Kompiuterių mokslas yra kompiuterinių sistemų, įskaitant kompiuterių architektūra, plėtros kompiuterinės programinės įrangos, informacijos apdorojimas, kompiuterių programų, algoritminės problemų sprendimo, ir matematinius pagrindus drausmės tyrimas.

Kompiuterių Mokslas pagrindinis suteikia profesinį išsilavinimą informatikos parengti studentą studijuojant arba A skaičiavimo srityje karjerą. Studentai mokosi sąvokas ir įgūdžius, reikalingus projektavimo, programavimo, ir taikant kompiuterines sistemas, o taip pat mokymosi teorinius ir matematinius pagrindus kompiuterių mokslo. Jie turi pakankamai laisvės programoje vykdyti kitus akademinius interesus laisvųjų menų, mokslų ir inžinerijos, kad papildytų savo tyrimą kompiuterių mokslo. Kompiuterių Mokslinė programa Stony Brook universiteto, kuris suny Korėjos programa atidžiai seka yra akredituota pagal Kompiuterija akreditavimo komisijos ABET.

Daugelis studentų pasirengti jų profesinės karjeros per stažuotės vietos bendrovėms. Kompiuterių mokslo absolventų įdarbinami daug, ir karjeros galimybės apima programinės įrangos kūrimo sistemas įvairiausių programų, tokių kaip: vartotojo sąsajos, tinklų, duomenų bazių, kompiuterinių žaidimų, kibernetinio saugumo, socialinių tinklų, protingas energijos, mobilių, dirbtinio intelekto, robotų, prognozavimas, interneto technologijos ir medicinos, komunikacijos, palydovinio ir įterptųjų sistemų srityje. Daugelis dirba telekomunikacijų ir finansinių pramonės, o kai kurie savarankiškai dirbantys asmenys, kaip vadovų programinė įranga konsultacinių įmonių.

istorija

Įkurta 1969 metais, informatikos katedra Stony Brook universiteto nuosekliai reitinguojami tarp geriausių kompiuterių mokslo tyrimų skyriuose. Gourman ataskaitoje nurodoma, Stony Brook savo bakalauro programa buvo reitinguojami 15 d šalyje ir 2nd Niujorko valstijoje. Naujausia NRC apklausa užėmė jį tarp 20 geriausių studijų programų JAV Departamentas yra didžiausia vienetas inžinerijos ir taikomųjų mokslų kolegijoje ir yra viena iš didžiausių ant miesteliu. Mūsų dėstytojai ir studentai glaudžiai bendradarbiauti atviros, kolegialaus atmosferą. Departamentas yra aktyvus daugelio pagrindinių mokslinių tyrimų sričių informatikos specializacija algoritmai ir sudėtingumą, Architektūros ir organizacijos, Big duomenys, biomedicinos informatikos Kompiuterinė ir sistemų biologijos, žmogaus ir kompiuterio sąveika, informacinės patikimumo ir saugumo, informacijos valdymas, Intelligent sistemos, tinklai ir ryšiai, programavimo kalbos, programinės įrangos inžinerijos, Smart Energy, sistemų pagrindus ir vizualizacija. Departamentas yra pagrindinis dalyvis kompetencijos centras belaidžio ir informacinės technologijos (CEWIT), A $ 230 mln "High-Tech Center" Stony Brook ir vienas iš Niujorko valstijoje sauja.

Misija

Kompiuterių Mokslas departamentas nustatė šias misijas: - Šviesti, studentus profesionalių darbo vietų; - Šviesti MS studentus plėtros darbo vietų; - Šviesti doktorantus akademiniam / R & D darbo vietų; - Elgesio pirmos klasės tyrimai; - Secure mokslinių tyrimų finansavimas; - Aptarnauti akmeninę Brook kolegiją inžinerijos ir taikomųjų mokslų (BEPS), paplūdimys su akmenine Brook universitetas ir suny Korėja ir profesinę bendruomenę; - Bendrauti ir perduoti technologijas pramonei; - Bendradarbiauti su mokslo institucijomis, kaip antai Brookhaven National Labs, Cold Spring Harbor Labs, ir Long Island, NY ir IFEZ Korėja bendruomenių; ir - Tarpdisciplininis Sąveika su kitais "Stony Brook universiteto ir SUNY Korėja vienetų.

AP Bakalauro programos ugdymo tikslų: - įsisteigti kaip praktikuojančių specialistų ar užsiimti pažangių studijų kompiuterių mokslo, informacinių technologijų, arba susijusiose srityse.

 • Avansas profesionaliai per organizuotą mokymą ar savarankiško mokymosi srityse, susijusiose su kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų.

CS bakalauro programą Rezultatai

CS programa leidžia studentams pasiekti, iki baigimo laikas:

 • Gebėjimas taikyti žinias apie informatika ir matematika tinkamą į drausmės
 • Gebėjimas analizuoti problemą, ir nustatyti bei apibrėžti skaičiavimo reikalavimus atitinkančios jo tirpalą
 • Gebėjimas projektuoti, įgyvendinti ir įvertinti kompiuterizuotą sistemą, procesą, komponentui arba programai susitikti norimus poreikius
 • Gebėjimas efektyviai funkcionuoti komandų pasiekti bendrą tikslą
 • Profesinės, etinės, teisinės, saugumo ir socialinių problemų ir atsakomybės supratimas
 • Gebėjimas efektyviai bendrauti su publika diapazone
 • Gebėjimas analizuoti vietos ir pasaulio įtaką skaičiavimo fiziniams asmenims, organizacijoms ir visuomenei
 • Pripažinimas poreikis ir gebėjimas įsitraukti į nuolatinio profesinio tobulinimosi
 • Gebėjimas naudoti dabartinius metodus, įgūdžius ir priemones, būtinas skaičiavimo praktika
 • Gebėjimas taikyti matematinius pagrindus algoritminė principus, ir kompiuterių mokslo teorijos modeliavimo ir dizaino kompiuterinių sistemų taip, kad parodytų supratimo apie kompromisus, dalyvaujančių dizaino pasirinkimų
 • Gebėjimas taikyti projektavimo ir plėtros principus į programinės įrangos sistemų skirtingo sudėtingumo statybos.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų SUNY Korea »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date