Bakalauras Chemijos Inžinerijos

Politehnica University Timisoara

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Chemijos Inžinerijos

Politehnica University Timisoara

Bendra informacija

 • Reikalavimai: bakalaureato (arba lygiavertis)
 • Trukmė: 4 metai (8 semestrai)
 • Mokymo kalba: rumunų
 • Studijų formos: Dieninės
 • Kvalifikacijos pavadinimas absolventams: Bakalauras diplomas ir inžinierius pavadinimas

chemijos inžinerija

Ir į chemijos inžinerijos bakalauro struktūra apima dvi pamatų metų, po dviejų specializacijos metų, kurioje mokiniai gali pasirinkti vieną iš dviejų variantų:

 • Neorganiniai produktai, inžinerija ir aplinkos apsauga
 • Chemijos inžinerija organiniai junginiai, naftos chemiją ir Carbochemistry

Į specializacija Neorganiniai produktai, inžinerija ir aplinkos apsauga formos personalas aukščiausios mokymą, taip pat specifinių įgūdžių ir gebėjimų pagrindinės srities inžinerijos mokslų, galinčia atlikti mokslinius tyrimus ir būti paramą verslo bendruomene.

Šio specializacijos absolventai suprasti ir naudoti matematikos, fizikos, chemijos, matavimo technika, medžiagų mokslo pagrindus; yra mokomi neorganinės chemijos inžinerijos; turi pagrindinių žinių apie mokslinius tyrimus ir plėtrą, gamybos ir dizaino prasme technologinių procesų; gali suvokti pagrindines sąvokas technologijos; žino aplinkos kokybės stebėsenos, aplinkosaugos teisės aktų, integruoto atliekų tvarkymo, pramoninės taršos kontrolės ir rizikos valdymo, apsaugos natūralaus vandens kokybės, vandens valymo gėrimo ir pramoninės paskirties, nuotekų valymas, sumažinti vandens, oro ir dirvožemio taršos; sužinoti apie optimaliomis sąlygomis stočių ir įrenginių, skirtų aplinkos taršos kontrolės išnaudojimo.

Iš specializacijos tikslas Chemijos inžinerija organiniai junginiai, naftos chemiją ir Carbochemistry yra parengti specialistus pagrindinių organinių pramonės ir plonos organinės sintezės, bet ir biotechnologijų ir polimero chemija, skirtų valdyti cheminius procesus, dirbti chemijos gamyklose ir analizuoti su cheminiais produktais, per daug chemijos pramonės šakų srityje. Būsimieji specialistai taip pat žinoti pagrindines sąvokas ir turėti žinių apie mokslinius tyrimus, technologinę plėtrą ir dizainas cheminių procesų. Tikimasi, kad jie galėtų dirbti prijungtų srityse, pavyzdžiui, maisto chemijos, polimero mokslo ir farmacinėje chemijoje,.

Profesinės kompetencijos, kurias teikia šią specializaciją yra: a) Aprašymas, analizė ir taikymas pagrindines sąvokas ir teorijas iš inžinerijos mokslo;
b) Aprašymas, analizė ir taikymas pagrindines sąvokas ir teorijas chemijos ir chemijos inžinerijos;
c) procesų ir sistemų eksploatavimo taikant žinių iš chemijos inžinerijos srityje;
d) Aprašymas, analizė ir naudojimas iš pagrindinių koncepcijų struktūros ir reaktyvumą organinių junginių;
e) įrenginio eksploatavimo įrangą ir specifinių organinių cheminių technologijų Į chemijos inžinerijos bakalauras yra 4 metai dieninių studijų programa dėstoma rumunų analizės metodus. Pareiškėjai susipažinę su kalbos pradžioje mokantis Romanian per metus (apie 25 universitetuose, vykdančiuose specializuotus kursus pagal ateitis studijų sritis yra prieinama paprašius sąrašą), tada pereikite prie faktinio bakalauro chemijos inžinerijos.

Glaudus bendradarbiavimas su kitais universitetais ir įmonių iš Rumunijos ir užsienyje generuoja stažuočių galimybes, studentų mainus, mokslinių tyrimų sutartis, ir aukštą absolventų įsidarbinimą.

Mokestis už mokslą, stipendijos ir terminai

Mokestis už mokslą:

 • Piliečiai Europos Sąjungos, EEE šalyse (Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje) ir Šveicarijos Konfederacijos: 3600 RON (. Apie 800 EUR) / akademiniai metai
 • Piliečiai visose kitose šalyse: 2430 LTL / akademiniai metai

Stipendijos:

Iš stipendijų programų sąrašas būsimiems ir dabartinių studentų yra prieinama paprašius.

Terminai:

 • Piliečiai Europos Sąjungos, EEE šalyse (Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje) ir Šveicarijos Konfederacijos: pirmasis turas registracijų nuo liepos 17 ir liepos 25 2017; Antrasis turas registracijų nuo rugsėjo 4 ir 8.
 • Kitų šalių piliečiai: taikymas terminas liepos 30
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Rumunų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
800 EUR
per metus piliečiams Europos Sąjungos, EEE šalyse (Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje) ir Šveicarijos Konfederacijos; 2430 EUR per metus piliečiams visų kitų šalių
Locations
Rumunija - Timișoara, Timiș County
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Rumunija - Timișoara, Timiș County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla