Bakalauras (biologija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo bakalauro (biologijos) laipsnis suteikia supratimą apie BIOLOGINES PROCESAS MOLEKULIUOJAMOJE IR SKYRIUS. Ji siūlo plataus masto integruotus dalykus, tokius kaip genetika, biochemija, mikrobiologija ir ląstelių biologija, ir nenumato, kad įstojusiems studentams yra stipri chemijos pagrindai. Aptariamos ir pagrindinės, ir taikomosios temos. Šios programos absolventai turės tvirtą supratimą ir žinias apie daugelį disciplinų ir lanksčią požiūrį bei norą pritaikyti naujas technologijas, kad jie galėtų būti patrauklios ir naudingos karjeros.

Mokslinis bakalauras (biologija) yra labai struktūrizuota programa, skirta tradiciniams ir moderniems biologijos sritims, kurios akcentuoja daugelį molekulinės biologijos, genetikos, fikologijos, mikologijos, ekologijos, enzimologijos, imunologijos, virusologijos, DNR analizės metodų, baltymų izoliavimo būdai ir rekombinantinės DNR technologijos. Programa skirta ne tik mokyti studentus reikalingais techniniais įgūdžiais, bet ir suteikti jiems teorinį pagrindą tęsti studijas.

Mokymosi rezultatai

  • Įgyti fundamentalių ir praktinių žinių apie biologinius mokslus.
  • Taikyti žinias ir atitinkamus techninius įgūdžius biologijos moksluose.
  • Analizuokite arba sintezuokite ar įvertinite teorinius ar eksperimentinius duomenis, naudodami fundamentalias biologijos mokslų žinias.
  • Biologijos moksluose aiškiai ir nuosekliai bendrauokite sąvokas ir argumentus.
  • Sprendžiant problemas taikant mokslinį požiūrį pasirinktos specializacijos kontekste.
  • Dirbk bendrai kaip individas ir kaip komandos lyderis.
  • Sukurti supratimą apie verslo galimybes ir verslumą.
  • Praktikos etikos vertybės profesinėje praktikoje ir socialinės sąveikos siekiant tvaraus vystymosi.
  • Parodyti įgūdžius ir požymius, reikalingus visą gyvenimą trunkančiam mokymuisi, įskaitant intelektinę nepriklausomybę, efektyvų laiko valdymą ir įvairių išteklių medžiagų naudojimą.
  • Gaukite ir supraskite žinias apie šiuolaikines problemas vietoje ir tarptautiniu mastu.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, semi ... Skaityti daugiau

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, seminars, workshops and in-house training. However, due to an overwhelming demand for part-time and full-time educational programs in both private and public sectors, UTMSPACE took the initiative of offering mainstream academic programs starting from the academic year 1995/96. Skaityti mažiau
Kvala Lumpūras , Skudai + 1 Daugiau Mažiau