Bakalauras Apskaita

University of Montana

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Apskaita

University of Montana

Apskaita apibrėžta pagal Amerikos institutas diplomuotas buhalteris (AICPA) kaip "įrašymo menas, klasifikavimas, ir apibendrinti gerokai būdu ir pinigine išraiška, sandorių ir įvykių, kurie, bent iš dalies, iš finansinio pobūdžio, ir interpretuojant jo rezultatus. "

Lūkesčiai apskaitos absolventų

Bakalauro Apskaitos mokymo plėtoja kompetenciją įvairiose apskaitos įgūdžių ir patirties. Mokymo programa siekia skatinti kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius. Apskaitos studentai yra pasirengę įvesti profesinių pozicijas apskaitą verslo, nepelno arba vyriausybinių organizacijų. Be to, jie gali tęsti mokslus apskaitos programa Master ir / arba vykdyti profesinių sertifikatus įvairovė.

Karjera Apskaita

Kadangi beveik visos organizacijos gaminti ir naudoti finansinius duomenis priimant sprendimus, karjeros galimybės apskaitos dur yra įvairi. Daugelis studentų pradėti karjerą viešose apskaitos įmonių, ieškau savo diplomuotas buhalteris (CPA) licencija. Valstybinio sektoriaus finansų apskaitos įmonės teikia išorės auditą, mokesčių prep / Moksliniai tyrimai, konsultavimas, ir kitas finansines paslaugas savo klientams. Iš Montanos valstijos reikalauja 150 kredito valandos gauti už CPA licenciją, todėl daugelis studentų siekti magistro apskaitos arba dvigubą Major pasiekti šį tikslą. Už viešosios apskaitos, studentai gali siekti karjeros su pelno įmonių, ne pelno siekiančiose organizacijose, ir vyriausybėms. Šios organizacijos naudoti vidaus buhalteriai, vidaus auditorių, finansų analitikai, IT rizikos valdytojams, ekonomiškai buhalteriai, mokesčių specialistai, ir valdikliai. Studentai taip pat gali siekti karjeros laikymosi, sukčiavimo ir ekspertizės su tokiomis organizacijomis kaip IRS ir FTB.

Misija: Apskaitos Tyrimai

Apskaitos programos parengti etiškai sužinotų sprendimų priėmėjams veiksmingą analitinę ir kokybinės verslo žinių ir įgūdžių tapti apskaitos specialistų regione ir už jos ribų. Mes įsipareigojame teikti aukštos kokybės mokymo ir taikant stipendiją profesinės praktikos, pedagogikos, ir teorijos didinti profesinės apskaitos srityje.

Bakalauro apskaitos programa yra įsipareigojusi parengti studentus taikyti apskaitos ir verslo žinių organizacijose.

vertinimo Rezultatai

  • Mes skatinti profesionalumą.
  • Gaminsime techniškai kompetentingas ir etiškai pagrįstus naujų specialistų.
  • Mes sukurti mokinių bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų profesinės pozicijas.
  • Mes aktyviai bendrauti su Valstybine profesinės apskaitos bendruomenei.
  • Mes iš anksto apskaitos profesija atliekant stipendiją ir vykdomosios mokymus.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Missoula, Montana
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Missoula, Montana
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla