Bakalauras Aplinkos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Aplinkosauga pagrindinis rengia studentus analizuoti, suprasti ir išspręsti aplinkosaugos problemas.

Studijų programa Aplinkos inžinerija dur yra tarpdisciplininis, pabrėždami integruotą požiūrį į žinias šioje srityje. Kadangi aplinkosaugos problemų tyrimas būtinas geras supratimas apie mokslinius principus, aplinkos Mokslas pagrindinis yra pagrįstas gamtos mokslų ir matematikos. Mokymo apima socialinį mokslo komponentą, leidžianti studentams įgyti aplinkos ekonominių ir politinių klausimų supratimą. Lauko patirtis, stažuotės ir praktikumai yra pabrėžti.

Šis svarbus padeda plėtoti šiuos įgūdžius ir gebėjimus:

 • formuluoti ir interpretuoti modelius, kurie apibūdina aplinkos procesus
 • įrenginys su laboratorijų ir lauko prietaisus, programinę įrangą statistinės analizės ir modeliavimo, taksonominiuose raktų ir kitų praktinių įgūdžių
 • Parengti ir įgyvendinti mokslinių tyrimų strategijas ir procedūras, rinkti, sisteminti, vertinti ir interpretuoti duomenis, apibūdinančius aplinkosaugos sistemas
 • apibūdinti ir analizuoti žmogaus poveikį aplinkai
 • dizainas ir įvertinti strategijas, technologijas ir metodus valymo degradavusių aplinkoje
 • projektuoti ir įvertinti strategijas tvariai valdyti aplinkos sistemose
 • pasiekti ir valdyti duomenų išteklius, taikomos aplinkos procesų ir valdymo

Šis svarbus yra skirta studentams, kurie rimtai domisi aplinkosaugos problemas ir studijas. Studentai, kurie planuoja tęsti šį svarbų turėtų pabrėžti ir matematikos mokslų savo kursinį darbą. Kursai biologijos, chemijos, Geoscience, fizikos ir matematikos suteikti reikiamą foną.

Nors daugelis universitetų dar tik pradeda pripažinti poreikį aplinkosaugos mokslo programų, BD-Green Bay yra beveik 40 metų mokymo ir mokslinių tyrimų patirtį šioje srityje. Jo programa buvo viena iš pirmųjų šalyje. Tarpdisciplininis dėmesio leidžia studentams turėti įvairų išsilavinimą. Jie gauna praktinės ir praktinius mokymosi patirtį tiek laboratorijoje ir lauke. Nemažai absolventų šis svarbus laimėjimas pradinio lygio pozicijas aplinkosaugos mokslo srityje. Apie trečdalis šių pozicijų yra viešajame sektoriuje, o du trečdaliai yra privataus sektoriaus pramonės, verslo ir inžinerijos konsultacinių firmų. Daugybė absolventai sėkmingai baigė magistro ir daktaro laipsnius.

Fakulteto nariai yra aktyviai spręsti aplinkosaugos problemas ir jų sprendimus regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Ši veikla saugo juos iki datos, nurodytos ant dabartines tendencijas ir temas šioje srityje. Jie suteikia galimybes studentai įsitraukti į jų mokslinių tyrimų projektų, kuriuose studentai gali įgyti vertingų žinių ir patirties. Fakulteto nariai yra labai dalyvauja mokinių ugdymo, tiek ir už jos ribų klasėje.

Environmental Science studentai turi prieigą prie šiuolaikinių kompiuterių įrenginių, kurie nuolat atnaujinti. Kompiuterija programinės įrangos išteklių pabrėžiant geografines informacines sistemas (GIS) ir matematinis modeliavimas ir statistinė analizė įrankiai taip pat yra prieinama. Be bendrosios prieigos kompiuterių laboratorijų, studentai taip pat gali naudoti mokslu skirta kompiuterio laboratorija.

Studentai, norintys įgyti praktinės patirties lauko turėti prieigą prie Cofrin centro Biologinės įvairovės, kuri apima 290-akras Cofrin memorialinis medelynas apie miesteliu, kelis gamtos plotus regione, universitetas Herbariumas ir pagal Richterio gamtos istorijos muziejus. Pastarieji du įrenginius neseniai persikėlė į naują ir išplėstą erdvėje. Įvairius įrenginius galima aplinkos matavimų ir stebėsenos.

Laboratorinė prietaisų padidina studentų galimybes atlikti chemines analizes, kurios yra svarbios aplinkos stebėseną. Toks prietaisų apima Masių spektrometrai, infraraudonųjų spindulių ir matomas-ultravioletinių spektrofotometry, branduolinio magnetinio rezonanso spektrometrai, dujų ir skysčių chromatographs, ir didelio efektyvumo skysčių chromatografu. Be galimybės stebėti oro ir paviršiaus vandens kokybę, studentai taip pat turės galimybę stebėti gruntinius vandenis; trys šuliniai buvo pragręžtas miesteliu specialiai šiam tikslui.

Kaip pramonės pripažinti jų atsakomybę padėti sukurti ir palaikyti darnią aplinką, dažnai pasiekti efektyvumą šiame procese, jie sukurti pozicijas, susijusius su atliekų tvarkymu, taršos mažinimo ir kitų ekologinių įsipareigojimų. Daugelis BD-Green Bay Aplinkos Mokslas absolventai įsidarbinti šiose pramonės šakose arba pereiti prie pažangių studijų aplinkos mokslo ar kitų mokslo disciplinų.

Toliau pateikiamas sąrašas rodo keletą karjeros, kad buvo siekiama priimant Environmental Science absolventai: žemės ūkio mokslininkas, botanikas, ekologas miškas Ranger, okeanografas, žemės ūkio specialistas, inžinerijos technikas, miškininkas, oro ir vandens kokybės vadovas, aplinkos analitikas, parkas Ranger, oro tarša analitikas, aplinkos konsultantas, aplinkos pedagogė geologas, projekto vadovas, aplinkos inžinierius, geofizikas, biologas, pavojingų atliekų tvarkytojas, hidrologas, aplinkos teisininkas, cheminės technikas, dirvožemio apsauga technikas, chemikas, vadybos konsultantas, mokytojas, meteorologas, miestų ir regionų planavimo, statybos inžinierius, aplinkosaugos planavimo, mikrobiologas / nuotekų jėgainės operatorius, gamtinių išteklių specialistas, Gyvūnijos vadybininkas, gamtosaugininkas, zoologas.

Mokymosi rezultatai

 • Suprasti gamtinę aplinką ir jos santykius su žmogaus veikla.
 • Apibūdinti ir analizuoti žmogaus poveikį aplinkai.
 • Integruoti faktus, koncepcijas ir metodus iš kelių disciplinų ir kreiptis į aplinkosaugos problemas.
 • Įgyti praktiniai įgūdžiai už mokslo problemų sprendimo, įskaitant susipažinimą su laboratorijų ir lauko prietaisų, kompiuterių programų, statistikos ir modeliavimo metodais.
 • Suprasti ir įgyvendinti mokslinių tyrimų strategijas, įskaitant surinkimą, valdymo, vertinimo ir aiškinimo aplinkos duomenų.
 • Dizainas ir įvertinti strategijas, technologijas ir metodus darnaus valdymo aplinkos sistemų ir už taisymui arba atstatymui pablogėjusiomis sąlygomis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive int ... Skaityti daugiau

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive internship opportunities; get a job that pays in multiple ways as a student employee on campus; have fun with like-minded people by joining one of our 100+ clubs and organizations; make the most of your college years living on campus; become a leader through student government; better your world with community service; and see more of it via our many opportunities to study and travel around the globe. Skaityti mažiau