Bakalauras (Hons) patalpose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras (Hons) patalpose

Ar norėtumėte tęsti savo karjerą pastatų valdymo srityje, įgijus pastatų ir darbo vietų valdymo bakalaurą? Šį pagyrimo laipsnį sukūrė „Portobello“ institutas lanksčiam mokymuisi, kad galėtumėte mokytis savo laiku. Palaikomi seminarai pristatomi savaitgalį, teikiant paramą vienas su kitu per visą mokymosi kelionę. Dalyvavimas remiamuose seminaruose nėra privalomas.

Mes suprantame FM sektoriuje dirbančių asmenų švietimo poreikius, iššūkius, susijusius su ilgų valandų reikalaujančiu vaidmeniu, kai siekiama suderinti namų gyvenimą. Šis mokymosi laipsnis ir būdas yra idealiai tinka jums ir padės jums pasiekti kvalifikaciją, reikalingą norint tęsti karjerą. Šis bakalauras (Hons) Priemonėse

Kodėl turėčiau studijuoti šį laipsnį?

„Portobello“ instituto bakalauro laipsnis „Įstaigos ir darbo vietos valdymas“ suteikia jums galimybę įgyti 8 laipsnio pagyrimo laipsnį, naudojant lankstų pristatymo būdą, pritaikytą mokytis visą jūsų užimtą gyvenimą. Atsižvelgiant į visų laikų profesionaliai kvalifikuotų FM poreikį ir galimybes, šis laipsnis remiasi disciplinų diapazonu: nuo finansų iki rizikos valdymo, vadovavimo projektų valdymui ir operacijų valdymo iki inovacijų ir verslo plėtros. Šis specifinis pramonės srities „BSc“ pagyrimo laipsnis yra vienintelė tokio tipo kvalifikacija, kuri prieinama norintiems įgyti kvalifikaciją ir pasistūmėti šiame sparčiai populiarėjančiame sektoriuje.

Kas yra mišrus mokymasis?

Šis „BSc Hons“ patalpose ir darbo vietoje valdymas buvo specialiai sukurtas tiekti mišraus mokymosi būdu. Tai labai tinka jums, jei dirbate visą darbo dieną su ribotu laisvalaikiu, tačiau norite įgyti savo kvalifikaciją. Šis kursas organizuojamas per 3 mokslo metus, kurių kiekvienas trunka 8 mėnesius, su remiamais seminarais, numatytais numatytais savaitgaliais. Šios programos turinys pasiekiamas per internetinę mokymosi platformą „Moodle“. Viskas, ko reikia kursui baigti, yra šioje lengvai naršančioje ir naudojamoje platformoje. Pirmojo seminaro dalis yra pamoka, kaip naudotis internetine platforma ir rasti reikalingą informaciją.

Ko aš išmoksiu per „bakalauras“, skirtą patalpų ir darbo vietų valdymui?

Šios programos metu išmoksite tokių įgūdžių kaip kritiškai analizuoti ir spręsti problemas, plėtoti strateginių sprendimų priėmimo įgūdžius. Sužinosite apie pagrindines teorijas, koncepcijas ir pagrindus, kuriais grindžiamas verslo vadybos tyrimas FM kontekste. Praktinės pramonės įžvalgos ir pristatymai užtikrina, kad teoriją galite susieti su realaus gyvenimo scenarijais. Sužinosite apie vaidmenį, kurį teikia įrenginiai

Iš ko aš išmoksiu?

Programos valdymo ir šio skyriaus ir darbo vietos valdymo laipsnio mokymo komanda buvo kruopščiai atrinkta atsižvelgiant į jų kvalifikaciją ir bendrą praktinę patirtį pastatų valdymo ir švietimo srityje. Jų patirtis sektoriuje ir švietime suteikia mūsų studentams galimybę gauti patarimų ir pagalbos visą jų mokymosi kelionę.

123685_conference-room-768441__340.jpg
Nemokamos nuotraukos / „Pixabay“

Įgytos kvalifikacijos

Bakalauras (Hons) patalpose

Kvalifikacijų sąrangos Airijoje ir JK

Airijos ir JK kvalifikacijų institucijos bendradarbiavo įgyvendindamos iniciatyvas, skatinančias kvalifikacijų skaidrumą, pripažinimą ir mobilumą tarp mūsų atitinkamų jurisdikcijų. JK ir Airijos kvalifikacijų institucijos susitarė dėl veikiančių kvalifikacijų sąrangų, „Brexit“ neturės įtakos šiam susitarimui.

Studentai yra registruojami kaip Londono Metropoliteno universiteto bakalauro studentai ir gaus studento kortelę, patvirtinančią studento statusą.

Patekimo reikalavimai

Patekimo reikalavimai

Įėjimas tiesiogiai pateikiamas į Portobello institutą.

Norėdami pripažinti jūsų ankstesnę kvalifikaciją ir suteikti jums kreditą už patirtą mokymąsi, kurį įgijote dirbdami iki šiol, sukūrėme šį laipsnį su keliais įėjimo taškais. Jei abejojate, kur tinkate, susisiekite su mumis telefonu 01-8920020 arba el. Paštu info@portobelloinstitute.ie ir mes galime padėti jums nustatyti jums tinkamą įėjimo tašką.

Įėjimas į pirmuosius metus

Jei siekiate stoti pirmaisiais šio laipsnio metais, turite atitikti vieną iš šių kriterijų.

 • BIFM 3 lygis
 • Baigimo pažymėjimas
 • Patirtinis mokymasis FM ar susijusioje srityje
 • Vyresnio amžiaus asmens pažymėjimas

Aukštesnysis stojimas į antrus metus

Galite kreiptis dėl išankstinio stojimo į antrąjį bakalauro („Hons“) skyrių įstaigose

 • Kita svarbi trečiojo lygio kvalifikacija, pvz .: IWFM 4 lygio diplomas
 • Vyresnysis prekybos pažymėjimas, turintis didelę patirtį ir tris vyresnius patvirtinimus, reikalauja įvažiavimo į konkursą įvertinimo

Pažengęs stojimas į trečius metus

Galite kreiptis dėl išankstinio stojimo į paskutinius bakalauro („Hons“) metus pastatuose

 • Kitas atitinkamas 7 lygio laipsnis
 • IWFM diplomą įgijo 5 arba 6 lygio absolventai

Įrašas naudojant patirtinį mokymąsi

Studentai gali kreiptis dėl priėmimo į magistrantūros studijas

 • Mažiausiai 3 metų patirtis vadovaujant vyresniajam
 • Reikšminga darbo patirtis atliekant operacinį vaidmenį.

Paraiškos procesas

 • 1 veiksmas - užpildykite internetinę užsakymo formą.
 • 2 žingsnis. Su pareiškėjais bus susisiekta, kad būtų patvirtinta / įrodyta, jog jie atitinka atvykimo kriterijus, ir bus patvirtinti atvykimo metai.
 • 3 žingsnis - Vietos patvirtinimas bus suteiktas pareiškėjams, kurie iškart atitiks kriterijus.

arba

 • Kandidatų, neatitinkančių kriterijų, gali būti reikalaujama apsilankyti IWFM 3 lygio pažymėjime pateikiant vietą programoje, išduotą baigus šį pažymėjimą. Ši programa prieinama per „Portobello“ institutą.

Atkreipkite dėmesį, kad vietos šiame kurse yra patvirtinamos tik gavus mokestį už mokslą. Patartina anksti taikyti.

123690_men-1979261_960_720.jpg
„089 Photoshootings“ / „Pixabay“

Kurso struktūra, palaikymas

Tai yra mišraus mokymo kursai, organizuojami per 3 mokslo metus su palaikomais seminarais, rengiamais suplanuotomis savaitgaliais.

1 semestras

Kiekvienas modulis prasideda seminaru, kuris yra skirtas padėti jums baigti modulį. Dalyvavimas seminaruose nėra privalomas ir pristatomas siekiant supažindinti jus su savo modulio dėstytoju, išdėstyti mokymosi rezultatus, turinį, vertinimo strategiją ir įgūdžių / žinių tobulinimo lūkesčius.

Visa kurso medžiaga yra „Moodle“ internetiniame mokymosi portale, kurį lengva naudoti internetinėje platformoje, specialiai sukurtoje internetinėms mokymosi programoms. Pristatymo metu jūs būsite supažindinti su platforma, kurioje parodysite, kaip greitai ir lengvai naudotis portalu ir prieiti prie pamokų. Norėdami baigti šį kursą, turite turėti pagrindines žinias apie kompiuterio naudojimą ir paiešką internete tyrimų tikslais.

Kurso tikslai, mokymosi rezultatai

Kurso tikslai

Šios pagyrimų programos metu plėtosite konkrečių dalykų žinias moduliuose, kurie išsamiai aprašyti toliau. Mes remsime jūsų įgūdžių, tokių kaip kritinis analizė ir problemų sprendimas, plėtojimą - strateginių sprendimų priėmimo įgūdžių ugdymo pagrindus. Praktinės pramonės įžvalgos ir pristatymai užtikrina, kad teoriją galite susieti su realaus gyvenimo scenarijais.

Mokymosi rezultatai

Bakalauro („Hons“) mokymosi rezultatai įstaigose

 • Ugdyti išsamias žinias ir supratimą apie pagrindines teorijas, koncepcijas ir sistemas, kuriomis grindžiamas verslo vadybos tyrimas FM kontekste.
 • Įvertinti įrenginių vaidmenį
 • Įvertinti, kaip technologinė raida formuoja energijos valdymo praktiką šiuolaikiniuose įrenginiuose.
 • Įvertinti, kaip išorinė aplinka veikia pastatų valdymą ir jo darbo vietą.

Modulio turinys

1 metai

 • Vadybos pagrindai
 • Sprendimų priėmimas pastatų valdymo srityje
 • Supratimas apie darbo vietą ir patalpų valdymą
 • Operacijos darbo vietoje ir patalpų valdymas

2 metai

 • Verslo tyrimo metodai
 • Lyderystė ir pokyčiai darbo vietoje
 • Rizikos darbo vietoje valdymas
 • Turto ir turto valdymas objektų valdyme
 • Žmonių valdymas pastatų valdymui
 • Biudžetas pastatų valdymui

3 metai

 • Strateginis darbo vietos valdymas ir patalpų valdymas
 • Darbo vietos ir patalpų valdymo tyrimų užduotis
 • Projektų valdymas pastatų valdyme
 • Darbovietės ir patalpų tvarkymo palaikymo paslaugų operacijos
 • Įrenginių valdytojų socialinė atsakomybė ir energijos valdymas
 • Finansų valdymas
 • Pirkimų ir sutarčių valdymas darbo vietai ir pastatų valdymui

Šių modulių pavadinimai gali keistis.

Kursų mokesčiai ir lengvas apmokėjimo planas

Kurso kaina - 4 995 eurai per metus

LMU įvertinimo mokestis £ 385 stg

Lengvas mokėjimo planas

Šis planas yra studentams, norintiems paskirstyti išmokas už šią programą.

 • Užsakant reikia sumokėti 1 200 EUR užstatą.
 • 8 510 EUR išmokos, mokėtinos 10-ą mėnesio dieną, prasidedantį mėnesį nuo pradžios datos, - visos išlaidos - 5280 €
 • Vertinimo mokesčiai turi būti sumokėti starto dieną arba anksčiau.

Atminkite, kad tarptautiniai studentai neturi teisės į mokėjimo planus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continu ... Skaityti daugiau

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continuously advanced by her daughter Rebekah Lyons, another forward-thinking and hard-working woman. Skaityti mažiau