Bakalauras (Hons) Apskaitos ir finansų

Bakalauro (Hons) apskaitos ir finansų yra skirta studentams, kurie nori plėtoti žinias ir suprasti pagrindinius aspektus, apskaitos ir finansų, ypač, kurie nori siekti profesinės karjeros apskaitos ir finansų. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirtį, leidžiančią jiems kurti pažangą, kuri sukuria veiksmingus apskaitos specialistus šiandienos besikeičiančioje verslo aplinkoje. Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo svečių paskaitos ir "gyvi" seminarai, skirti skatinti savarankišką mokymąsi ir padidinti jų įsidarbinimo galimybes ateityje

1 metai suteikia jums gerą supratimą apie apskaitos ir finansų pagrindus kartu su verslo pagrindais. 2 ir 3 metai suteikia jums išsamių žinių apie tai, kaip įmonės naudoja apskaitą ir finansavimą, kad priimtų sprendimus, praneštų apie našumą neapibrėžtumo ir rizikos sąlygomis. Programa suteikia intelektualų pagrindą, reikalingą profesinei karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtam požiūriui į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei didelę darbo pasaulio apimtį ir jos dabartinius poreikius per darbo patirties galimybes.

Šis laipsnis yra idealus tiems, kurie domisi būsima profesine apskaitos, finansų, audito ir apmokestinimo karjerą. Jis siūlo puikų apskaitos ir finansų pagrindą ir veikia kaip pagrindas tolesniam studijų ar finansų tyrimui antrosios pakopos ar profesiniame lygmenyje.

Reikalavimai kursui

  • BBC lygiu ir lygiu C / 4 arba aukštesniu lygiu GCSE matematikos ir anglų kalbos arba lygiavertes kvalifikacijas.
  • Pareiškėjai, turintys kvalifikacinį laipsnį (dokumentai):
    • ACCA F1-F4 = Tiesioginis įėjimas į L5
    • CIMA BA1-BA4 = Tiesioginis įėjimas į L5
    • ACCA F1 - F9 = Tiesioginis įėjimas į L6
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų The University of Law Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
13,500 GBP
Rugsėjis 2019: Londonas Bloomsberis £ 9 250 (Jungtinė Karalystė / ES) £ 13 500 (INT)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date