Bakalauras (Hons) IT valdymas verslui

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis laipsnis, sukurtas bendradarbiaujant su pagrindiniais pasauliniais „blue-chip“ darbdaviais, siekia sukurti „idealų absolventą“, kurio įgūdžiai apima sudėtingą verslo ir IT vidurį.

Išmoksite technologijos taikymą šiuolaikinėje darbo vietoje įvairiose pramonės šakose. Viskas, ką mes darome ITMB laipsnyje, yra sutelkta į praktikos taikymą, leidžiančią jums suprasti realaus gyvenimo iššūkius, su kuriais susiduria pramonė.

Galimi šie kursai:

Laipsnio pavadinimas

Trukmė

UCAS kodas

Verslo informacinių technologijų vadybos bakalauras (Hons)

3 ar 4 metai

GN51

Bakalauras (Hons) Informacinių technologijų valdymas verslui, turinčiam pramoninės patirties

3 ar 4 metai

GN5C

Kursas pabrėžia

  • 100% ITMB praktikuojančių studentų 2015-18-18 metais įgijo pirmosios ar aukštesnės antrosios klasės laipsnį.
  • Šis kursas buvo parengtas su daugiau nei 60 „blue-chip“ darbdavių, įskaitant „Credit Suisse“, „Hewlett Packard“, IBM, „Microsoft“ ir SAS.
  • ITMB įdarbinimo studentai nurodė aukščiausią vidutinį įdarbinimo atlyginimą 2019-2020 m. - 19 300 svarų sterlingų.
  • Norint prisijungti prie programos, nereikia jokios ankstesnės technologijos patirties - reikia tik aistros pasitelkti naujoves ir kūrybiškumą, siekiant pagerinti IT valdymą.

128189_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPriekinis kelias / Unsplash

Ką mokysiu?

Projektinis darbas integruoja verslą ir IT visame ITMB laipsnyje. Dabartinį mūsų pirmųjų metų integruotos komandos projektą palaiko „Credit Suisse“ ir jis padės išbandyti jūsų įgūdžius kuriant programą, kad būtų galima išspręsti realią verslo problemą. Be pagrindinio lygio informacinių technologijų kursų, studijuosite rinkodaros, ekonomikos ir darbo psichologijos kursus. Pirmųjų mokslo metų pabaigoje jūs pristatysite savo komandos projektą darbdaviams dviejose darbdavių parodose ir dalyvausite įgūdžių sesijose, kurias vedė tokios įmonės kaip KPMG, Deloitte ir Bank of America.

Antrus metus mokysis verslo analizės, skaitmeninės strategijos, vartotojo patirties projektavimo ir duomenų analizės. Dabartinį mūsų antrųjų kursų projektą remia „Proctor“ ir „Gamble“, kur jums bus pavesta įgyvendinti komandos, kuriai skirtas ilgus metus trunkantis konsultavimo projektas, kurio rezultatas bus pristatytas darbdaviams abiejų semestrų pabaigoje.

Neprivaloma darbo praktika suteikia realaus pasaulio patirtį su novatoriškomis organizacijomis. Ankstesni ITMB studentai, be kita ko, baigė praktiką pas Morganą Stanley, „Credit Suisse“, „Deloitte“, PWC, IBM, „Microsoft“, „Vodaphone“, „Medallia“ ir „Bank of America“.

Paskutiniai metai pateikia išsamų didelių duomenų ir verslo analizės, IT rizikos ir architektūros vaizdą. Įgysite praktinių įgūdžių kurdami ir taikydami verslo IT architektūras per pagrindinį padalinį, sukurtą kartu su IBM, kuriame taikoma pasaulinio technologijų milžino pavyzdžių analizė. Jūs taip pat vykdysite savo pačių paskutinių metų tyrimų projektą.

Ką sako mūsų studentai?

„ITMB buvo puikus būdas susisiekti su darbdaviais iš įvairių JK kompanijų. Tai taip pat buvo tikrai geras stažuotės kursas - 90% mūsų trečiaisiais metais baigėme praktiką, kuri buvo puiki kuriant komandinį darbą ir kaip save pristatyti. Šie 4 metai buvo geriausia mano gyvenimo patirtis - aš labai užaugau kaip žmogus ir galiu bendrauti su skirtingomis kultūromis. “

Ioana Marinescu, BSc ITMB absolventė, dabar dirbanti „Microsoft“

Absolventų karjeros galimybės

Naujausi ITMB absolventai dirba „Amazon“, „Bank of America“, „Credit Suisse“, „Deloitte“, IBM, „JP Morgan“, „KPMG“ ir „Procter & Gamble“ kaip verslo analitikai, duomenų analitikos konsultantai, IT projektų vadovai, IT strategijos konsultantai ir interneto paslaugų sąskaitų valdytojai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK.

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Skaityti mažiau