Bakalauras Architektūros

TED University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Architektūros

TED University

APIE MUS

Pagrindinis TED universiteto Architektūros katedros tikslas - suteikti architektūrinį išsilavinimą, kurio tikslas - apmokyti studentus tapti architektais, kurie gali patenkinti šiuolaikinio pasaulio poreikius lankstaus mąstymo ir gamybos; ir kas kiekvieną dieną gali sekti technologinius, socialinius ir praktinius pokyčius. Architektūros katedra apima TED universiteto studentų orientuotą švietimo politiką ir mokymosi praktiką, kuri yra esminis architektūros ugdymo reikalavimas ir siekiama apibrėžti švietimo aplinką, palengvinančią tarpdalykinę informacijos mainus.

Siekdama puoselėti kritinę kultūrą į pastatytą aplinką ir architektūrinio ugdymo abipusį ryšį su socialiniu ir kultūriniu kontekstu, programa orientuota į įgūdžių, reikalingų įdomių tyrimų, analitinio mąstymo, naujoviškų problemų sprendimo, intelekto produktyvumo ir jautrumo profesinei etikai, ugdymui. Papildomas programos tikslas yra suvokti tvarumą ir tvarią aplinką. Todėl studentai skatinami kurti novatoriškus tvarios fizinės aplinkos kūrimo ir konstravimo metodus.

Atsižvelgdama į tai, TED universiteto Architektūros katedra, savo studentams suteikia praktikoje pagrįstą, į mokslinius tyrimus orientuotą patirtį, nepriklausomą ir unikalią mokymosi ir tyrimų atmosferą.

Programa siekiama, kad jos studentai intensyviai įsitrauktų į profesinę praktiką, be to, laikydamiesi šiuolaikinių akademinių ir technologinių pasiekimų, kaip baigti savo studijas. Siekdamas šio tikslo, planuojama sukurti aplinką, atsižvelgiant į technologinius pasiekimus, o tai leistų studentams klausti ir patirti naujų aplinkų ir įrankių. Be to, studentai ir tyrinėtojai yra raginami atidžiai stebėti šiuolaikinius akademinius tyrimus ir tikimasi, kad jie tiesiogiai vadovausis šiais klausimais.

Mokymas ir mokymasis

TED universiteto Architektūros katedra teikia išsilavinimą, kuris daugiausia remiasi dizaino studijomis, siekiant aprūpinti studentus reikalingomis profesinėmis žiniomis ir įgūdžiais. Architektūros dizaino studijos yra studentų orientuotos švietimo ir mokslinių tyrimų laboratorijos, kuriose tiesioginė, asmeninė ir kolektyvinė patirtis yra integruotos viena kitai remti, taip pat yra pagrindinė priemonė, kur studentai kuria savo profesinę įrangą. Kitų sričių kursų turinys ir įvairovė bei teorinės ir praktinės žinios, kurias jie teikia, padeda projektuoti studijas ir prisidėti prie patirties. Departamentų kursai skiriasi nuo architektūros istorijos iki architektūros kultūros; nuo šiuolaikinės statybos technologijos iki statybinių medžiagų; ir nuo informacinių technologijų iki patobulintos aplinkos gamybos tyrimo. Žinių ir patirties, kurią šie kursai suteikia studentams, remiami seminarai, konferencijos ir kelionės.

Komunikatas, kurį skatina skirtingi fakultetai ir interaktyvus švietimas, kurį teikia TED universitetas, leis studentams aktyviai dalyvauti procese, skirtuose disciplinoms ir tarpdisciplininiams moksliniams tyrimams bei taikymui, taip pat įgyti techninių ir teorinių žinių. Lankstus programos struktūra yra laikoma sistema, kuri leidžia studentams pasirinkti departamento ir ne-departamento pasirenkamuosius kursus ir patobulinti save savo interesų srityse. Tikslinga ugdyti švietimo struktūrą, kai studentai gali naudotis technine infrastruktūra, infrastruktūra ir žiniomis kituose departamentuose ir fakultetuose dėl turtingo pasirenkamųjų kursų rinkinio, kuris turi būti suformuotas bendradarbiaujant įvairiems fakultetuose ir tarpdisciplininiams studijoms, ir kur Mažosios programos yra plačiai prieinamos ne tik pagrindinėse bakalauro studijų programose.

Karjeros galimybės

TED universiteto Architektūros katedros absolventai gali specializuotis architektūros teorijoje, struktūrinių elementų projektavime, žinioms apie medžiagų savybes ir jų panaudojimą, architektūros istoriją, restauravimą, informacines technologijas ir skaičiavimo dizainą. Su miestų dizainu, žiniasklaida ir dizainu jie taip pat gali dirbti valstybės institucijose ir organizacijose, statybos firmose ir architektūros biuruose. Absolventai taip pat gali tęsti aukštąjį išsilavinimą ir doktorantūrą bei dirbti kaip mokslininkai ir akademikai architektūros disciplinoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
8 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla