biologija

rosemont07

Sparčiai keičiasi, ir visada vystosi, Biologija kada nors dalyvavo šiandieninėje visuomenėje. Biologija studentai čia Rosemont kolegijos turės galimybę pasirinkti tarp trijų takelių studijų:

  • Biologija Įrašo
  • Evironmental Įrašo
  • Pasirengimo Sveikatos takelio

Biologija pagrindinis yra skirta parengti studentus karjeros sveikatos priežiūros, mokslinių tyrimų ir plėtros, švietimo, aplinkosaugos tyrimus, magistrantūros ar medicinos mokyklą, ir dar daugiau. Studentai baigs su iš biologinių sąvokų pamatų supratimą.

Kursai apima laboratorinį komponentą, kurioje studentai bus mokytis naujausias technologijas ir metodikas, kurie šiuo metu naudojami įvairiose srityse.

Stažuotės ir įjungti arba išjungti kampusie tyrimų yra būtinas komponentas pagrindinis. Studentai gali užpildyti didžioji arba nepilnametis biologijos.

Patirtinio mokymosi

Kursai apima laboratorinį komponentą, kurioje studentai bus mokytis naujausias technologijas ir metodikas, kurie šiuo metu naudojami įvairiose srityse.

Stažuotės ir įjungti arba išjungti kampusie tyrimų yra būtinas komponentas pagrindinis. Studentai gali užpildyti didžioji arba nepilnametis biologijos.

rosemont08

Biologija Įrašo

Biologijos kelio siekiama suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai biologijos srityje. Reikalingi kursai apima pranešimų iš įvairių sričių biologijos, įskaitant akytosios, molekulinė, genų, todėl organizmo teikia tvirtą pagrindą. Beveik visi kursai turi laboratorinį komponentas demonstruojanti studentus dabartinių laboratorinių metodų ir metodikų. Mūsų mažos klasės dydis leidžia studentams gauti rankas ant laboratorinio patirtimi ir individualus dėmesys nuo fakulteto. Klasės ir laboratoriniai patirtis yra papildytas ir išjungti kampusie mokslinių tyrimų ir stažuočių galimybes. Visi studentai privalo dalyvauti viename iš šių patirtinio mokymosi galimybes, siekiant taikyti savo žinias ir toliau tobulinti šiuos gebėjimus, įgyti pasitikėjimą ir padidinti savo mokslines žinias. Be to, studentai, kad elgesio universitetų tyrimus su fakulteto mentorius turi galimybę pristatyti vietos mokslinių susitikimų ir skelbti jų rezultatus. Dėmesys skiriamas mokslinių raštu ir pristatymas žodžiu įgūdžius, pagrindinis komponentas capstone vyresnysis seminaro pristatymas.

aplinkos Įrašo

Aplinkos Mokslas takelis suteikia tvirtą pagrindą mokslų, kurie galėtų būti taikomi spręsti ekologines problemas, kurios yra labai svarbios sprendžiant ekologinius klausimus politikos ir / ar socialiniu lygmeniu. Klausimai, susiję su aplinkos apsaugos ir darnaus vystymosi ir toliau būti prioritetai vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu. Šiuolaikinės aplinkos kokybės problemos yra biologinės įvairovės valdymas, oro ir vandens taršos, taip pat tarp žmonių sveikatai ir aplinkai nuorodos tyrimą. Pavyzdžiai srityse, kad aplinkos apsaugos specialistai dirbti apima vertinimą ir išteklių valdymą valstybinėse ir verslo lygių, politiką ir įgyvendinant pasaulinio atšilimo problemas, mokslo ir laboratoriniais tyrimais, taip pat mokslinių tyrimų galimybių mokslo ir ne pelno sektoriuje. Ši daina skatina tarpdisciplininį požiūrį į aplinkosaugos klausimus per tiek kursinių ir nepriklausomas tyrimas / stažuotės patirties leidžianti studentams spręsti visus svarbius darnaus vystymosi parametrus.

Pasirengimo Sveikatos takelio

Pasirengimo Sveikatos kelio siekiama suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai podiplominių studijų. Reikalingi kursai apima pranešimų iš įvairių sričių biologijos, įskaitant akytosios, molekulinės, genetinės, ir organizmo, siekiant suteikti tvirtą pagrindą biologinių mokslų. Beveik visi kursai turi laboratorinį komponentas demonstruojanti studentus dabartinių laboratorinių metodų ir metodikų. Mūsų mažos klasės dydis leidžia studentams gauti rankas ant laboratorinio patirtimi ir individualus dėmesys nuo fakulteto. Klasės ir laboratoriniai patirtis yra papildytas ir išjungti kampusie mokslinių tyrimų ir stažuočių galimybes. Visi studentai privalo dalyvauti viename iš šių patirtinio mokymosi galimybes, siekiant taikyti savo žinias ir toliau tobulinti šiuos gebėjimus, įgyti pasitikėjimą ir padidinti savo mokslines žinias. Be to, studentai, kad elgesio universitetų tyrimus su fakulteto mentorius turi galimybę pristatyti vietos mokslinių susitikimų ir skelbti jų rezultatus. Dėmesys skiriamas mokslinių raštu ir pristatymas žodžiu įgūdžius, pagrindinis komponentas capstone vyresnysis seminaro pristatymas.

Priėmimo reikalavimai

Svarbu, kad jūs esate pasirengę sėkmingai akademiškai ne Rosemont kolegija. Visos paraiškos pateiktos Rosemont kolegijos priėmimo yra peržiūrimi, siekdama nustatyti savo potencialą sėkmės įvarčiu. Kai tik jūsų prašymo byla bus baigta, visi dėl žemiau išvardytų įsileidimo kriterijai yra laikoma priimant sprendimą dėl priėmimo. Pagrindinis šio proceso dalis yra ta, kad jūs pateiksite savo prašymą ir kitus reikalingus dokumentus kuo greičiau, kad galėtume bendrauti sprendimą dėl priėmimo į jus.

Kriterijai General Admission

  • Užpildyta paraiškos priėmimo
  • Oficialus vidurinės mokyklos stenograma
  • Oficialus SAT / ACT balas ataskaitą
  • Laiškas rekomendaciją (neprivaloma)
  • Priėmimo esė (neprivaloma)
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Rosemont College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Price
31,080 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date