų laipsnį, o mūsų kursą akredituotų Aplinkos mokslų institutas.

Jūs gausite mokslinę pagrindą ir atitinkamus, įdarbinamuosius ir paklausius įgūdžius. Specializacijos įgūdžių moduliai yra įtraukti į kiekvieną mūsų kurso semestrą, o įprastos karjeros sesijos yra įtrauktos į pagrindinį mokymą. Lauko mokymas yra pagrindinis elementas, apimantis lauko kursus Škotijoje, Islandijoje ir Ispanijoje.

Stirlinge mes esame entuziastingi Aplinkos mokslai ir siūlome novatorišką, tarpdisciplininį ir moksliniais tyrimais pagrįstą mokymą, kuris įkvėps jus būti skirtumu ir apsaugoti mūsų visuomenę ir planetą.

"Šis laipsnis yra mokomas su tobulu teorijos ir praktinio taikymo pusiausvyra. Platus modulių asortimentas leido man sutelkti dėmesį į sritis, kurios labiausiai domėdavo, ir kadangi darbuotojai buvo visi jų srities ekspertai, man buvo suteikta aukšta "Kvalifikacijos dėstymas".

Raeannon Sinclair, BSc Hons Environmental Science, 2012-2016

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Mūsų mokslų žinias, lauko tyrimus ir techninį mokymą derina tai, kad mūsų absolventai yra labai įdarbinami.

# 2 Stirlingo aplinkos centras - tai mokymosi tinklas ir galimybės mūsų studentams.

# 3 Mes siūlome lauko kursus vietos ir užjūrio vietose, pavyzdžiui, Kanados Gelfo universitete.

Profesinė akreditacija

Šis kursas yra akredituotas Aplinkos mokslų instituto ir Aplinkos mokslų vadovų komiteto. Akreditacija parodo, kad kursas atitinka Žemės mokslų, aplinkosaugos mokslų ir aplinkosaugos studijų QAA standartų ataskaitą. Tai taip pat praneša potencialiems darbdaviams, kad mokymas, mokymasis ir tyrimai yra suderinti su aukštos kokybės profesine plėtra.

Akreditacijos privalumai mūsų studentams yra šie:

  • Laisva studentų narystė Aplinkos mokslų institute.
  • Pirmieji aplinkosaugos karjeros žingsniai, galintys paskatinti juos įgyti statusą.
  • Išimtinė prieiga prie nario erdvės IES tinklalapyje su naujienomis apie darbus ir renginius.
  • Elektroninių žurnalų "Environmental Scientist" kopijos.
  • Nemokamas arba sumažintas įrašas į IES renginius.

Apdovanojimai ar apdovanojimai

"Altajir" stipendijos (500 svarų sterlingų) skiriamos didžiausiems studentams, besimokantiems 3 metų BSc / MSci programoje. Moksliniai tyrimai pagrįsti mokymosi prizai skiriami už geriausią disertaciją ketvirtais metais.

Kurso informacija

Aplinkosaugos sistemos, kurioms priklauso mūsų visuomenė, yra sudėtingos ir trapios. Norint suprasti šias sistemas, aplinkosaugos mokslininkai turi taikyti tarpdisciplininį požiūrį, kuris apibūdintų fizinių, cheminių ir biologinių procesų, kurie formuoja mūsų gamtinę aplinką, žinias.

Šis kursas aprūpins jus analitiniais, srities ir laboratoriniais įgūdžiais, kad suprastų sudėtingą žmonių ir aplinkos sąveiką. Tyrimų vadovaujamas mokymas užtikrina, kad jūs naujausios su naujausiomis žiniomis.

Semestruose 1-4 bus nagrinėjamas pasaulinių fizinių, cheminių ir biologinių procesų, kurie formuoja mūsų gamtinę aplinką, mokslas. Mes taip pat rengsime laboratorijų ir lauko įgūdžių mokymą per pagrindinius ir papildomus modulius. Tai apima gyvenamosios vietos kelionę į Aviemore arba ežero apylinkes.

Semestrai 5-8 suteiks specialistų rengimo pagrindinius modulius, tokius kaip: Aplinkos politika ir valdymas; Geografinės informacinės sistemos; ir metodai ir taikomosios programos aplinkos moksle.

Daugelis studentų visą laiką dirba glaudžiai bendradarbiaudami su akademininkais ir aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų programose.

Mūsų absolventai prisideda prie mūsų mokymo kaip pakviesti pranešėjai ir diskusijų partneriai. Fakultetas taip pat siūlo konkurencingą vasaros stipendijų programą, suteikiančią studentams vertingą darbo ir mokslinių tyrimų patirtį.

Mokymas

"QS World University Rankings 2017/18" mums suteikė penkių žvaigždučių kompetenciją mūsų mokymui. Mūsų moksliniais tyrimais vadovaujantis mokymasis yra jūsų mokymosi pagrindas, nes mūsų darbuotojai yra pasaulio lyderiai aplinkosaugos mokslo tyrimuose. Mūsų mokymo metodai apima paskaitas, lauko ir laboratorinius praktinius užsiėmimus, seminarus, individualius ir grupinius projektus.

Lauko darbas

Lauko darbai yra integruojami į kursą. "Stirling" yra ideali vieta aplinkai studijuoti - universiteto miestelyje yra lokys ir miškai, pastatyti Ochil kalvų fone. Taip pat lengva pasiekti tokius įvairiausius kraštovaizdžius, kaip Škotijos auksinė, Forto estuaras ir žemė dėl praeities pramonės veiklos.

Gyvenamasis lauko klasė vyksta 2-iaisiais metais. Mes taip pat siūlome pasirenkamas lauko keliones į pietų Ispaniją ar Islandiją trečiaisiais metais, kad ištirtų nepažįstamą aplinką, suprastume, kaip šie kraštovaizdžiai vystėsi, ir aplinkosaugos valdymo klausimus, kuriuos jie pateikia.

Vertinimas

Mes naudojame įvairius metodus, kad galėtume įvertinti savo įgūdžius. Moduliai vertinami kursų ir egzaminų, apimančių rašytines užduotis, tokias kaip esė ir ataskaitos, lauko eskizai, pristatymai, grupės ir individualūs projektai, deriniu.

Klasės valandos

Klasės valandos skiriasi priklausomai nuo studijuojamų modulių. Paprastai galima tikėtis 9 valandų paskaitų per savaitę, taip pat nuo 3 iki 9 valandų praktikos.

Studijuoti užsienyje

Aplinkos mokslas turi gerai nusistovėjusią mainų programą su Kanados Gelfo universitetu. Geteborgo universiteto (Švedija), Tübingeno universiteto (Vokietija) ir Vageningeno universiteto (Nyderlandai) yra Erasmus sutartys.

kontaktas

Dr Krikščionių Schröderis

44 (0) 1786 467754

christian.schroeder@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienio studentai (ne ES) £ 14,460.00
  • Škotijos ir ES studentai 1 820,00 svarų sterlingų
  • Studentai iš likusios JK £ 9,250
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau