Bakalauras (Hons) taikomosios biologijos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Škotija yra tarptautiniu mastu pripažįstama dėl svarbių indėlių narkotikų atradimo ir vystymosi, medicinos technologijų, kamieninių ląstelių, biologinės gamybos ir bioinformatikos srityse.

Mes dirbome su "Forth Valley College" ir verslu, siekdami sukurti visiškai integruotą taikomųjų biologinių mokslų laipsnį. Mūsų kursas daro įtaką sprendžiant gebėjimų trūkumo problemą, susijusią su gyvosios gamtos mokslais. Mes suteiksime jums techninę patirtį ir žinias apie praktinius ir mokslinių tyrimų įgūdžius, kurių ieškojo darbdaviai.

Jūsų tyrimas prasidės pagrindiniais moksliniais ir laboratoriniais gebėjimais prieš sutelkiant dėmesį į ląstelinių ir molekulinių biologijos mokslų aspektus.

Jūsų paskutiniai metai bus skirti biologinių mokslų proteominiam ir genominiam aspektui, taip pat jūsų mokslinių tyrimų projektui. Mūsų mokslinių tyrimų vadovaujamas mokymas kartu su patirtimi ir įžvalgomis, įgytais jūsų darbo praktikoje, padės jums pasiruošti šiuolaikinei karjerai biotechnologijose.

"Škotijos gyvosios gamtos mokslų sektorius reikalauja aukštos kvalifikacijos absolventų, turinčių praktinės patirties. Integruotas laipsnis suteiks praktinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, reikalingų" pasirengusiems "absolventams parengti".

David Wotherspoon, Diageo

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Labai praktiškas laipsnis, padedantis darbdaviams įdarbinti kvalifikuotus, pasirengusiems dirbti absolventus

# 2 Mūsų darbuotojai turi įvairias mokslinių tyrimų sritis ir dirba su darbdaviais, siekdami pristatyti naujausią mokymo programą

# 3 Puikus karjeros laipsnis biosciences, sveikatos priežiūros ir biotechnologijų srityse

Kurso informacija

Mes pristatome šį kursą su savo partneriu Forth Valley College, kuris suteikia jums bendrą mokymosi metodą ir sujungia tiek mūsų žinias, tiek žinias. Kartu su darbdaviais pristatome naujausią ir į verslą pritaikytą mokymo programą.

Šis kursas siūlo tarpdisciplininį mokymą tose srityse, kurios yra pagrindinės šiuolaikinio biologijos mokslo, įskaitant gyvūnų ir augalų biologijos ir biotechnologijų. Šis kursas užtikrins, kad turėtumėte sužinoti apie gyvenimo mokslą, turėti stiprią techninę patirtį ir įgyti gyvybiškai svarbių "rankų įgūdžių" (praktinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių), kurių labai reikalauja darbdaviai.

Semestrai 1-4 bus pristatyti Forth Valley koledže jų Falkirk miestelyje, o kai kurie pagrindiniai dalykiniai mokymai pristatomi University of Stirling . Semestrai skirti pagrindinių biologinių laboratorinių įgūdžių įgijimui, suteikiant jums supratimą apie mokslą, kuris juos palaiko. Visi moduliai turės pritaikytus ir praktinius įgūdžius.

Didžioji dalis mokymų bus atliekama mažose klasėse "Forth Valley College", su kitais University of Stirling , įskaitant statistikos modulį, sutelktąsias praktines laboratorines sesijas ir galimybes projekto darbams atlikti 2 metais.

Nuo 5 semestro jūs būsite mokomi University of Stirling universiteto universitete likusiam kursui. Moduliai daugiausia bus orientuoti į ląstelių ir molekulinius biologijos mokslų aspektus, įskaitant imunologiją ir mikrobiologiją.

Pramonės įdarbinimo modulis suteiks jums vertingos informacijos apie tai, kaip veikia biosciences pramonės šakos, taip pat suteikiant jums praktinės patirties darbo vietoje.

Paskutiniaisiais metais daugiausia dėmesio bus skiriama biologinių mokslų proteominiams ir genominiams aspektams, eksperimentiniam projektui, kartu su išplėstine mokslininkų darbo laboratorijų ir daugybe pasirenkamų modulių. Mokslinių tyrimų vadovavimas yra gilaus mokymosi ir supratimo pagrindas. Šis požiūris, kartu su verslo vieta, leidžia jums pritaikyti įgūdžius, kuriuos jūs kuriate, prie šiuolaikinių biosciences karjeros. Mes siūlome platų tyrimo temų savo disertacijos projektams, nuo aplinkosaugos ir taikomojo mikrobiologijos iki vėžio tyrimų.

Forth Valley koledžo mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) teikimas yra viena iš stipriausių ir išsamiausių, kad būtų galima rasti kolegijose iš visos JK. Kolegija palaiko glaudžius ryšius su pramone, kad suteiktų jums darbdaviams reikalingų įgūdžių. Mokinių įsitraukimas ir pasitenkinimas taip pat yra pagrindinės kolegijos pranašumai.

Jūs turėsite visą prieigą prie visų universiteto ir kolegijos įstaigų ir galėsite visiškai įsidarbinti abiejose institucijose.

Mokymas

"QS World University Rankings 2017/18" mums suteikė penkių žvaigždučių kompetenciją mūsų mokymui.

Mūsų mokymas teikiamas formalių paskaitų ir praktinių užsiėmimų, pamokų, seminarų, kompiuterinio mokymosi, vadovaujamo skaitymo ir tyrimo forma. Be to, vieta suteikia jums galimybę patirti biologijos mokslus pagal verslo biosciences aplinką.

Vertinimas

Moduliai vertinami kursų ir egzaminų, baigtų per semestrą, deriniu. Dėl daugelio modulių, kursai skiriami 40-50 proc. Galutinio pažymio. Kai kurių modulių, pavyzdžiui, paskutinio disertacijos metų, skaičius yra toks pat kaip 100 procentų.

Darbo galimybės

Mes siūlome darbo vietų modulį su 17 skirtingų Life Science Industries. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šias įmones, susisiekite su Kevin Petrie, šio modulio koordinatoriumi - kevin.petrie@stir.ac.uk .

kontaktas

Fiona Jackson, mokymo programos vadovas

Forto slėnio kolegija
Grangemouth Road
Falkirk

44 0845 634 4444

fiona.jackson@forthvalley.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienio studentai (ne ES) £ 14,460.00
  • Škotijos ir ES studentai 1 820,00 svarų sterlingų
  • Studentai iš likusios JK £ 9,250
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau