Oficialus aprašymas

Dailės bakalauras chemija

Programą rengia chemijos studentus į darbo rinką arba tęsti mokslus antrosios pakopos. Mokslinių tyrimų projektai, leidyba galimybes, stažuotes ir klasių suteikia studentams tiek paskaitos ir laboratorijų patirtimi.

Chemija didžiųjų skiriamas fakulteto narys, kuris tarnauja kaip patarėjas ir kurio specialybė sutampa su studento interesų sritį. Mokiniai yra skatinami mokytis iš patirties vykdant mokslinių tyrimų galimybes tokiose srityse kaip atmosferos chemiją, jūrų maistinių medžiagų analize, baltymų chemijos, organinės sintezės ir genų reguliavimo vėžio.

Studentai domisi medicina, odontologija ar veterinarijos mokslo gali pageidauti apsvarstyti menų bakalauro chemijos laipsnio. Ši programa buvo sukurta pasirengimo profesinės studentams, kurių interesai guli chemijos mokslų.

Mokslo Bakalauro Chemijos (ACS-Sertifikuota)

Ši programa yra sertifikuota Amerikos chemijos draugijos (ACS). ACS yra didžiausia pasaulyje mokslo visuomenė ir viena iš pirmaujančių pasaulio šaltinių autoritetingų mokslinę informaciją. Studentai domisi gauti absolventas laipsnį chemijos mokslų arba tiesiogiai patekti į darbo rinką gali pageidauti apsvarstyti šį laipsnį. Mokslinių tyrimų projektai, leidyba galimybes, stažuotes ir klasių suteikia studentams tiek paskaitos ir laboratorijų patirtimi.

Chemija didžiųjų skiriamas fakulteto narys, kuris tarnauja kaip patarėjas ir kurio specialybė sutampa su studento interesų sritį. Mokiniai yra skatinami mokytis iš patirties vykdant mokslinių tyrimų galimybes tokiose srityse kaip atmosferos chemiją, jūrų maistinių medžiagų analize, baltymų chemijos, organinės sintezės ir genų reguliavimo vėžio. Ši programa skiriasi nuo įprastinių bakalauro kelio reikalaujant daugiau laiko tyrimų atlikimą.

Misija ir laukiami rezultatai

Tai iš chemijos, biochemijos ir fizikos katedros misija pasiūlyti studijų programas, kurios yra skirtos parengti studentą, per studentų žinias ir laboratorinių įgūdžių plėtros, po bakalaureato siekiams per tradicinių prielaidos siūlomų kontinuumas aplinka, kuri pabrėžia fakulteto studentų mentorių.

Numatomi rezultatai už UT chemija / biochemijos programa

1. Pagrindinės žinios Chemijos Concepts

1.1. Absolventai turės turėti svarbių žinių platesnį chemija, įskaitant:

-Atomic Ir molekulinė struktūra
-Stoichiometry Cheminių reakcijų
-chemiškai Pusiausvyros, įskaitant susijusius su rūgščių ir bazių
-Thermodynamics
-Kinetics
-chemiškai Reaktyvumas ir savybės organinių ir neorganinių junginių,
-Precision, Tikslumo ir susijusių statistika
-Biochemistry

1.2. Studentai plėtos ir praktika kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius per savo užsiėmimuose.

1.3. Studentai ugdyti gebėjimą mokytis ir mokytis savarankiškai.

2. Empirinis mokymasis

2.1. Studentai plėtos ir pademonstruoti kompetenciją mokslinių prietaisų, duomenų rinkimo ir aiškinimo, ir eksperimentinį dizainą naudoti dalyvaujant originalių tyrimų ar kitų patirtinio mokymosi galimybes. @ 2.2. Studentai mokysis ir įgyvendinti geriausią praktiką, susijusią su cheminės saugos, kai laboratorijoje aplinkos.

2.3. Studentai bus supažindinti su paieška, skaityti, interpretuoti ir kritiškai analizuoti cheminės literatūrą.
2.4. Studentai plėtos ir praktika kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius savo patirtinį veiklą.

3. Mokslinis Bendravimas

3.1. Studentai ugdyti gebėjimą efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu metodai.

3.2. Studentai turės parašyti laboratorinius ataskaitas savo kursinių ir / ar mokslinių tyrimų patirtį, naudojant tinkamą mokslinį formatą.

3.3. Studentai bus panaudoti atitinkamas priemones duoti žodinius pristatymus pranešimus iš jų kursinių literatūros ir / arba savo mokslinius tyrimus.

4. Įvairių Profesinė atsakomybė

4.1. Studentai turės nustatyti teisingą mokslinę informaciją ir peržiūrėti kritiškai nemokslinį informaciją.

4.2. Studentai sieks patikimų šaltinių priimant argumentuotus sprendimus ir etinius sprendimus.

4.3. Studentai supras, kaip chemija susijęs su kitomis disciplinomis ir visuomenei apskritai.

Bakalauro Tarptautinės Priėmimo

Su studentai iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, studentus iš viso už pirmakursis arba perdavimo priėmimo pasaulyje. Įrodymas anglų kalbos nereikia. (Tai yra netaikomas tarptautiniams studentams iš Sandraugos Karibuose, Bermudų salos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Airija, Australija ir Naujoji Zelandija).

Studentai turėtų būti taikoma per UT internetinėje taikymo. Norint peržiūrėti studento prašymą, universitetas turi gauti taip:

 • Oficialius protokolus iš visų vidurinių mokyklų kursinių ir klasių išverstų anglų kalba ("pareigūnas" reiškia, kad jūs turite paprašyti savo mokyklą siųsti nuorašai tiesiai į UT priėmimo biure. Jei tai neįmanoma, kopijas, kurie buvo sertifikuoti savo mokykloje, nes "kopija tikra" originalų, kai jie yra nukopijuoti. Savo mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip "kopijos originalių").
 • Esė anglų kalba
 • Rekomendacija parašė patarėju, mokytoju ar mokyklos direktoriaus.

Pareiškėjai turi pateikti vieną iš šių veiksmų:

 • TOEFL: mažiausias priimtinas rezultatas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (interneto pagrindu) egzaminą.
 • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema - minimalus klasė 6,5.
 • EP: sertifikatas anglų kalbos mokėjimą - klasių "C" ar geriau
 • Pearsono bandymas anglų (PTE): mažiausias balas iš 58.
 • Sėkmingas anglų 112 sertifikatą siūlo ELS kalbų centrų lydi rekomendacinį laišką iš administratoriaus ir 500 žodžių anglų rašymo mėginyje.

Tarptautiniai studentai, kurie atitinka priėmimo reikalavimus, tačiau reikia papildomų anglų kalbos mokymą, prieš įvažiuojant kaip dieninių studijų studentas gali stoti į vieną iš kelių ESL programas.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo įrodyti turimų lėšų padengti savo pirmųjų metų studijų ir kiekvienais paskesniais metais. Išskirtinės naujos įvežamų studentai su puikiu akademinių pasiekimų gauna dalines stipendijas ($ 4,000- $ 7,000 per mokslo metus), kuri apima tik nedidelę dalį visų išlaidų. Studentai gali dirbti universiteto iki 20 valandų per savaitę.

Po priėmimo į universitetą ir patenkinamai užbaigus finansinę ataskaitą, I-20 forma bus išsiųsta pareiškėjams iš UT anketa priėmimo biure. Pareiškėjai privalo imtis I-20 formą, jų priėmimo raštu ir finansinės atskaitomybės kopiją į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą. Po interviu, ambasada ar konsulatas nuspręs, ar F-1 Studentų vizos gali būti išduotas. Norėdami įvesti į Jungtines Valstijas, studentai turi šia viza pase ir I-20 formą. Studentai negali patekti į šalį su turistine viza, su ketinimą studijuoti JAV

Į tarptautinių programų Tarnybos darbuotojai padeda studentams iš anksto atvykimo informavimo, orientavimo ir konsultavimo apie akademinių, socialinių, kultūrinių ir darbo teisės klausimais.

Vidutinė kaina už dieninių bakalauro studijų studentai už 2013-2014 mokslo metus (rudenį ir pavasarį).

 • Mokestis (12-18 kredito valandos per semestrą): $ 23,990
 • Privalomi Mokesčiai (privaloma): $ 1782
 • Kambarių ir valdybos (dvivietis kambarys, 15 kartus per savaitę): $ 9388
 • Iš viso: $ 35,160
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date