Bakalauras (Hons) Apskaitos ir finansų

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras (Hons) Apskaitos ir finansų

Buhalterinės apskaitos ir finansų bakalauras (BSc) skirtas studentams, norintiems plėsti žinias ir suprasti svarbiausius apskaitos ir finansų aspektus, ypač tiems, kurie siekia tęsti profesinę karjerą apskaitos ir finansų srityse. Ja siekiama suteikti studentams mokymosi patirties, kuri leistų jiems įgyti įgūdžių, kurie sukuria efektyvius apskaitos specialistus šiandieninėje kintančioje verslo aplinkoje. Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo kviestinės paskaitos ir „gyvi“ seminarai, skirti skatinti savarankišką mokymąsi ir didinti jų įsidarbinimo įgūdžius ateityje.

1 metai suteikia jums gerą supratimą apie apskaitos ir finansų pagrindus kartu su verslo pagrindais. 2 ir 3 metai suteikia jums išsamių žinių apie tai, kaip įmonės naudoja apskaitą ir finansus, kad galėtų priimti sprendimus, pranešti apie veiklos rezultatus netikrumo ir rizikos sąlygomis. Programoje numatomi intelektiniai pagrindai, reikalingi profesinei karjerai sparčiai kintančioje darbo aplinkoje, griežtas požiūris į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei reikšmingas darbo pasaulio ir jo dabartinių poreikių poveikis darbo patirties galimybėmis.

Šis laipsnis yra idealus tiems, kurie domisi būsima profesine apskaitos, finansų, audito ir apmokestinimo karjerą. Jis siūlo puikų apskaitos ir finansų pagrindą ir veikia kaip pagrindas tolesniam studijų ar finansų tyrimui antrosios pakopos ar profesiniame lygmenyje.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Galite pasirinkti studijuoti kursą viename iš mūsų JK miestelių Londono Bloomsburyje, Birmingame, Leedse, Mančesteryje ar Notingeme.

Reikalavimai kursui

  • BBC lygiu ir lygiu C / 4 arba aukštesniu lygiu GCSE matematikos ir anglų kalbos arba lygiavertes kvalifikacijas.
  • Pareiškėjai, turintys kvalifikacinį laipsnį (dokumentai):
    • ACCA F1-F4 = Tiesioginis įėjimas į L5
    • CIMA BA1-BA4 = Tiesioginis įėjimas į L5
    • ACCA F1 - F9 = Tiesioginis įėjimas į L6
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau