Bakalauras aviacijos verslo

Haaga-Helia University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras aviacijos verslo

Haaga-Helia University of Applied Sciences

Po to, kai baigė aviacijos verslo studijas ir tapo Verslo administravimo bakalauras galite dirbti ekspertų užduotis per pardavimų, klientų aptarnavimo ir apskritai įvairių komercinių ekspertų pozicijas ir kaip verslininko paslaugų grandinėje aviacijos.

Jūs suprantate, aviacijos įmonių ir organizacijų procesus ir gali įgyvendinti verslo įgūdžius šioje organizacinėje aplinkoje praktikoje. Jūs galite sutelkti dėmesį į klientų orientacijos, tinklo ir tapti konstruktyvus komandos narys savo darbą bendruomenėje. Jūs turite gerą pardavimų ir aptarnavimo mąstyseną. Galite derinti taisykles ir reglamentus, bei saugos nuostatų tarptautinės aviacijos pelningą verslą. Jūs elgtis atsakingai ir verslumo būdu. Galite dirbti anglų ir gal kai Suomijos, kuri yra ypatinga jėga daugianacionalinių bendrovių. Profesinės studijos vyksta anglų kalba, bet dauguma kursų yra siūlomi arba suomių arba anglų kalba lanksčiai.

Terminologijos abiem kalbomis komanda palaiko. Kaip BBA galite planuoti, kurti, numatyti, tyrimus, įgyvendinti ir įvertinti. Projekto studijos su verslo partneriais, kad Jums pateikti srities ekspertas ir suteikti asmeninio augimo įgūdžius, taip pat.

studijų tikslai

A aviacijos Verslo bakalauras programų Porvoo Campus absolventas turės aiškų ir išsamų supratimą apie aviacijos verslą ir jo darbo aplinkoje, pavyzdžiui, oro uostuose, oro vežėjai, krovinių, sauga ir taisykles. Absolventas bus lanksti ir kompetentingi veikti įvairiose užduotis dinamišką ir kintančią profesiniame kontekste aviacijos verslą, paruošti prognozuoti būsimus pokyčius. Absolventas galės turėti tvirtą profesinę kvalifikaciją ir pasirengimą vadovauti nuolat savarankiškai plėtrai. Studijų metu, absolventas bus įsisavinti informacijos rinkimas, analizė ir kritinį mąstymą. Absolventas galės tobulėti taikant žinias projekto darbus.

Visi tyrimai vyks tarptautinės daugiakultūrėje aplinkoje, kuri leistų pereiti su tarpkultūrinių įgūdžių. Absolventas taip pat turi stiprią komandinio darbo įgūdžius, teisė požiūrį pardavimo ir paslaugų ir verslo požiūrį į

Dėstomoji kalba

Tarptautinėse studijų programų tyrimai Porvoo Campus vyks anglų kalba ir apima tam tikrą Suomijos AREÁL tyrimų ir kitų AREÁL studijų pasirinkimo. Suomijos studentai taip pat pasiūlyta mokymosi veiklą numerį suomių ir švedų kalbomis.

studijų turinys

Studentai apie Porvoo bendrabučiu tyrimo ir vadovauti jų projektinį darbą unikalioje ir įkvepiantis aplinkoje, kur jie turi galimybę ginčyti save profesionaliai, priimti įvairias veiklos pasaulio vaidmenis ir plėtoti žmonių įgūdžius. Studentai išmoksta klausytis ir suprasti klientų poreikius aviacijos verslą, nustatyti galimybes ir kurti sprendimus kartu su veiklos pasaulio partneriais ir klientais.

Į Porvoo Campus studijų programų absolventai turi stiprius profesinius įgūdžius savo atitinkamose srityse:

  • Aviacijos verslo ir verslumo įgūdžius
  • Pardavimai ir aptarnavimas įgūdžius aviacijos verslo srityje
  • Asmeniniai augimo įgūdžiai

Dėl Porvoo Campus, mokymasis vyksta autentiškų ir sunkių veiklos pasaulio vadovaujamiems projektams daugiakultūrėje grupių. Šie projektai užsakė atstovai aviacijos verslo įmonių ir organizacijų padėti studentams studijų metu sukurti profesinius tinklus jau.

Mokymas 8500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
Transportas 50 E / mėn
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
8,500 EUR
per metus.
Locations
Suomija - Helsinki
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Suomija - Porvoo
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Suomija - Helsinki
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Suomija - Porvoo
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla