Bakalauras (Hons) Informatika (dirbtinis intelektas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų ketverių metų kompiuterinio mokslo bakalauro laipsnis su dirbtinio intelekto specializacija yra orientuotas į tai, kad informatikos studentams būtų teikiamos naujausios dirbtinio intelekto technologijos. Mes siekiame išmokyti žmones ne tik to, kaip diegti pažangiausius įrankius ir metodus, bet ir sukurti naujos kartos programinius įrankius, kuriuos naudos kiti. Šia programa siekiama suteikti gerai integruotą teorinių pagrindų ir praktinės patirties pusiausvyrą, tvirtai pagrįstą mūsų akademinio personalo tyrimų patirtimi.

Kurso turinys

1 metai

Jūs apimsite programinės įrangos kūrimą, įvadą į kompiuterines sistemas, internetinį dizainą ir duomenų bazes. Be to, sužinosite, kaip kurti programas mobiliesiems įrenginiams.

2 metai

Tęsite duomenų struktūras ir algoritmus, sąveikos dizainą, žiūrėsite į įvairias programavimo kalbas, duomenų bazes, interneto programavimą, diskrečią matematiką ir programinės įrangos dizainą. Be to, jūs išmoksite, kaip programuoti aparatūros įrenginius, tokius kaip aviečių pi, naudodami surinkimą.

3 metai

Studijuosite tokias temas kaip dirbtinis intelektas, duomenų perdavimas, tinklas, operacinės sistemos, taip pat daugiau formalių skaičiavimo aspektų. Taip pat vykdysite grupinį projektą, apimantį visus studijų metus.

4 metai

Jūs studijuosite pažangias temas, tokias kaip duomenų gavyba, mašinų mokymasis, intelektualieji robotai ir biologiškai įkvepiama skaičiavimas. Be to, jūs taip pat vykdysite svarbų individualų dirbtinio intelekto projektą.

Išsamesnę informaciją apie aukščiau išvardytų kursų turinį, jų vertinimą ir mokymosi rezultatus galima rasti išsamiame kursų vadove.

Karjera

Absolventų, turinčių dirbtinio intelekto įgūdžius, rinka turi augti didėjant įmonių, viešojo sektoriaus organizacijų ir mokslinių tyrimų institucijų poreikiui darbuotojams, turintiems įgūdžių specialiose srityse, turinčiose aiškias taikymo sritis pramonėje, įskaitant duomenų gavybą, mašininį mokymąsi ir modelių atpažinimą.

Numatome šios bakalauro programos absolventus įsidarbinti programinės įrangos namuose, IT įmonėse, įmonių tyrimų ir plėtros padaliniuose, finansines paslaugas teikiančiose organizacijose, gynybos rangovuose ar vyriausybės IT departamentuose ir kaip tyrinėtojams ar studentų studentams universitetuose.

Dubajus keičiasi nuo naftos ekonomikos link besiformuojančios žinių ekonomikos, o informatikos bakalauras (dirbtinis intelektas) yra tik tokia specializuoto IT švietimo nuostata, kurios Dubajaus miesto planuotojai siekia pateikti čia dirbdami naujos kartos žinių darbuotojams.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau