Bakalauras (Hons) arklių moksle

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas skirtas pažangiausiems arklių pramonės šakose.

Programa įtvirtina pagrindinius veterinarijos mokslo modulius, tokius kaip Žinduolių biochemija ir veterinarinė mikrobiologija ir imunologija, leidžiančią absolventams patekti į įvairias paraveterinarines antrosios pakopos studijas ir įdarbinimo galimybes. Moduliai apima pagrindinius laboratorijos įgūdžius, kurie yra sukurti kursų metu, ir baigiasi mokiniais, kurie turi galimybę dalyvauti bendradarbiavimo projektuose su pramonės partneriais.

Ryšiai su "gyvais" mokslinių tyrimų projektais ir galimybėmis naudotis naujomis patobulintomis mokslinės laboratorijos įstaigomis sukuria gyvybingą ir gerai aprūpintą aplinką, skirtą bakalauro disertacijoms atlikti.

Trasoje bus paruošti studentai užsiimti plačiąja arklinių šeimos pramone, įskaitant mitybą, studijas, veiklos valdymą, para veterinariją, vaistų pardavimą ir diagnostikos laboratorijų darbą bei arklių tyrimus. Ji taip pat suteikia absolventų galimybes patekti į valdymą kituose sektoriuose ir turi labai platų mokslinius renginius, leidžiančius patekti į daugiau nei 25 antrosios pakopos studijų programas tiek arklių srityje, tiek už jos ribų.

Ką mokysiu?

Kursas skirtas naujausiems žirgų mokslo pasiekimams, suteikiant absolventams mokslinius įgūdžius, būtinus arklių pramonei.

"Reaseheath" bakalauras (Hons) "Equine Science" siūlo tiek akademinę kompetenciją, tiek studentų pasitenkinimą.

Kursas yra patvirtintas Česterio universiteto, užtikrinančio studentų absolventų laipsnį, kurį skiria gerai gerbiamas Universitetas, turintis aukštą akademinių ir profesinių įgūdžių lygį.

"Equine Science" bakalauras (Hons) įterpia pagrindinius veterinarijos mokslo modulius, leidžiančius absolventams gauti daugybę para-veterinarijos antrosios pakopos studijų kursų ir įsidarbinimo galimybių.

"HE Equine" komanda yra ekspertai savo pasirinktoje srityje, turintys didelę pramonės patirtį, studentai gauna naudos iš jų aistros žinių perdavimo. Komanda pristato studentų paramą, o ne vieninteliu, kad studentai turėtų visas akademinės sėkmės galimybes.

Patekimo reikalavimai

 • 96 UCAS taškai
 • Lygiai, kuriuose pageidautina įtraukti biologiją (ar susijusį dalyką)
 • arba BTEC 3 lygio kvalifikacija (2 metai) "Merit" atitinkamoje temoje
 • Galimybė gauti aukštojo mokslo diplomą
 • Baigę studentai (21 metai) bus nagrinėjami individualiai ir esminiai.

Tolesnis tyrimas

 • Antrosios pakopos studijos.

Karjeros galimybės

 • Konsultavimas
 • Arklių reabilitacija
 • Arklių mityba
 • Žirgų ir para veterinarijos sričių moksliniai tyrimai ir plėtra
 • Arklių tyrimai
 • Veterinarinė fizioterapija.

Atkreipkite dėmesį: priėmimas į jojimo vienetus priklauso nuo 13 akmens įvertinimo ir svorio ribų.

Mokestis už mokslą

Kaip aukštojo mokslo studentas turėsite dvi pagrindines išlaidas susitikti; mokesčius už mokslą ir pragyvenimo išlaidas.

Mūsų dieninių studijų mokesčiai už JK ir ES studentus, įstojusius į universitetą 2017/18 ar 2018/19 m., Yra 9 250 svarų sterlingų. Šie mokesčiai mokami už kiekvienus mokslo metus kursą, kurį kasmet nustato koledžas.

Jei esate tarptautinis studentas arba naujausia informacija apie mokesčius už mokslą, apsilankykite mūsų studentų finansavimo puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellenc ... Skaityti daugiau

Located in rural Cheshire, our campus has top class, industry standard, teaching facilities but still retains its friendly, supportive atmosphere – a combination which delivers both academic excellence and student satisfaction. Skaityti mažiau