Misija

Chemijos inžinerijos departamentas sukūrė viziją, misiją ir švietimo tikslus savo programai taikydamas nusistovėjusias procedūras. Departamento vizija turi būti laikoma tarp aukščiausių Viduriniųjų Rytų departamentų, kurie gamina absolventus, atitinkančius tarptautinius standartus, ir gali pritraukti pirmaujančias dėstytojus. Mūsų misija yra suteikti studentams kokybišką chemines inžinerijos studijas, teikti paslaugas ir atlikti pagrindinius bei taikomuosius tyrimus.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Tai paskatina programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentui, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

 • sugebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stiprių problemų sprendimo įgūdžių;
 • aukšto lygio raktiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
 • gebėjimas savarankiškai išlaikyti aukštą profesionalumo ir dalyko kompetencijos lygį (dažnai per CPD);
 • techninė kompetencija;
 • sugebėjimas konceptualizuoti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
 • kruopšti ir etiška darbo praktika;
 • sugebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis;
 • lankstumas ir gebėjimas pritaikyti savo dalyko specifines žinias ne tik jų laukuose;
 • gebėjimas susidurti su bet kokiu nauju profesiniu ar akademiniu iššūkiu ir naudoti turimus išteklius novatoriškų sprendimų kūrimui.106984_libraryinside3.png

Be to, ši programa yra pristatoma tiek su vietos ir Jungtinės Karalystės skoniu, suteikiant studentams galimybę susipažinti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis perspektyvomis daugelyje profesinio gyvenimo aspektų. Tai apima valdymo metodus, verslo kultūrą, teisines sistemas ir standartus.

BUE misija - pirmaujantis aukštos kokybės JK stiliaus švietimas MENA regione. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra objekto lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jo JK patvirtinantys partneriai patvirtintų, jog jo studijų programa atitinka JK standartus. Tai rodo dvigubas egzamino bakalauras ir JK chemijos inžinerijos "BEng" apdovanojimas, patvirtinantis partneris.

Akredituotos studijų programos yra pageidaujamos ir greitosios takos tiems, kurie siekia įgyti kvalifikacinį inžinierių profesinę kvalifikaciją (CEng).

Mūsų raštu metu, mūsų žiniomis, šis programos derinys, paremtas mokymosi kultūra, skatinančia pagrindinius ir perduodamus įgūdžių rinkinius, be techninių, kartu su akademine ir profesine akreditacija, padaro mūsų programą chemijos inžinerijos srityje. gana unikali tiek Egipte, tiek aplinkiniuose regionuose.

Programos tikslai

Programos edukaciniai tikslai priklauso nuo karjeros ir profesinių pasiekimų, kuriuos studentai pageidauja nuo trejų iki penkerių metų nuo studijų baigimo. Buvo nustatyti keturių metų programos tikslai, siekiant patenkinti absolventų ir suinteresuotųjų šalių poreikius ir įgyvendinti programos misiją:

 1. Paruoškite absolventus, kurie yra kvalifikuoti chemijos ir procesų inžinieriai, kurie tarnauja kaip profesionalūs pavyzdžiai būsimoms kartoms.
 2. Paruoškite absolventus, kurie dalyvauja šalies chemijos ir perdirbimo pramonės plėtrai ir gali dirbti užsienyje.
 3. Paruoškite absolventus, kurie vystosi profesionaliai arba siekia baigti studijas.
 4. Paruoškite absolventus, kurie taiko matematikos, chemijos ir chemijos inžinerijos principus, skirtus ekonomiškai pagrįstoms ir aplinką tausojančioms chemijos ir naftos perdirbimo sistemoms kurti ir saugiai eksploatuoti.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų The British University in Egypt »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
7,500 GBP
Deadline
Liepa 31, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 31, 2020
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 31, 2020
End Date