Oficialus aprašymas

Bakalauras Apskaita

Apskaitos pagrindinis suteikia studentams išsamų, gerai suplanuotas ir subalansuota mokymosi patirties, skirta parengti absolventus sėkmės apskaitos profesija ir verslo bendruomenės. Studentai pasirengę daug įvairių karjeros ir absolventas pamato gerai tinka pažangos.  

Apskaita dažnai vadinama "kalba versle." Įmonės planuoti, vertinti ir pranešti apie operacijas, finansinę būklę rezultatus ir pinigų poziciją, naudojant apskaitos principus parengti finansines ataskaitas, išreikšti verslo operacijas vidaus ir išorės vartotojams finansinę informaciją. Išoriniai vartotojai įvertins creditability, efektyvumą, riziką ir investicijų potencialą ir vidaus vartotojams įvertinti išteklių paskirstymo, veiklos ir pasiekti strateginių tikslų efektyvumą dienraštyje valdymo verslą. Visos organizacijos, ar didelis ar mažas, remtis buhalterių įrašyti ir pranešti apie verslo veiklą.

Apskaitos laipsnis

Apskaitos pagrindinis moko verslo kalba. Bakalauro programa yra glaudžiai sutelktas į pagrindinius apskaitos sąvokas featuring finansų, kaina, sistemų, mokesčių ir audito užsiėmimuose. Apskaitos absolventai yra gerai pasiruošę pradėti savo karjerą apskaitos arba tęsti kursinių su lockstep "penktus metus" magistrantūros Apskaita, kad baigia mokymo reikalavimus CPA egzaminą ir galutinio patvirtinimo.

Apskaitos fakultetas skatina stažuotes ir UT artumas Tampa energingas verslo šerdis suteikia daug galimybių stažuotes apskaitos įmonių, pramonės, vyriausybės ir ne pelno įmonėms. Pagrindinių studijų studentai dalyvauja mokymosi svetainė patirtį, paprastai mokesčių žinoma, taikyti savo mokymąsi gyvuose klientas kontaktinių patirtimi. UT Nedidelės klasės ir platus mokslinių tyrimų ir rašymo galimybes teikti apskaitos didžiųjų galimybę plėtoti aukščiausios bendravimo įgūdžius, todėl jiems labai geidžiamiausių darbdavių ir studijų programas.

Mažosios Apskaita

Apskaitos nepilnametis suteikia verslo studentams, turinčių techninių žinių, susijusių su apskaitos principus ir atskaitomybės, apskaitos sistemų ir sprendimų priėmimo naudojant apskaitos duomenis. Apskaitos nepilnametis reikalauja 12 kredito valandos (keturis kursus) apskaitos užbaigimo užbaigus įvadinių kursų finansų ir valdymo apskaita. Tipiškas nepilnametis gali apimti du kursus tarpiniuose apskaita, apskaitos informacinių sistemų ir sąnaudų apskaita.

Prestižinis. Susijusios.

Sykes College of Business vienija talentingi dėstytojai, sudėtingas technologijas ir pažangiausius mokymo suteikti studentams įrankius, kad pavyks besikeičiančiame pasaulyje. Aukštos kvalifikacijos studentai įvairių amžiaus ir išsilavinimo gaus pažangias mokymo yra disciplinų masyvo nuo fakulteto nariai su verslo bendruomenę pulsą.

Tuo Sykes College of Business, mes didžiuojamės funkcijų, kurios išskiria mus iš geriausių pasaulio verslo programų, pavyzdžiui, taip:

Aukščiausia Akreditacija: AACSB Tarptautinis

Sykes College of Business yra elitas privati ​​mokykla akredituota tiek absolventas ir bakalauro lygio AACSB International - asociacijos Advance Collegiate Schools of Business.

Prinstono Apžvalga

Jau šeštus metus iš eilės, iš Tampa John H. Sykes College of Business universitetas buvo pavadintas "The Princeton Review kaip puikus verslo mokykloje - ir vienas iš 296 geriausių verslo mokyklų pasaulyje. Prinstono Apžvalga funkcijos neseniai paskelbta 2013 leidime Best Verslo mokyklų mokyklą.

Tampa Bay Verslo leidinys

Tampa MBA programos universitetas buvo išvardytos kaip "Mėgstamiausia MBA programą" į antrąją metinę Tampa Bay Verslo leidinys Best į Biz: Readers 'Choice Awards. Atsiliekantis UT buvo MBA programas iš Floridos universiteto (Nr 2) Pietų Floridos universiteto MBA (Nr 3) USF-Sankt. Peterburge ir Sankt Liūtas universitetas.

Novatoriškas Gyvenimo

Mūsų unikaliai suprojektuoti mokymo skatina verslo pagrindų su supratimu, kad rytojaus Inovacijos ir technologijos yra labai svarbus verslo sėkmės.

Neįvykdyti fakultetas

Mūsų labai gerbiamas fakultetas pasiekė nacionalinius ir tarptautinius reputaciją akademinės ir verslo sėkmės savo srityse. Devyniasdešimt septyni procentai hold daktaro laipsniai ir 80 procentų turi praktinės verslo patirties.

Patirtinio mokymosi

Sykes College of Business skatina realaus pasaulio gyvenimą. Kiekvienas absolventas verslo programa yra patirtinis mokymasis kliento projektus, stažuotes, atvejų analizė, konsultavimas, strateginio planavimo ir duomenų rinkimą ir analizę. Koledžo tvirti tarptautinės kelionės programos padeda studentams įtraukti bendrą vaizdą į savo tyrimus.

High-Tech Įranga

Nuo valdyti investicijas į mūsų Huizenga Family Foundation Trading Center praktinio mokymo SAP ir kitų verslo sistemų, mūsų absolventas verslo studentai pasiekti naujausią technologiją per savo užsiėmimuose.

Bakalauro Tarptautinės Priėmimo

Su studentai iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, studentus iš viso už pirmakursis arba perdavimo priėmimo pasaulyje. Įrodymas anglų kalbos nereikia. (Tai yra netaikomas tarptautiniams studentams iš Sandraugos Karibuose, Bermudų salos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Airija, Australija ir Naujoji Zelandija).

Studentai turėtų būti taikoma per UT internetinėje taikymo. Norint peržiūrėti studento prašymą, universitetas turi gauti taip:

 • Oficialius protokolus iš visų vidurinių mokyklų kursinių ir klasių išverstų anglų kalba ("pareigūnas" reiškia, kad jūs turite paprašyti savo mokyklą siųsti nuorašai tiesiai į UT priėmimo biure. Jei tai neįmanoma, kopijas, kurie buvo sertifikuoti savo mokykloje, nes "kopija tikra" originalų, kai jie yra nukopijuoti. Savo mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip "kopijos originalių").
 • Esė anglų kalba
 • Rekomendacija parašė patarėju, mokytoju ar mokyklos direktoriaus.

Pareiškėjai turi pateikti vieną iš šių veiksmų:

 • TOEFL: mažiausias priimtinas rezultatas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (interneto pagrindu) egzaminą.
 • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema - minimalus klasė 6,5.
 • EP: sertifikatas anglų kalbos mokėjimą - klasių "C" ar geriau
 • Pearsono bandymas anglų (PTE): mažiausias balas iš 58.
 • Sėkmingas anglų 112 sertifikatą siūlo ELS kalbų centrų lydi rekomendacinį laišką iš administratoriaus ir 500 žodžių anglų rašymo mėginyje.

Tarptautiniai studentai, kurie atitinka priėmimo reikalavimus, tačiau reikia papildomų anglų kalbos mokymą, prieš įvažiuojant kaip dieninių studijų studentas gali stoti į vieną iš kelių ESL programas.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo įrodyti turimų lėšų padengti savo pirmųjų metų studijų ir kiekvienais paskesniais metais. Išskirtinės naujos įvežamų studentai su puikiu akademinių pasiekimų gauna dalines stipendijas ($ 4,000- $ 7,000 per mokslo metus), kuri apima tik nedidelę dalį visų išlaidų. Studentai gali dirbti universiteto iki 20 valandų per savaitę.

Po priėmimo į universitetą ir patenkinamai užbaigus finansinę ataskaitą, I-20 forma bus išsiųsta pareiškėjams iš UT anketa priėmimo biure. Pareiškėjai privalo imtis I-20 formą, jų priėmimo raštu ir finansinės atskaitomybės kopiją į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą. Po interviu, ambasada ar konsulatas nuspręs, ar F-1 Studentų vizos gali būti išduotas. Norėdami įvesti į Jungtines Valstijas, studentai turi šia viza pase ir I-20 formą. Studentai negali patekti į šalį su turistine viza, su ketinimą studijuoti JAV

Į tarptautinių programų Tarnybos darbuotojai padeda studentams iš anksto atvykimo informavimo, orientavimo ir konsultavimo apie akademinių, socialinių, kultūrinių ir darbo teisės klausimais.

Vidutinė kaina už dieninių bakalauro studijų studentai už 2013-2014 mokslo metus (rudenį ir pavasarį).

 • Mokestis (12-18 kredito valandos per semestrą): $ 23,990
 • Privalomi Mokesčiai (privaloma): $ 1782
 • Kambarių ir valdybos (dvivietis kambarys, 15 kartus per savaitę): $ 9388
 • Iš viso: $ 35,160
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Tampa - Sykes College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date