Bakalauras Biologijos

University of St. Francis

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Biologijos

University of St. Francis

Studentai USF anketa biologijos programos ne tik studijuoti mokslą, jie mokslą.

Hands-on mokymosi įrankius ir patirtį parengti studentus įvairių karjeros -cadaver skrodimo daugybė; padėti fakulteto mokslinių tyrimų projektus; klasės ir stažuotės nacionaliniu mastu pripažintų mokslinių tyrimų infrastruktūra yra tik keletas būdų, jūs padaryti mokslus Šv Pranciškaus universitete. Be to, mūsų biologiją ir aplinkotyrą Fellows programa yra unikali galimybė įsitraukti į mokslo veiklos, USF. Daugelis studentų pristatyti savo mokslinių tyrimų ir vietiniai ir nacionaliniai susitikimai, pavyzdžiui, asocijuotosios aukštesniosiose Čikagoje erdvės Studentų simpoziumas vyksta kasmet.

USF drauge su Argonne National Laboratory, Fermi laboratorijos, į Shedd akvariumas ir Morton Arboretum teikti savo studentus su tiesa gyvenimo mokymosi patirties laboratorijose su šiuolaikine įrankiais.

Tuo Midewin Nacionalinės Tallgrass Prairie, studentai atlieka lauko tyrimus vienoje iš didžiausių prerijų restauravimo projektų kada nors imtasi. Botanika, ekologija ir aplinkotyra Mokslas kursai taip pat naudoti lauko svetaines savo mokymosi patirtimi.

Jūs greitai gauti tai, ką reiškia būti veiksmingos realioje laboratorijoje jaustis. USF Laboratorinė įranga yra tokia pati kaip kas profesionalūs mokslininkai naudoti. USF anketa Biologija ir chemija laboratorijos yra įrengta naujausia įranga ir studentai yra skatinami naudotis mūsų prietaisus ir įrenginius klasėje ir nepriklausomų projektų.

Rinkti, analizuoti ir sintetinti duomenis. Atrasti kaip gyvenantys viskas veikia ir sąveikauja. Projektavimas eksperimentus. Iššūkis sau į šią išsamią, intensyvi programa vadovaujasi fakulteto įsipareigojo studentų sėkmė.

Parama mokslo mokymasis, ne tik MOKYMO

Gamtos mokslų fakultetas yra įsipareigojusi mūsų mokslų studentams sėkmės. Kirk centras gamtos mokslų yra unikalus mokymosi aplinką, kur studentai bendrauja formaliai ir neformaliai su fakulteto. Be to, mūsų mokslas, konsultavimo ir papildomo mokymo programos yra puikus galimybės studentams įsitraukti į jų pačių mokymąsi, ar jie dalyvaus konsultavimo arba patys yra dėstytojai! Galiausiai, daugelis mūsų objektų yra prieinami studentams beveik bet valandą, kad mokiniai gali mokytis savarankiškai arba grupėmis ... .. todėl studentai turi laiko įdėti papildomų studijų laiką tą anatomijos modelis ausies arba studijuoti bakterijas mikroskopu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Joliet, Illinois
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Joliet, Illinois
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla