Indijos premjeras švietimo įstaiga KL universitetas įsteigtas komercijos departamentas 2010 metais. Šis departamentas buvo stengiasi sunku su tarka gyvumas ir demonstruoja tikrąjį profesionalumą nuo pat jo įkūrimo. Turint omenyje verslo poreikius, Komercijos departamentas siūlo unikalią trijų metų bakalauro dieninį B.com (pagyrimu) programą. Programa buvo sukurta taip, kad studentai yra veikiami įvairiausių šiuolaikinių pranešimus duoda vienodo dėmesio teorinių ir taikomųjų aspektų dalykų. B.Com (pagyrimu) yra bakalauro studijų programa, kurios pagrindinis tikslas sistemingai studijų apskaitos, bankininkystės, sąvokų Sąnaudų, verslo studijų, vadybos ekonomikos, Verslo matematika, Finansai, Teisė, Mokesčiai, ir vadybos studijų tt Jis yra karjeros orientuota pobūdžio, kad uždegti daug įsidarbinimo galimybių sėkmingai baigus programą.

Mūsų mokymo programa moko pažangiausius sąvokas su realaus pasaulio paraiškas. Programos dėmesys yra ugdyti studentų kaip nekilnojamojo komercijos specialistų ir skleisti specializuotas įgūdžių rinkinių Finansų, apskaitos ir mokesčių srityse. Ši programa numato veiksmingą mokymą komercijos naudojant inovatyvius mokymo ir mokymosi metodus, pavyzdžiui, gyvų projektus, ekvivalentas diskusijos, praktinių mokymų per vasaros stažuočių ir duomenų rinkimo vietoje. Mūsų studentai, siūlome intelektinės gylis, gausius išteklius ir individualų dėmesį.

Programos tikslai

B COM (pagyrimu) programa yra skirta teikti pažangias žinias komercija specializacijų, palyginti siūlomų tradicinių B Com programos funkcinių specializacijų. Mūsų programa siekiama išmokyti studentus su žinių ir kompetencijos verslo ir komercijos srityje siekti profesinės karjeros šiose srityse specializaciją.

PROGRAMA DUOMENYS

B.Com (pagyrimu) Žinoma KL universiteto trejų metų studijų programa suskirstyta į šešias semestrus. Programa yra orientuota karjera savo dizainą. Ji apima vasaros stažuotę, gyvų projektus, socialinių įgūdžių mokymas, pažintinių vizitų, svečių paskaitas garsių industtry žmonių ir ekvivalentas pristatymus ir tt Mokymo programa buvo sukurta siekiant patenkinti precedento pokyčius globalioje verslo aplinkoje.

Priėmimo reikalavimas:

Dėl priėmimo į kursą, studentas turėtų praėjo 10 + 2 arba 12-standartas arba lygiavertį išsilavinimą ten, su 50% ženklų visuma.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų K L University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date