Bakalauras Aplinkos mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Iš misijos Aplinkosauga programa ne Muskingum universiteto yra suartinti studentus į auklėjančios ir susimąstyti akademinių ir mokslinių tyrimų patirtis rodo, kad tai paskatins visą gyvenimą ir tikrą susidomėjimą tarp prekybos žmonėmis ir gamtinės aplinkos žemės santykius.

Studentų galimybės

Stažuotės

Naujausi stažuotes Aplinkos mokslų studentams yra:

NSF remiamai tyrimų ir studentams (REU) programas - Muskingum mokiniai dalyvavo REU programas skirtingų universitetų, studijuojantiems aplinkosaugos klausimus įvairovė. Pavyzdžiai apima vieną studentą, kuris mokėsi Furman University, kaip dalis jų baseino tyrimų programą ir kitas asmuo, kuris dalyvavo Delavero anketa REU programa monitoringo vandens mėginių Chesapeake Bay rajone universitete.

Jeloustouno nacionalinis parkas - Vasaros stažuotės, sezoninius Park Rangers, su įvairių pareigų, kurias gali įeiti gidai, šiukšlių surinkimą, ugniagesiai takas priežiūra ir saugos mokymą ir užtikrinant jų vykdymą.

Cuyahoga slėnio nacionalinis parkas asociacija - Lauko instruktoriai veda vienetus 4-8-ojo laipsnio studentams augančioje pasaulinėje išsilavinimą, multi-kultūriniai tyrinėjimai, aplinkosaugos klausimai ir menus.

Ohajo skyrius Wildlife - Galimybių yra prieinami tiek žuvų ir laukinės gamtos valdymo srityse.

Columbus Zoo - Galimybės dalyvauti gyvūnų globos ir ugdymo programas.

"Colgate-Palmolive" siūlo Firmos technologijos vasaros programa kolegijų jaunių ir senjorų mokytis per verslo aplinkoje. Dalyviai yra atsakingi už mokslinių tyrimų projektą pagal rekomendacijas ir paramą globėjas.

Kenny B. Lenkija ('12) bus dalyvauti su mineralinių išteklių departamento Kembridžas, Ohajas, pradedant rugsėjo stažuotės.

tyrimas

Mokslinių tyrimų galimybės yra prieinama per departamentų, sudarančių tarpdisciplininį aplinkos mokslo esminis. Biologija, Chemija, o Geologija profesoriai Muskingum atlikti lauko darbus ne užkampis per mokslo metus, o ypač vasarą. Studentų mokslinių tyrimų vasarą dažnai remiama Koledžo Vasaros Muskie Fellows programa. Kai mokslinių tyrimų veiklos pavyzdžiai:

Dr Danny Ingold (Biologija) dirba su studijuojančių pievų paukščius užkampis. Jo dabartinė vasaros tyrimų studentas studijuoja lizdą svetainės ištikimybę tarp žemės perintiems paukščiams Tuo užkampis.

Dr Lois Zook-Gerdau (chemija) ir Dr Toyin Osunsanya (Biologija) dirbo dėl bendro projekto, siekiant nustatyti ryšį tarp cheminės sudėties dirvožemio ir dėl to bakterijų populiacijos perdirbtos juostelės-kasamas žemės iš užkampis santykius.

Dr Lois Zook-Gerdau (chemija) studijuoja polimeras katalizatorius kompozitines medžiagas, naudojamus elektrotechnikos-oksidacijos teršalų valymo procesuose. Per 2005-ųjų vasarą, ji taip pat dirba su dabartinės studentas dalyvauja Muskie Fellows programoje kartu su Muskingum Grunto ir vandens išsaugojimo rajone išanalizuoti vandens ir dirvožemio mėginius iš Salt Creek baseino.

Dr Stephen Van Horn (Geologija) dirba su kitu į Muskie Fellows programos studentas, studijuoja kiautavėžiai paskirstymą (beveik mikroskopinis vėžiagyvių) ne užkampis. Dr Van Horn ir jo tyrimai studentams, taip pat atliko keletą pagrindinių jonų koncentracijos tyrimą paviršiniame vandenyje visoje paeiliui

Baigęs

Karjeros galimybės Environmental Science Specialybių

Karjeros galimybes, aplinkos mokslas didžiųjų yra labai įvairus. Galimybės apima, bet neapsiriboja dirba aplinkosaugos konsultantas, atlikdamas valdžios paslaugas agentūromis, pavyzdžiui, Aplinkos apsaugos agentūros ir JAV Miškų tarnybos, dirba ne pelno organizacijos, pavyzdžiui, Pasaulio laukinės gamtos fondo ar gamtos apsaugos, atlikti laboratorinius analizė aplinkos teršalų ir aplinkosauginis švietimas.

Kita vertus, studentai gali pasirinkti tęsti mokslus ir uždirbti Išplėstinė laipsnių lankant Baigiu arba profesinę mokyklą daugiau specializuotų programų, įskaitant tuos, aplinkosaugos teisės, inžinerijos, mokslinių tyrimų ir ekonomika skaičius.

Aukštųjų mokyklų

  • Majamio universitetas
  • Ohajo universitetas
  • Ohajo valstijos universitetas
  • Purdue universitetas
  • Universitetas Naujasis Hampšyras

Misija

Aplinkosaugos mokslo programą Muskingum universiteto misija yra suartinti studentus ir auklėjančios ir susimąstyti akademinių ir mokslinių tyrimų patirtis rodo, kad tai paskatins visą gyvenimą ir tikrą susidomėjimą tarp prekybos žmonėmis ir gamtinės aplinkos žemės santykius. Tai darydama, studentai bus įrengta žinių ir įgūdžių, kurie leis jiems siekti karjeros ir vadovavimo pozicijas į aplinką susijusius arenose nuo ekonomikos politikoje į gyvenimą ir fizinių mokslų masyvo.

Ryšys tarp aplinkos Mokslinė programa ir Muskingum universiteto misijų

Puoselėjant ir susimąstyti akademinių ir mokslinių tyrimų patirtis ne iš aplinkos mokslo programa branduolio sutaptų su Universiteto misija pasiūlyti kokybiškas akademines programas laisvųjų menų ir mokslų. Dėmesys skiriamas tarp prekybos žmonėmis ir gamtinės aplinkos žemės santykių padeda plėtoti - skatinant kritinį mąstymą, teigiamą veiksmą, ir etinį jautrumą visą asmenis - intelektualiai ir socialiai. Įgytas žinias per šią programą, kuri leidžia studentams siekti karjeros ir vadovavimo pozicijas į aplinką susijusius arenose nuo ekonomikos politikoje į gyvenimą ir fizinių mokslų masyvas veda į profesiškai produktyvių asmeniškai tenkinti, ir socialiai atsakingų gyvenimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The mission of Muskingum University is to offer quality academic programs in the liberal arts and sciences in the setting of a residential, coeducational, church-related college and in the context of ... Skaityti daugiau

The mission of Muskingum University is to offer quality academic programs in the liberal arts and sciences in the setting of a residential, coeducational, church-related college and in the context of a caring community where individual fulfillment is encouraged and human dignity is respected. Skaityti mažiau