Bakalauras (Hons) chemijos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Chemijos inžinerijos departamentas sukūrė viziją, misiją ir švietimo tikslus savo programai taikydamas nusistovėjusias procedūras. Departamento vizija turi būti laikoma tarp aukščiausių Viduriniųjų Rytų departamentų, kurie gamina absolventus, atitinkančius tarptautinius standartus, ir gali pritraukti pirmaujančias dėstytojus. Mūsų misija yra suteikti studentams kokybišką chemines inžinerijos studijas, teikti paslaugas ir atlikti pagrindinius bei taikomuosius tyrimus.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Tai paskatina programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentui, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

 • sugebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stiprių problemų sprendimo įgūdžių;
 • aukšto lygio raktiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
 • gebėjimas savarankiškai išlaikyti aukštą profesionalumo ir dalyko kompetencijos lygį (dažnai per CPD);
 • techninė kompetencija;
 • sugebėjimas konceptualizuoti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
 • kruopšti ir etiška darbo praktika;
 • sugebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis;
 • lankstumas ir gebėjimas pritaikyti savo dalyko specifines žinias ne tik jų laukuose;
 • gebėjimas susidurti su bet kokiu nauju profesiniu ar akademiniu iššūkiu ir naudoti turimus išteklius novatoriškų sprendimų kūrimui.106984_libraryinside3.png

Be to, ši programa yra pristatoma tiek su vietos ir Jungtinės Karalystės skoniu, suteikiant studentams galimybę susipažinti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis perspektyvomis daugelyje profesinio gyvenimo aspektų. Tai apima valdymo metodus, verslo kultūrą, teisines sistemas ir standartus.

BUE misija - pirmaujantis aukštos kokybės JK stiliaus švietimas MENA regione. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra objekto lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jo JK patvirtinantys partneriai patvirtintų, jog jo studijų programa atitinka JK standartus. Tai rodo dvigubas egzamino bakalauras ir JK chemijos inžinerijos "BEng" apdovanojimas, patvirtinantis partneris.

Akredituotos studijų programos yra pageidaujamos ir greitosios takos tiems, kurie siekia įgyti kvalifikacinį inžinierių profesinę kvalifikaciją (CEng).

Mūsų raštu metu, mūsų žiniomis, šis programos derinys, paremtas mokymosi kultūra, skatinančia pagrindinius ir perduodamus įgūdžių rinkinius, be techninių, kartu su akademine ir profesine akreditacija, padaro mūsų programą chemijos inžinerijos srityje. gana unikali tiek Egipte, tiek aplinkiniuose regionuose.

Programos tikslai

Programos edukaciniai tikslai priklauso nuo karjeros ir profesinių pasiekimų, kuriuos studentai pageidauja nuo trejų iki penkerių metų nuo studijų baigimo. Buvo nustatyti keturių metų programos tikslai, siekiant patenkinti absolventų ir suinteresuotųjų šalių poreikius ir įgyvendinti programos misiją:

 1. Paruoškite absolventus, kurie yra kvalifikuoti chemijos ir procesų inžinieriai, kurie tarnauja kaip profesionalūs pavyzdžiai būsimoms kartoms.
 2. Paruoškite absolventus, kurie dalyvauja šalies chemijos ir perdirbimo pramonės plėtrai ir gali dirbti užsienyje.
 3. Paruoškite absolventus, kurie vystosi profesionaliai arba siekia baigti studijas.
 4. Paruoškite absolventus, kurie taiko matematikos, chemijos ir chemijos inžinerijos principus, skirtus ekonomiškai pagrįstoms ir aplinką tausojančioms chemijos ir naftos perdirbimo sistemoms kurti ir saugiai eksploatuoti.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau