Architektūra apima projektavimo, kūrimo ir plėtros formas ir erdves pastatų, kurie įkvepia, ugdyti ir tenkinti žmonių poreikius ir siekius.

Kaip regiono prestižiškiausių architektūros programą, siūlome išsamų mokymo, taip pat įvairios studijos aplinką, kurios abi skatinti kūrybinius, kritinių metodų projektuoti. Mūsų Bakalauras Architektūros programos yra pirmoji tokio tipo programa už Šiaurės Amerikos ribų turi būti suteikta akreditacija Nacionalinės architektūros akreditavimo valdybos (Naab) iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Mūsų programa, kuri reikalauja penkerių metų universitetinių studijų plius profesinio mokymo, skirtas studentams, kurie siekia profesinės karjeros architektūros. Mūsų mokymo programa yra skirta patenkinti ia reikalavimus, kad vyrauja Jungtiniai Arabų Emyratai, ir parengti savo absolventus profesinės praktikos visame regione. Visi studentai architektūros, meno ir dizaino koledže turi baigti vienerių metų fondus programą prieš plečiant į jų pagrindinių studijų sritis. Pagal šią programą, mūsų studentai sukurti pagrindinę praktinė ir kritinė supratimą apie projektavimo principus.

Studentams suteikiama galimybė eksponuoti, aptarti ir pristatyti savo darbą įvairių forumų, įskaitant parametrus, susijusius specialistus iš lauko įvairovė. Mūsų fakulteto nariai visi yra labai kvalifikuoti, kūrybingi ir patyrę jų atitinkamų kompetencijos sričių ir požiūris pavedimu interaktyvios ir tarpdisciplininio perspektyvos.

Mūsų absolventai tapo praktikuojančių specialistų, kurie turi įtakos regiono projektavimo, architektūros ir urbanistikos. Daugelis taip pat dalyvauti aukšto lygio studijų programų Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Ką mes siūlome?

Architektūros skyrius turi dvi studijų programas: penkerių metų architektūros bakalauro ir ketverių metų bakalauro Interjero dizainas. Mūsų bakalauras Architektūros programa yra pirmoji tokio tipo programa už Šiaurės Amerikos ribų turi būti suteikta akreditacija Nacionalinės architektūros akreditavimo valdybos (Naab) iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Abi programos pasiūlyti dizainas orientuotas mokymo programas remiantis naujausia informacija ir patirtimi. Nors dauguma architektūra ir giminingų disciplinų regione užima smulkesnes departamentų inžinerijos mokyklose, architektūros ir interjero dizaino programų tuo AUS yra laikomi per architektūros, dailės ir dizaino kolegijos, kuri specializuojasi šiose srityse.

Kas yra architektūros ir interjero dizaino studentai?

Mes pritraukti įvairių, įvairiakalbis studentų organizacijos su unikalių kultūrinių sluoksnių ir kokybės akademinių istorijų. Mūsų studentai "akademinis darbas buvo pripažintas tarptautiniuose konkursuose ir nuolat skelbiami žurnaluose kaip demonstravimo jų sunkaus darbo ir kompetencijos.

Kur mūsų absolventai baigtis?

Nuo pirmojo pradžios ciklas BARCH studijų programą 2003 m pavasarį, mes baigė daugiau nei 250 architektų ir interjero dizainerių. Departamentas absolventai buvo pripažintas tarptautiniuose konkursuose, dirba ne pasauliniu mastu veikiančių architektūros firmų ir priimtas į prestižinių mokslo įstaigų Europoje ir Šiaurės Amerikoje, pavyzdžiui, Harvardo universitetas, Kolumbijos universitete, MIT, Architektūros asociacijos (Londonas) ir daugelis kitų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 25 daugiau kursų American University of Sharjah »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
5 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date