Read the Official Description

Kompiuterių Mokslas

Kompiuterių katedra įkurta 1991 metais kaip skyriuje po Menų ir mokslų fakultete, ir po to, kai informacinės technologijos fakulteto įkūrimo 2001 metais, tapo svarbi į kolegijos studentas gauna pereiti prie bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų baigusi visus privalomus ir pasirenkamus reikalavimus, sudarė 132 kredito valandos, įskaitant šių medžiagų bendrieji principai kompiuterių mokslo ir modernių technologijų technologijų pasaulyje, atsižvelgiant į rinkos poreikius ir didelių pokyčių kompiuterių mokslo.

vizija

Kad kompiuterių mokslo pionierė departamento vietinės ir regioninės švietimo kompetencijos ir mokslinių tyrimų, pastato žinias kompiuterių mokslo srityje.

žinutė

Teikti kokybišką išsilavinimą kūrybiškai aplinkai neatsilikti pokyčius, susijusius su kompiuterių mokslo srityje, siekiant patenkinti kokybės užtikrinimo standartus ir vietos ir pasaulio mastu akreditavimo reikalavimus, ir pasiekti aukštos kokybės rezultatų, pritaikytas prie darbo rinkos poreikių, ir stiprinti bendradarbiavimą su vietos bendruomene, ir skatina mokslinius tyrimus.

pagrindinės vertybės

  • Suteikti studentams teorinių ir praktinių žinių kompiuterių mokslo.
  • Studentų ir mokymas pagerinti savo metodus ir metodus, programavimo ir kompiuterinės sistemos veikimą ir valdymą tinkluose.
  • Akademinių programų su naujausiais suderinimas.
  • Atnaujinimas fakulteto narių galimybes.
  • Bendradarbiavimas su panašiomis departamentų įvairių universitetų mokslinių tyrimų ir švietimo srityse.
  • Skatinti fakulteto nariai ir studentai moksliniais tyrimais.
  • Nustatyti nuolatinio mokymosi tendencijas tarp fakulteto ir studentų.
Program taught in:
Anglų
Arabiškas

See 21 more programs offered by Al-Ahliyya Amman University »

Last updated March 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019