Read the Official Description

Mūsų departamentas ANIMACIJA dėmesys intensyviai taikymas ir koncepcijos plėtrą, be to su studento meistriškumo ir įgūdžių plėtrą.

Animacijos susiduriama filmuose, televizijos serialų, žaidimų, papildytosios realybės, virtualios realybės, interaktyvias taikomąsias programas / apps, reklamos, modeliavimas ir informacinių filmų. Taip pat yra įvairių formatų, nuo tradicinio 2D animacija ir 3D kompiuterinius metodus, animacinių ir skaitmeninio išjungimo animacija. Animacijos sujungia technologiją su pasakojimais. Animacijos tapo įmanoma technologinės pažangos per 19 ir pradžioje 20 amžių, kai iliuzionistų tapo kino kūrėjus. Meno forma ir toliau formuoja technologinę pažangą. Animacijos taip pat turi didelę įtaką būdų, kuriais visuomenė funkcionuoti ir bendrauti. Animatoriams, kas žino šių evoliucinių pokyčių taip pat žino, profesijos ateitį ir galbūt dar svarbiau, yra suderinta su atitinkamomis visuomenės raidą.

Terminas "animacija" kilęs iš lotyniško "anima", o tai reiškia, siela, dvasia ar gyvybei. taip Animacijos pažodžiui reiškia "pareikšti į gyvenimą". Kiekvienas, kuris kada nors padarė paprastą Flip Book patyrė matyti savo piešinius atgyja užkeikimas. Animacija yra pirmiausia bendravimo priemonė. Animatoriai turi istorijas papasakoti. tokiu būdu animacija yra priemonė, o ne savitikslis. Mūsų departamentas dėmesys intensyviai taikymas ir koncepcijos plėtrą, be to su studento meistriškumo ir įgūdžių plėtrą.

Graduate Management Admission Test arba Pirmieji dveji metai Studijų programos daugiausia susideda iš pagrindinių įgūdžių vystymąsi. Jūs išmoksite keletą skirtingų metodus, principus ir teoriją, iš pradžių nuo paprastų išteklių, bet, kaip jūs pažangą projektai taps sudėtingesnis ir jūsų dokumentai bus labiau pažengusi. Jūs pats nulems profesinę sritis, kurioje jums bus sukurti. Antroji pusė pabrėžia bendradarbiavimą, praktinių užduočių, sudarant portfelį ir stažuotės. Jūs taip pat gali tai padaryti savo mieste, pavyzdžiui, Londone, Berlyne, Bostone ar Tokijuje mainus ir kurti savo ateities pamatai kaip profesionalus animatorius.

img

Karjeros galimybės

  • Direktorius
  • kūrybinis gamintojas
  • (Simbolių) animatorius
  • Pasiūlymas dizaineris
  • Koncepcija menininkas įvairių formatų

kurti pionierių

Mūsų sėkmingos Animacijos absolventai yra: Aimee de Jongh (kasdien animacinių filmų "snippers" metro newsdaily); Jeffrey Schreuders (išvardytos HOT100); Paco Vink & Albert 't Hooft (Anikey studijos animacinis filmas "Trippel Trappel'); Michielis Wesselius & Pjūklai Alt "(Urrebuk); Joost van den Bosch & Erikas Verkerk (KA-Ching Filmukai); Hisko Hulsing; Jurrien Boogert (Arjuno Kecil); Patrick taisome.

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Program taught in:
Anglų

See 10 more programs offered by Willem de Kooning Academy »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019