Oficialus aprašymas

Pelningiausi priėmimo į aukštosios mokyklos savo pasirinkimą jaučiasi gerai. Dalyvavimas kad aukštosios mokyklos nemokamai, o taip pat gauna stipendiją, gali atrodyti per daug gerai kad būtų tiesa.

Tiesa, nors ir turime absolventus įrodyti. Vos per pastaruosius kelerius metus, mes priversti studentus į finansuojamą Ph.D. programos prestižinių mokyklų patinka Viskonsino universiteto, Michigan technikos universiteto, Rutgers ir Šiaurės Karolinoje.

"Aš tikrai džiaugiuosi, kad mūsų absolventai su biologijos aistra turėjo neįtikėtiną sėkmę yra priimtas kai kurie gana galingi programų, sako Paulius Pickhardt, Lakeland gamtos mokslai padalinys kėdė. "Jei siekti magistro ar daktaro laipsnį biologijos ir jūs kreipiatės gerų programų, jie bus jums mokėti eiti į mokyklą."

Mes galime padėti jums ten

Ar jūsų tikslas yra dalyvauti aukštosios mokyklos arba iškrauti darbą su savo biologijos bakalauro laipsnį, mes padėsime jums galimybę sėkmei. Mes padengti visas akademines bazes, leis jums per platų klases, pradedant nuo genetikos molekulinės biologijos chemijos ir fizikos.

Lakeland parašas požiūris į švietimo apima hands-on mokymo ir interaktyvaus mokymosi. Mūsų biologijos programa yra testamentas, kad su paraiška pagrįsta laboratorijos darbą, pertraukas pelėsių.

"Mūsų aplinkos mokslų studijų programų, pavyzdžiui, mūsų studentai išeiti į lauką ir daryti mokslą, jei jie iš tiesų buvo profesionalūs biologai, sako Pickhardt A 2011 Underkofler Kompetencijos Bakalauro mokymo laureatas. "Ir visoje mokymo programoje, mes stengiamės pabrėžti, kad mūsų laboratorijos nėra cookie cutter-kaip jie kitose vietose. Jie tikrai nėra mokoma pagal grad studentas ar asistentas. "

Biologijos Lakeland

Nuo mūsų vaizdingoje miesteliu su Belizo džiunglėse tvenkinių, jūsų biologija kelionė ne Lakeland koledžo jums suteiks galimybių šalia ir toli.

Kiekvienas kitas gegužės 10-15 Lakeland studentų grupė keliauja į Belizas interaktyvios atogrąžų biologijos kursą, kad pabrėžiama tyrimo tyrimus atogrąžų miškų. Studentai gyventi žemumų miško devynias dienas, plius mokytis Coral Reef ekologiją apie Belizas rifų keletą dienų.

"Jei klausė visi studentai, kurie padarė šią kelionę, manau, kad atsakymas būtų vieningai teigia, kad tai yra gyvenimas keičiasi patirtimi, sako Pickhardt.

Naujausi grads, Nekilnojamasis Karjera

Žemiau yra tik keletas iš darbo ar aukštosios mokyklos pozicijų Lakeland koledžo biologijos studentai iš pastarųjų absolventų klasių nusileido:

  • Magistrantams, Vašingtono universiteto
  • Kulinarija plėtra mokslininkas, Johnsonville Dešra
  • Absolventas asistentas, Cartwright Grafika / Universitetas Viskonsinas-La Crosse
  • Absolventų tyrimų asistentas, Ph.D. programa, ląstelių ir molekulinė biologija, universitetas Wisconsin-Madison
  • Gaisro controlman, JAV karinio jūrų laivyno
  • Sertifikuoti pramonės analitikas, Dekano Maistas-Verifine Pieno
  • Medicinos laboratorijos technikas, Šiaurės Karolinos universitetas Ligoninės
  • Sveikatos pedagogas, JAV Taikos korpuso
  • Tyrimai asistentas, Oak Ridge National Lab
  • Absolventų tyrimų asistentas, Ohio State University
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Lakeland University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
28,870 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date