Read the Official Description

apskaita

Įkurta جامعة عمان الأهلية nuo 09.01.1990, buvo , kad pirmieji privatūs universitetai iš Hašimitų Karalystės ir Jordanija. Įmonė lydėjo apskaitos departamento 09.01.1990, kuris gavo specialų akreditavimą iš aukštojo mokslo ministerijos pagal Aukštojo mokslo tarybos nutarimu Nr (902) įsteigimo data 1994/07/02 buvo pirmoji partija Apskaitos departamento akademinės 1993 metų baigimo - 1994, ir partijų absolventų skaičius iki mokslo metų 2013-2014 / 21 / Fuga.

Plėtoti tyrimo planas buvo departamentas prieiga prie apskaitos skyriuose planais vietinių, regioninių ir tarptautinių universitetų debatų ir nuoroda palyginimui priėmė, taip pat informuoti apie lauko tyrimų Jordanijos draugijos atestuotų valstybės apskaitininkų ir audito pirmaujančių vietoje siekiant nustatyti auditoriaus ir buhalterio sėkmės pamatus ir vietos ir arabų darbo rinkos poreikius ir užimtumo skyriuje biuruose mokymo planus departamentas.

Taigi, jis buvo atnaujintas studijų planą, siekiant patenkinti iš šiuolaikinėje verslo aplinkoje praktikos reikalavimus, atsižvelgiant į:

Pakelkite absolventams mokinių gebėjimus kompiuterių ir kompiuterinių programų naudojimo verslo apskaitos, audito ir supažindinti juos su apskaitos programinė įranga, vyraujančios vietos ir Arabų rinkoje.

Tęsiant atnaujinti apskaitos kursų turinį ir atsižvelgiant į pokyčius ir pokyčius tarptautiniuose finansinės atskaitomybės standartus ir tarptautinius audito standartus, ypač, kad apskaita yra verslo kalba ir ji pateko į globalizacijos etape, parengimas ir pateikimas konsoliduotoje finansinėje atskaitomybėje yra pagal tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus, ir paskelbti finansų rinkų ir pasaulio biržose.

Dėmesys arabų, anglų ir raštu apskaitos ataskaitas padėti sprendimų priėmimo bendravimo įgūdžių.

žinutė

Rengti kvalifikuotus absolventų žinių ir profesinių įgūdžių apskaitos srityje neatsilikti nuo mokslo ir technikos raidos, patenkinti kylančius poreikius darbo rinkoje

tikslai

  • Studentai rengia profesionaliai, apskaitos srityse.
  • Gilinti teigiamas tendencijas ir profesinę etiką tarp studentų.
  • Įgūdžių ir gebėjimų fakulteto nariai plėtra suspėti su naujų pokyčių ir mokslinius tyrimus.
  • Suderinimas su darbo rinkos reikalavimais ir neatsilikti nuo pokyčių žinių per nuolatinį modernizavimą ir plėtrą akademinių programų.
  • Priėmimas projektus ir partnerystę su vietos bendruomenės institucijomis.
Program taught in:
Anglų
Arabiškas

See 21 more programs offered by Al-Ahliyya Amman University »

Last updated March 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019