Bakalauras Chemijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo bakalauras yra trejų metų programa, kurią sudaro dvidešimt keturis kursus; iš kurių aštuonios kursai yra 100-lygio, aštuoni kursai 200-lygio, ir aštuonios kursai 300-lygio. Leidžiami kaip pagrindinė ar nepilnametis už bakalauro laipsnį 2017 disciplinų:

Bakalauras Chemijos

Chemija yra centrinis mokslas. Visi techninės plėtros aspektai reikalauja žmonių, turinčių patirties chemijos. Pagrindinis chemikalas ugdymas reikalauja gydytojų, stomatologų, inžinieriai, žemdirbiai, miškininkai, žuvų vadovams ir kt Taigi, yra nuolatinis poreikis chemijos mokytojų regione. Be to yra poreikis didėja absolventų nors chemijos fone darbui pramonėje kaip kokybės kontrolės darbuotojai, gamybos vadovų įsipareigojimais ir Vyriausybinio sektoriaus ir privačių mokslinių tyrimų laboratorijose diapazone, pvz Mineralų tyrinėjimas, aplinkos taršos monitoringas, žemės ūkyje. Chemijos indėlis absolventus regioninė plėtra yra didelis.

Chemistry_drew-Hays-206414

Chemijos mokymas ne laipsnių lygiu USP apima kursus 100-, 200-, 300- ir magistro lygio. Kursus 100- ir 200 lygių suteikia pagrindą į svarbius aspektus, šiuolaikinės chemijos - atomų ir molekulių struktūros, termodinamikos, kinetiką, Elektrochemii neorganinio, spektroskopijos, struktūros ir mechanizmo organinės chemijos. Tai "pagrindinė" žinios tada taikomas 300-lygio į pranešimus didelę regioninės reikšmės - instrumentinės analizės, pramonės chemijos, aplinkos chemija ir jūrų chemija. Tokiu būdu studentai turi aiškiai nurodyti, kaip chemijos principai yra svarbūs juos supantį pasaulį.


Magistrantas (400 lygio) kursai sujungti žinutę pagrindinių principų taikymo išplėtimas tais atvejais regioninės reikšmės su daugiau pažangių gydymo kai kurių pagrindinių aspektų ir chemijos netaikoma išsamiai bakalauro kursus, pvz dirvožemio, maisto ir vandens chemijos, gamtinių produktai chemijos, biochemijos, polimeras chemijos ir naujausi chromatografijos ir spektroskopijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Skaityti daugiau

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Skaityti mažiau