Bakalauras Apskaita

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

 • Trukmė (metais): 4
 • Suteikiama kvalifikacija: mokslo bakalauras Apskaita
 • Kvalifikacijos lygmuo: bakalauro laipsnis (1 ciklas)
 • Kalba: Anglų (pirmoji ir antroji metų siūlomų kursų, taip pat graikų)
 • Studijų forma: dieninės ar neakivaizdinės studijos
 • Minimalūs ECTS kreditai: 240

Programos profilis

Apskaitos programa siekiama suteikti studentams teorinių, techninių ir empirinio fone, būtiną finansų problemų sprendimo ir finansinių sprendimų priėmimo per sudėtingą ir kintančią verslo aplinką.

Ši programa buvo sukurta studentams, ketinantiems tęsti karjerą apskaitos arba bet kurioje kitoje vietoje, kur finansų apskaitos informacija ir sprendimai yra pagrindinis elementas. Studentai turės galimybę įgyti išsamų išsilavinimą, kuris bus geras atspirties taškas studentų vėlesniam profesiniam darbui ir studijoms. Be to, studentai gaus akademinę bazę, į kurią problemas, kylančias jų vėliau profesionaliam darbui gali būti nurodytas ir mąstymo būdas, kuris padės jiems susitikti naujų idėjų ir problemų iššūkius.

Šis kursas siekiama suteikti studentams įgūdžių darbdaviai srityje ieško: išsamių žinių apie finansų apskaitos, finansinės atskaitomybės, audito, mokesčių, išlaidų ir valdymo apskaita, finansinė ataskaita analizė, kuri kartu su informacinių technologijų įgūdžius, suteikti jums pasitikėjimo naudoti platų apskaitos ir verslo programinės įrangos. Taip pat akcentuojami tarptautiniai apskaitos pokyčiai.

Kai studentai prisijungs prie "Accelerate" programos, jie galės pereiti į kelionę ir tapti ACCA nariu - sertifikuotu finansų srities specialistu. Taip yra todėl, ką mokiniai mokosi pagal savo laipsnį, suskaičiuos savo ACCA kvalifikaciją. Taigi, kai jie baigs studijas, jie galėjo baigti visus ACCA egzaminus. Atkreipkite dėmesį, kad prieš atleidimo galiojimo pabaigos datą turi būti pareikšta išimtis ir prieš išimties galiojimo pabaigos reikia atlikti bent vieną egzaminą.

Karjeros galimybės

Apskaitos bakalauras suteikia studentams galimybę siekti daugelio karjeros galimybių ir būti įdarbintas sekančiuose ekonomikos sektoriuose:

 • Apskaitos ir audito įmonių
 • bankininkystė
 • Vyriausybė
 • Investicinės įmonės
 • Vertybinių popierių birža
 • Švietimas
 • Privatus sektorius (Apskaitos ir finansų katedros)

Prieiga prie tolesnių studijų

Sėkmingi studentai bus gerai pasirengę toliau specializuotis akademinių studijų Magistro, MPhil ir / arba doktorantūros studijų srityje apskaitos, finansų, ekonomikos ir vadybos; ir siekti specializuotų profesinių studijų (ACCA-Chartered Certified Accountants Association, ICAEW-Institute of Chartered Accountants in England & Wales) apskaitos srityje.

Programos absolventai gali būti priimti į antrosios pakopos laipsnių (magistro kvalifikacinį laipsnį).

Įvertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, bet neapsiriboti vidutinėmis sąlygomis, projektais ir dalyvavimu klasėse. Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Gradacija Reikalavimai

Studentams, baigusiems panašaus turinio kursus aukštojo mokslo institucijoje lygiaverte lygmenyje, gali būti taikoma išimtis tiems kursams kaip ankstesnio mokymosi pripažinimas. Maksimalus kreditų, atleistų nuo mokesčių, skaičius yra 120 ECTS. Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus. Minimalus kaupiamasis pažymių vidurkis (CPA) ir 2.0 yra būtinas. Taigi, nors "D- 'yra PASS laipsnio, kad būtų pasiektas iš 2,0 CPA vidutinis laipsnio' C 'yra būtinas.

Mokymosi rezultatai

Baigus šią programą, studentas galės:

 1. Kritiškai vertinti apskaitos sąvokas ir principus bei jų taikymas sprendimų praktinių buhalterinės apskaitos problemas ir parengti finansines ataskaitas subjektų, įskaitant bendrovių grupių, naudojant atitinkamą finansinę informaciją, apskaitos metodus ir standartus.
 2. Analizuokite ir interpretuokite įmonių finansines ataskaitas, taikydami ir vertindami finansinės atskaitomybės principus ir praktiką įvairiose verslo aplinkose ir situacijose.
 3. Naudodamiesi atitinkamais valdymo apskaitos metodais, pateikiant informaciją apie išlaidas planavimui, sprendimų priėmimui, veiklos rezultatų vertinimui ir kontrolei skirtingose ​​verslo aplinkose, taikyti atitinkamas žinias, įgūdžius ir profesionalų vertinimą, pasirinkdami ir taikydami strateginius valdymo apskaitos metodus įvairiose verslo aplinkose ir prisidėti prie organizacijos veiklos vertinimo ir jos strateginės plėtros.
 4. Taikyti finansų valdymo metodus, problemų, susijusių su investicijų, finansavimo ir dividendų politikos sprendimus organizacijoje.
 5. Paaiškinkite bendrą teisinę sistemą, ir taikyti konkrečius teisinius principus, susijusius su verslu, įskaitant Kipro teisės aktų reikalavimus, taikomus asmenims, vienišiems įmonių ir įmonių grupių.
 6. Įvertinti ir paaiškinti apmokestinimo svarbą asmens ir įmonės finansų valdymą, ir taikyti daugiau žinių ir supratimą apie Kipro mokesčių sistemos per tolesnius kapitalo mokesčius tyrimo ir nustatyti bei įvertinti atitinkamus mokesčius įvairioms situacijoms ir veiksmams, poveikį, įskaitant mokesčių sąveiką.
 7. Paaiškinkite vykdyti draudimą (audito) užduotį ir jos taikymą profesinės (auditas) reguliavimo sistemos kontekste procesą.
 8. Apibūdinkite buhalterio organizacinį kontekstą ir apskaitos informacinių sistemų kūrimą; suprasti poreikį veiksmingai naudoti išteklius organizacijoje.
 9. Taikyti atitinkamas žinias, įgūdžius ir profesionalų sprendimą, kaip tikimasi iš vyresniojo finansų vykdytojo ar patarėjo, priimant ar rekomenduojant sprendimus, susijusius su organizacijos finansų valdymu.
 10. Apibrėžti valdymą ir paaiškinti savo vaidmenį veiksmingai valdant ir kontroliuojant organizacijas. Įvertinti buhalteris vaidmenį vidaus kontrolės, tikrinimo ir atitikties ir paaiškinti buhalterio vaidmenį nustatant, vertinant ir kontroliuojant riziką.
 11. Paaiškinkite tarptautinių apskaitos standartų ir kaip konkrečios šalies instituciniai, kultūros ir išoriniai veiksniai daro įtaką apskaitos sistemas poreikį.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2017

Apie mokyklą

UNIC iš pirmo žvilgsnioUniversity of Nicosia (UNIC, trumpai) yra vieta, kur galite kurti savo ateitį. Mes esame didžiausias privatus universitetas Kipre, kuriame dalyvauja daugiau nei 12 000 studentų ... Skaityti daugiau