Bakalauras Branding ir rinkodaros vadybos

VIA University College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Branding ir rinkodaros vadybos

VIA University College

Bakalauras Branding ir rinkodaros vadybos

Bakalauro programa Branding ir rinkodaros vadybos per Mada ir baldai yra 3½ metų dieninių programa dėstoma anglų kalba struktūra AP laipsnis ir BA viršų-up.

Sužinosite apie besikeičiančią rinkos pobūdį, ir kaip suteikti Brand komercinį aspektą ir užtikrinti, kad tikslinė grupė negali išvengti klausos apie tai. Jūs išmoksite taikyti skirtingus pardavimo kanalus - nuo svetainių lauko reklamos - ir kaip atitinkami kanalai padėti markės pasiekti tinkamą poziciją rinkoje.

Mokymo apima atvejais ir tiesa iki gyvenimo klausimais, susijusiais su mados ir gyvenimo būdo įmonių derinys.

Jūs taip pat įgyti kompetencijas, siekiant prižiūrėti ir plėtoti prekybiniai ženklai nepriklausomai. Darbas iš siūlomus sprendimus ir jų įgyvendinimo praktikoje, tiek vizualiai, ir komunikacinė, taip pat bus vienas iš jūsų didžiausių kvalifikaciją. Galėsite nustatyti tinkamą poziciją dėl prekės ženklą ir pasirūpinti, kad naujas koncepcijas patenka į eilutę su prekės ženklo vertybes.

Bendromis projektai kurso programą stiprinti savo kompetencijas, susijusias tarpdisciplininis bendradarbiavimas ir privaloma vieta laikotarpis suteikia jums galimybę plėsti savo tinklą ir CV.

Programa vyksta bendrabučiu Herning.

Turinys ir struktūra

Programa yra organizuotas taip, kad jūs pirmą kartą dalyvauti bendruose projektuose visiems BA studentams ir tada įdėti didelį dėmesį pasirinktą specialybę. Iš bendrų projektų apimtis yra suteikti jums visą įžvalgų kitų sričių dizaino pramonė, ir padėti jums sukurti savo gebėjimą bendradarbiauti.

Pasirenkamieji ir bendrieji dalykai specialybės turėtų stiprinti savo kvalifikaciją pagal Branding ir rinkodaros vadybos srityje. Tikslas yra padėti jums sukurti savo asmeninį įvaizdį. Per pasirenkamųjų dalykų siūlome privalomus stažuotes ir galimybę pagerinti savo įgūdžius pasirinktą objektą.

Praktikos laikotarpiui nuo 3 ir 6 semestro yra privalomas programos dalis, kur jums galimybę išbandyti savo įgūdžius faktiškai praktikoje.

Kiekvienas semestras yra sudaryta su egzaminas raštu arba žodžiu ir baigsite savo laipsnį su bakalauro užduotį.

Karjeros galimybės

Su BA featuring Branding ir rinkodaros valdymo, jūs turite įgūdžių dirbti su prekių ženklų ir rinkodaros per mados ir gyvenimo būdo sektoriuje.

Jūs žinote, kaip dirbti sprendimus ir juos įgyvendinti praktiškai ir vizualiai ir komunikacinė.

Jūsų darbas yra rasti tinkamą poziciją dėl prekės ženklo rinkoje ir už tai, kad naujos koncepcijos patenka į eilutę su prekės ženklo vertybes. Tai jūsų darbas, siekiant užtikrinti, kad prekės turi komercinę aspektą. Jūsų darbas yra taip pat įdarbinti įvairių rinkodaros kanalus - nuo svetainių lauko reklamos - ir kaip atitinkami kanalai padėti markės pasiekti tinkamą poziciją rinkoje.

Teorinių žinių, kurios jums įgyti per savo studijas bus pranašumą, kai kalbama apie projektų valdymo į prekės ženklo ir rinkodaros departamentas.

Priėmimo sąlygos

VIA University College priims prašymus iš tarptautinių studentų, turinčių:

  • Bendra vidurinį išsilavinimą
  • Tarptautinių ar Europos bakalaureato
  • Vidurinis į JAV / Kanada + bent vienerius metus esant Universiteto / Koledžo
  • Bent dvejų metų atitinkamų tyrimų universitetų Afrikoje, Indijoje, Pakistane ir šalių, su panašiu švietimo sistemos
  • Studentai, kurie baigė pirmąjį metus bakalauro laipsnį taip pat gali kreiptis, bet reikės individualų vertinimą, priklausomai nuo kilmės šalies.

Visi studentai privalo įgijo matematikos / Ekonomika atitinkantys Danijos lygio C - ir anglų, atitinkantys Danijos lygio B. Be to, jūs turite padaryti priėmimo užduotį. Priėmimo užduotis, skirtas užsienio studentams galima atsisiųsti iš mūsų interneto svetainėje nuo vasario 1 d.

Galutinis ir kitas detales galima rasti užduoties.

Trukmė ir kaina

  • Pradžios data: 2016 rugsėjo
  • Trukmė: 3,5 metų
  • Kaina: 52.500 LTL (Taikoma visiškai ne ES piliečiams)
  • Su bendrabučiu / Vieta: Herning
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
52,500 EUR
Mokestis už mokslą taikoma ne ES piliečiams
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Locations
Danija - Herning
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Danija - Herning
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla