Bakalauras Bendravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Bendravimas departamentas misija yra sukurti pagrindines kompetencijas žodžiu, raštu ir vaizdinės komunikacijos mūsų tarpdisciplininė programa. Visi studentai turėtų turėti bendrą kompetenciją kiekvienoje iš šių sričių, siekiant padidinti jų veiksmingumą pasirinktą komunikacijos srityje dėmesio. Studentai turėtų turėti konceptualiai suvokti pagrindinių komunikacijos teorijų ir technologijų poveikį komunikacijos procese.

Įgytus įgūdžius

Pasirinkus studijų sritis yra svarbus sprendimas, nes tai lems jūsų mąstymo stilių ir asmeninius įgūdžius, kad visą likusį savo gyvenimą. Žemiau yra daug įgūdžių jums bus jo sąlygų gerinimo programoje. Kai kurie iš įgūdžių yra svarbesnis tam tikrose dėmesio nei kitiems.

Tarpdisciplininė studijos

Komunikacijos programa yra tarpdisciplininis ir jums reikia integruoti įvairias kompetencijas, metodų ir teorijų. Nors nepilnametis nebūtinas ryšių didžiųjų, rekomenduojame nepilnametį, kuri papildo savo tyrimą, pavyzdžiui, verslo administravimo, viešojo administravimo, arba Bendravimas ir menų.

Mokymosi rezultatai

Pagrindinės kompetencijos

  • Plėtros vizualinių bendravimo įgūdžių ir sąvokų lygiu, kuris atitinka studento srityje dėmesio.
  • Plėtros žodinių (žodžiu) bendravimo įgūdžių ir sąvokų lygiu, kuris atitinka studento srityje dėmesio.
  • Plėtros rašytinės komunikacijos įgūdžių ir sąvokų lygiu, kuris atitinka studento srityje dėmesio.

Kritinis mąstymas

  • Plėtros informacijos valdymo įgūdžiais, įskaitant paiešką, įvertinant, organizuoti ir pateikiama informacija, atitinkantis studento srityje dėmesio.
  • Gebėjimas kurti, pasirinkti tinkamus metodus,, atlikti ir pranešti komunikacijos tyrimus pagal standartinius protokolus.
  • Suprasti teisinių ir etinių aspektų profesinės komunikacijos.
  • Gebėjimas planuoti, projektuoti ir vertinti komunikacijos strategijas, tinkamas pranešimą, ryšių terpės / technologijas, ir kontekstą.

Profesionalūs Programos

  • Gebėjimas bendrauti su kolegomis ir klientais komandos pagrindu aplinką analizuoti problemas ir projektuoti ir vertinti sprendimus.
  • Gebėjimas surinkti, tvarkyti ir pateikti atitinkamų studento plotas dėmesio profesinių ryšių medžiagų portfelį.
  • Gebėjimas efektyviai sintetinti vaizdus, ​​tekstą ir žodinis bendravimas siekiant profesinės tikslą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive int ... Skaityti daugiau

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive internship opportunities; get a job that pays in multiple ways as a student employee on campus; have fun with like-minded people by joining one of our 100+ clubs and organizations; make the most of your college years living on campus; become a leader through student government; better your world with community service; and see more of it via our many opportunities to study and travel around the globe. Skaityti mažiau